Çatı Katı Aşk 16. Bölüm İzle (FİNAL)

Çatı Katı Aşk 16. Bölüm İzle, 24 Ekim Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk yeni ve final bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk'tan kötü haber! Final mi yapıyor?

Yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk'tan kötü bir haber geldi. Ünlü isimlerin başrolde olduğu Çatı Katı Aşk final mi yapıyor? İşte ayrıntılar…

Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle!

Yeni sezonun en eğlenceli dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk bu akşam yeni bölümüyle ekranda. Ateş, Şirin, Demir veYasemin'in hikayesi Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle!

Çatı Katı Aşk 14. Bölüm İzle!

Çatı Katı Aşk 14. Bölüm İzle. Cumartesi Akşamlarının Aşk ve Kahkaha Dolu Dizisi Çatı Katı Aşk Yeni Bölümü ile Bu Akşam Kanal D'de. Detaylar Haberimizde!

Çatı Katı Aşk 13. Bölüm İzle!

Çatı Katı Aşk 13. Bölüm İzle; 3 Ekim Cumartesi akşamı 13. Bölümüyle ekrana gelen Çatı Katı Aşk dizisinin 13. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk dizisinin başrolü değişti!

Kanal D'nin Çatı Katı Aşk dizisinin bir başrol değişikliği yaşandı. Diziden ayrılan Ezgi Şenler yerine Selin Şekerci kadroya dahil edildi.

Çatı Katı Aşk 12. Bölüm İzle!

Çatı Katı Aşk 12. Bölüm İzle; 26 Eylül 2020 Cumartesi akşamı 12. Yeni bölümüyle ekrana gelen Çatı Katı Aşk dizisinin 12. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk 11. Bölüm izle

Ekranların en eğlenceli ve romantik dizilerinden biri olan Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle bu akşam ekranda. Sevilen dizi Çatı Katı Aşk 11. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın!

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm izle

Yaza damga vuran Çatı Katı Aşk, heyecan dolu 10. bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Aşk ve komedinin birlikte olduğu dizi Çatı Katı Aşk 10. Bölüm izlemek için bağlantıyı kullanın…

Çatı Katı Aşk 9. Bölüm İzle!

Kanal D'nin eğlenceli ve komedi dizisi Çatı Katı Aşk cumartesi günleri yayınlanmaya karar verdi. Bu akşam yayınlanacak 9. yeni bölümde de seyircisine romantik duygular yaşatacak

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm İzle!

Çatı Katı Aşk 8. Bölüm İzle; 27 Ağustos 2020 Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen Çatı Katı Aşk dizisinin 8. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm İzle!

Çatı Katı Aşk 7. Bölüm İzle; 20 Ağustos Perşembe 7. Bölümüyle ekrana gelen Çatı Katı Aşk Dizisinin7. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk 6. Bölüm izle!

Demir ve Süheyla, kardeşleri Ayşe’nin evlilik kararından şüphelenmekteler. Ömer’e inat olsun diye evlilik kararı aldığını düşünen Ateş, bu evliliğe mani olabilecek mi?

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm İzle

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm İzle! Kanal D'de 6 Ağustos Perşembe akşamı yeni bölümüyle yayınlanan Çatı Katı Aşk'ı tek part izlemek için detaylar haberimizde!

Çatı Katı Aşk 4. Bölüm izle!

Yasemin ve Ateş’in itirafını duyan Ayşen gerçeği ailesine anlatacak mı? Asaf’ın düğüne gelmesiyle yükselen tansiyonu kim düşürecek? Yılmaz ailesinin vereceği önemli karar ne?

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm izle

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Çatı Katı Aşk 3. bölümüyle 23 Temmuz Perşembe akşamı izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde neler oldu? İşte detaylar!

Çatı Katı Aşk 2. bölüm izle

Çatı Katı Aşk 2. bölüm izle; Çatı Katı Aşk dizisinin 16 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan 2. bölümünü HD ve tek parça olarak izlemek için detaylar.

Çatı Katı Aşk dizisi Demir Yılmaz (Yiğit Kirazcı) kimdir?

Yiğit Kirazcı, Demir Yılmaz karakteriyle Çatı Katı Aşk dizisinde rol alıyor. Çatı Katı Aşk dizisi Demir Yılmaz (Yiğit Kirazcı) kimdir?

9 Temmuz Perşembe Reyting Sonuçları

9 Temmuz Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk 1. bölümü ile reytinglerde ne yaptı? İşte detaylar!

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm izle

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm izle! Kanal D'nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk ilk bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen diziyi tek parça izlemek için detaylar haberimizde!