Ünlü Oyuncuya İspanya’dan reklam teklifi

Kardeşlerim dizisinin başarılı ve genç oyuncusu Onur Seyit Yaran taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıyor. Oyuncu şimdi de İspanya’dan reklam teklifi aldı.

Kardeşlerim’in Oğulcan’ı Cihan Şimşek evleniyor

Halen Atv ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamları ekrana gelen Kardeşlerim dizisinin Oğulcan’ı Cihan Şimşek evleniyor.

Kardeşlerim 4. Sezon olacak mı?

Üç sezondur Atv ekranlarında yayınlanan ve oldukça başarılı sonuçlar alan Kardeşlerim dizisinin final yapacağı haberleri doğru mu? İşte cevabı!

18 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Gönül Dağı, Kardeşlerim, FOX Haber ve Güldür Güldür Show arasında yaşanan rekabetin izleyiciyi heyecanlandırdığı 18 Mart Cumartesi günü yapımların reyting sonuçları belli oldu

Fadik Sevin Atasoy İspanya'daki Televizyon Oscar’ına aday oldu

Türk dizileri yurt dışında adeta kasırga gibi esiyor. Pek çok ülkede yayınlanan dizilerin oyuncularına ödül üstüne ödül yağıyor.

11 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

11 Mart 2023 Cumartesi günü ekran karnesi açıklandı. Hafta sonuna denk gelen 11 Mart Cumartesi gününe bir cumartesi klasiği olan Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizileri damga vurdu

Kardeşlerim’in Oyuncusu Kaza Geçirdi

Atv ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamları ekrana gelen Kardeşlerim dizisinin başarılı oyuncusu Fadik Sevin Atasoy sette kaza geçirdi.

Üç Kız Kardeş’in Hakan’ı Anıl Tetik oyunculuğu bıraktı

Survivor 2012 ve 2015’e yarışmacı olarak katılan Anıl Tetik, yarışmalardan sonra oyunculuğa adım atmıştı. Kanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş'te rol alan Tetık oyunculuğu bıraktı.

İclal Aydın, ameliyat oldu Sağlık durumu nasıl?

Üç Kız Kardeş dizisini yazan ve oyuncu olarak görev yapan İclal Aydın, ameliyat oldu. Mikrodiskektomi ameliyatı için masaya yatan güzel oyuncu başarılı bir ameliyat geçirdi.

Ünlü Şarkıcı Kardeşlerim Dizisine Konuk Oluyor

Atv ekranlarında yayınlanan ve 3. Sezonunda olan başarılı dizi Kardeşlerim’in kadrosuna pop müziğin ünlü şarkıcısı Buray katılıyor.

25 Şubat 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizilerinin hem yeni hem de özet bölümleriyle damga vurduğu 25 Şubat 2023 reyting sonuçlarının yer aldığı ekran karnesi açıklandı

21 Şubat 2023 Salı Reyting Sonuçları açıklandı

21 Şubat 2023 Salı reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı Reyting listelerin yer aldığı Total'de ilk sırada Üç Kız Kardeş, 2. sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı

18 Şubat 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber, Kardeşlerim, Çırak gibi yapımların kıyasıya rekabetine sahne olan 18 Şubat 2023 Cumartesi günü yine Ana Haber Hafta Sonu programı damga vurdu

İclal Aydın’ın Acı Günü

Üç Kız Kardeş dizisinin ünlü oyuncusu ve yazar İclal Aydın annesi Yücel Çoker’i kaybettiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

4 Şubat 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

4 Şubat 2023 Cumartesi reyting tablosu yayınlandı Sezonun en çok izlenen dizisi Gönül Dağı hem yeni bölüm hem de özet bölümüyle ilk 3 sıralamaya yerleşirken Kardeşlerim 2.oldu

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm İzle

Üç Kız Kardeş 37. Bölüm İzle; 31 Ocak Salı günü 37. Yeni bölümüyle ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisinin yayınlanan 37. Bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!

Reha Özcan’dan Çarpıcı Açıklama: Herkes Aktör Olamaz

Üç Kız Kardeş’in usta oyuncusu Reha Özcan katıldığı bir programda aktörlük ve rol aldığı dizilere nasıl hazırlandığı konularında konuştu.

28 Ocak 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Sadece cumartesi günlerinin değil sezonun en iyisi seçilen Gönül Dağı dizisinin zirveyi koruduğu 28 Ocak 2023 Cumartesi gününün ekran karnesi belli oldu

Serhat Parıl Üç Kız Kardeş dizisinde

Salı akşamları izleyicisiyle buluşan Üç Kız Kardeş bu akşam 36. Bölümüyle ekrana geliyor EDHO dizisindeki Uğur karakteriyle fenomen olan usta oyuncu Serhat Parıl diziye dahil oldu

Üç Kız Kardeş 35. bölüm izle

Üç Kız Kardeş 35. bölüm izle; 17. Ocak Salı günü 35. bölümü ile ekranlara gelecek olan Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ilgili tüm merak edilenler.