Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? (2 Nisan Cuma)

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? (2 Nisan Cuma) Zuhal Topal'la Cuma bu hafta kim birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la final izle.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Fox Tv’de uzun zamandır ekranlara gelen ve hafta içi her gün yayınlanan yemek yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezonu açıyor. İşte programın yayın tarihi!

Zuhal Topal’la Sofrada Çekime Çıktı! Peki Yeni Bölümler Ne Zaman?

Fox Tv ekranlarında gündüz kuşağında ekrana gelen ve hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı çekimlere başladı. Peki yeni bölümler ne zaman? İşte detaylar!

Zuhal Topal'la Sofrada Neden Yok?

Fox Tv’nin hafta içi her gün yayınlanan ve Ramazan Ayında da ara vermeden yayınına devam eden Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yayınlanmıyor. Peki, sebebi ne? İşte detaylar!

Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Birincisi Dün Akşam Belli Oldu!

Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada’nın bu hafta iki galibi birden oldu. Peki yarışmanın kazananları kimler? İşte cevabı!

Zuhal Topal’a Ağır Eleştiri!

Fox Tv’nin başarılı programı Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün seyircinin severek takip ettiği bir program. Ancak program son hafta seyirci tarafından çok eleştirildi.

Fox Tv’den Sürpriz Zuhal Topal’la Sofrada Kararı!

Fox Tv’nin başarılı yemek programı Zuhal Topal’la Sofrada’nın yarın yayınlanacak final bölümü sürpriz bir gelişmeyle Fox Tv Ana Haber’in arkasından yayınlanacak. İşte detaylar!

Onur Büyüktopçu’dan Zuhal Topal’a Yemekteyiz tepkisi!

Yemekteyiz yarışmasının sunucusu Onur Büyüktopçu, yeni yarışma Zuhal Topal'la Sofrada programıyla ilgili Zuhal Topal'a tepki gösterdi.

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? (3 Ocak Cuma)

Her Cuma olduğu gibi bu Cuma da birincilik heyecanı yaşandı. Zühal Topal’la Sofrada 3 Ocak Cuma birincisi kim oldu? Sofrada yarışmasında büyük ödülün sahibi kim oldu, haberimizde…

Zuhal Topalla Sofrada da Kim Birinci Oldu? (29 Kasım Cuma)

Fox Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan başarılı yarışma programı Zuhal Topalla Sofrada da 29 Kasım Cuma gününün kazananı kim oldu? İşte detaylar!

Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma kim birinci oldu? (22 Kasım Cuma)

Fox Tv’nin takip edilen yemek yarışması “Sofrada Yemekteyiz” Zuhal Topal'ın sunumuyla Cuma günleri en çok izlenen programlardan biri Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma kim birinci oldu

Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? (8 Kasım Cuma)

Hiç merak ettiniz mi bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu! 8 Kasım Cuma ve haftanın kazanan ismi...

Zuhal Topalla Sofrada da 25 Ekim Cuma Kim Kazandı?

Fox Tv'de hafta içi her gün ekranlara gelen yemek yarışma programı Zuhal topal'la Sofrada'nın kazananı belli oldu? Yarışmayı hangi yarışmacı kazandı? İşte detaylar!

Zuhal Topalla Sofrada 20 Eylül Cuma Kim Kazandı?

Fox Tv'nin başarılı yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada da bir hafta daha bitti. Peki yarışmanın 20 Eylül Cuma kazananı kim oldu? Büyük ödülü kim kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada Sezona Gafla Başladı!

Zuhal Topal'la sofrada Programı yeni sezonu açtı. Program Sunucusu Zuhal Topal yeni sezona gafla başladı. Zuhal Topal'ın yaptığı gaf programa damgasını vurdu. İşte detaylar!

Zuhal Topal'la Sofrada Nasıl Başvuru Yapılır?

Fox Tv'nin başarılı yarışmalarından Zuhal Topal'la Sofrada yeni sezon çekimlerine başladı. Peki, yarışmaya başvuru nasıl yapılır, nasıl yarışmacı olunur? İşte cevabı!

Zuhal Topal’la Sofrada Programının Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

Fox Tv'de hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölüm çekimleri başladı. Peki programın yeni bölümleri ne zaman ekranlara gelecek? İşte cevabı!

Zuhal Topalla Sofrada Haftanın (1-5 Nisan 2019) Kazananı Kim oldu?

Fox Tv'nin başarılı yarışma programı Zuhal Topalla Sofrada hız kesmeden devam ediyor. Büyük ödül kime gitti? İşte Zuhal Topalla Sofrada'nın 1-5 Nisan tarihleri arasının kazananı!