Nagihan Karadere Hayatın Rengi'ni sunuyor

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmalarıyla tanınan ünlü sporcu Nagihan Karadere, Elif Melek Avcıdursun ile birlikte Hayatın Rengi programını başarıyla sunuyor.

Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucusu kim oldu?

Beyaz TV'nin sevilen programı Söylemezsem Olmaz'ın yeni sunucusu belli oldu. Programdan ayrılan Seren Serengil'in yerine kim geldi?

Bergen’in Katili Eski Eşi Halis Serbest’ten Şok İfadeler: ‘’Yaptığım Hiç Birşeyden Pişman Değilim’’

Beyaz Tv’de ‘Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Bergen’in katili olan eski eşi Halis Serbest ‘’yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim’’diyerek şok edecek itirafta bulundu.

Seren Serengil'den kötü haber Hastaneye kaldırıldı!

Zayıflamak için geçirdiği ameliyat sonrası sıfır beden olarak bilinen Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, sık sık rahatsızlanarak hastaneye yatırılıyor

Deniz Akkaya'dan Seren Serengil'e çok ağır sözler! 

Hafta içi gündüz kuşağında Beyaz Tv'de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'a veda eden Deniz Akkaya açtı ağzını yumdu gözünü.

Mehmet Ali Erbil’in ekran yolculuğu başlıyor

Kaçış sendromu ile boğuşan ve uzun süren tedavisinin ardından evinde dinlenmeye çekilen Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir tv programında hayranlarına müjde verdi

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı

Zayıflamak uğruna çekmediği sıkıntı kalmayan ünlü şarkıcı ve yorumcu bugün bir kez daha hastaneye kaldırıldı. Hayranları Serengil'in sağlık durumunu merak ediyor

Söylemezsem Olmaz'da tartışma: Seren Serengil yayını terk etti!

Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'da hararetli anlar yaşandı. Arto ve Seren Serengil tartışması sonrası Seren Serengil yayını terk etti!

Seren Serengil Ameliyata Ağlayarak Gitti

Ünlü sunucu Seren Serengil zor bir ameliyat olmak için arkadaşları ve sevenleriyle canlı yayında vedalaştı. Gözyaşlarına hakim olamayan Seren Serengil yakında ameliyat olacak!

Beyaz Tv sunucusu Bircan Bali canlı yayında bayıldı!

Ünlü sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı. Hastaneye kaldırılan Bali, durumu hakkında açıklama yaparken o anlar herkesi şok etti. Bircan Bali neden fenalaştı! İşte detaylar…

Acun Ilıcalı’dan bomba açıklama: “O takımla anlaşıyorum”

Acun Ilıcalı uzun süredir gündemi meşgul eden projesini nihayet açıkladı. Futbol üzerine konuları değerlendiren Acun Ilıcalı'nın bomba açıklaması haberimizde

Oyuncu Emre Kınay'dan tartışma yaratan görüntülere açıklama!

Oyuncu Emre Kınay geçen akşam magazin gazetecileriyle girdiği tartışma görüntüleriyle ilgili konuştu. Kınay tartışma yaratan o görüntüler hakkında neler söyledi?

Ertem Şener Beyaz Tv’den Ayrılıyor mu?

Beyaz Tv’de iddialara göre kanal çalışanları koronavirüs günlerinde kanala gelmeyen ancak maaşını almaya devam eden Ertem Şener’e uygulanan ayrımcılıktan şikayetçi oldu.

Seren Serengil ve İrem Derici birbirine fena girdi!

Zaman zaman tartışan ünlü isimler halkasına bir yenisi daha eklendi. Son zamanların gözde isimlerinden Seren Serengil ve İrem Derici sosyal medyada birbirine fena girdi

ATV'nin ardından bir kanal daha Berna Laçin'e ambargo uygulamaya karar verdi!

ATV'nin sahibi olan Turkuvaz Medya Grubu, Berna Laçin'e ambargo uygulamaya karar vermişti. ATV'den sonra bir kanal daha ambargoya katıldı.

 Hamile Sunucu Bircan Bali Canlı Yayında Fenalaştı!

Beyaz Tv’nin başarılı programlarından Söylemezsem Olmaz’ın beş aylık hamile sunucusu Bircan Bali Canlı yayında fenalaştı. Sağlık görevlilerin müdahale ettiği Bali’nin durumu iyi!

Ünlü sunucudan korkutan paylaşım!

Herkesin diken üstünde olduğu bu süreçte ünlü sunucudan korkutan paylaşım geldi. Sosyal medyada bomba etkisi yapan bu paylaşımı yapan ünlü sunucu kim ve sağlık durumu nasıl?

Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz Programında Ece Erken’in istifa etmesinin ardından programa iki yeni sunucu dahil oldu. İşte o iki sunucu ve haberin detayları!

Ece Erken Söylemezsem Olmaz Programından Neden Ayrıldı?

Ünlü sunucu Ece Erken hakkında çıkan iddialar sebebiyle zor günler geçiriyor. Ece Erken sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından istifa etti! İşte detaylar!

Evli biriyle sevgili olduğu ortaya çıkan Ece Erken'den bomba itiraf!

Ülkemizin öndegelen sunucularından Ece Erken pot üstüne pot kırdı. Hatasını düzelteyim derken daha büyük bir hata yapan Ece Erken, duyanlara “Bu kadarına da pes!” dedirtti.