İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Finali Seyirciyi Mutlu Etmedi!

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve 03 Medya tarafından hazırlanan İyi Günde Kötü Günde adlı dizi 6. bölümle birlikte final yaptı. Ancak final bölümü de beğenilmedi.

İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm izle (Final)

Yeni sezona iddialı başlayan fakat bu iddiasını sürdüremeyen İyi Günde Kötü Günde 6. Bölümüyle final yapıyor. İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm (Final) izle!

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm izle!

Yeni sezonun eğlenceli dizilerinden biri olan İyi Günde Kötü Günde bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm izle!

İyi Günde Kötü Günde dizisi final kararı mı alıyor?

Star TV nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde düşük reytingler sebebiyle final tehlikesi yaşıyor. O3 Medya imzalı dizi ekranlara veda mı ediyor?

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm İzle!

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölüm İzle; 3 Ekim Cumartesi akşamı 4. Bölümüyle yayınlanan İyi Günde Kötü Günde Dizisinin 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

İyi Günde Kötü Günde 3. bölüm izle

İyi Günde Kötü Günde 3. bölüm izle; Çok sevilen İyi Günde Kötü Günde dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm İzle!

İyi Günde Kötü Günde 1. Bölüm İzle; 12 Eylül Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Star Tv’nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde’yi izlemek için detaylar haberimizde!

Star Tv’nin Yeni Sezon Dizileri Neler?

Yeni yayın dönemi yaklaşırken Star Tv hangi yapımlarla seyirci karşısısına çıkıyor. Kanalın hazırladı projelerin konuları ne ve oyuncu kadrolarında kimler var? İşte detaylar!

Elçin Sangu'dan yeni dizi paylaşımı Diziseverleri heyecanlandırdı!

Çok yakında Star Tv’de yayınlanacak yeni dizi İyi Günde Kötü Günde ile ekranlara dönen genç oyuncu, yapımına O3 Medya’nın imza attığı dizinin setinden ilk kareleri paylaştı.

İyi Günde Kötü Günde dizisine yeni isimler dahil oldu

Star TV'den ekrana gelen İyi Güne Kötü Günde dizisine iki yeni isim dahil oldu. Hakan Salınmış ve Deniz Işın dizide rol alacak.

Sinan Albayrak İyi Günde Kötü Günde dizisine dahil oldu

Star TV'den ekrana gelecek ve O3 Medya imzası taşıyan İyi Günde Kötü Günde dizisine dahil olan son isim Sinan Albayrak oldu.

Mert Fırat ve Seda Bakan İyi Günde Kötü Günde Dizisinden Çıkarıldılar!

Eylül'de Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol alacağı açıklanan Mert Fırat ve Seda Bakan’ın diziyle yolları ayrıldı. İşte detaylar!

Yeni dizi İyi Günde Kötü Günde'nin başrol oyuncuları belli oldu! İşte o isimler!

Yeni sezonda, yeni diziler izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni dizi İyi Günde Kötü Günde'nin de hazırlıkları sürerken başrol oyuncuları belli oldu! İşte o isimler…

Elçin Sangu'nun yeni dizisi belli oldu

Elçin Sangu, yeni sezonda ekranlara dönüyor. Sevilen oyuncu Star TV'den ekrana gelecek İyi Günde Kötü Günde dizisine dahil oldu.

İyi Kötü Günde Dizisine Flaş Transfer!

Star Tv için hazırlıkları sürdürülen İyi Günde Kötü Dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Diziye Ferit karakteriyle Ali Yağcı dahil oldu. İşte detaylar!

İyi Günde Kötü Günde Dizisine Bomba Transferler!

Star Tv için hazırlıkları süren İyi Günde Kötü Günde adlı dizinin kadrosunda bulunan oyuncular adeta göz kamaştırıyor. Diziye son olarak Yasemin Allen dahil oldu. İşte detaylar!