Aleyna Tilki’den bir ilk Billboard'a röportaj veren ilk Türk şarkıcı oldu

Şarkıları ve çıkışlarıyla dikkat çeken Aleyna Tilki, Billboard’a röportaj verdi Ülkemizden hiçbir şarkıcının röportaj vermediği Billboard’a konuşan Tilki samimi cevaplar verdi

Aleyna Tilki’nin Annesi Şarkıcı Oldu

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin sosyal medyada oldukça faal olan annesi Havva Öztel ünlü isim Bergen’in Seni Kalbimden Kovdum adlı şarkısını seslendirerek şarkıcılığa soyundu.

Aleyna Tilki Bu Sefer de Cüneyt Özdemir ile Kapıştı

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki son klibindeki kostümü sebebiyle eleştirilmeye devam ediyor. Haberci Cüneyt Özdemir de Aleyna Tilki’yi eleştirenler arasına katıldı.

Erol Köse'den Aleyna Tilki'ye Sert Sözler

Müzik dünyası yine toz duman. Ünlü isim Erol Köse genç şarkıcı Aleyna Tilki’yi klibinde giydiği kostüm dolayısıyla sert şekilde eleştirdi.

Aleyna Tilki'den 'kız isteme' polemiği

Genç şarkıcı Aleyna Tilki yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Aleyna Tilki bu kez 'kız isteme' geleneği hakkında tartışma yaratan sözler söyledi.

Aleyna Tilki ile Yakalanan Haldun Demirhisar Kimdir?

Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edilen Haldun Demirhisar Kimdir? Daha önce bazı ünlülerle aşk ilişkisi olduğu iddia edilen Haldun Demirhisar ile Aleyna Tilki aşk mı yaşıyor?

Fotoşopu abartan Aleyna Tilki alay konusu oldu 

Sosyal medya paylaşımıyla hatırı sayılır bir kitleye ulaşan 20 yaşındaki şarkıcı paylaşımına yaptığı fotoşopu abartınca takipçileri tarafından tiye alındı.

Aleyna Tilki’den Cinsel Taciz Açıklaması

Genç ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’den cinsel istismar ve tacizle ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldive açıklamalar magazin basını ve sosyal medyada gündem oldu.

Aleyna Tilki'nin kirası belli oldu Bir servet ödüyor

Yabancı dilini geliştirmek için Londra'ya giden ve bir otele yerleşen Aleyna Tilki kendisine bir daire kiraladı. Ünlü şarkıcı kaldığı yere küçük bir servet ödüyor

Aleyna Tilki ‘Sevgilisi var’ Haberlerine Tepki Gösterdi.

Çok genç olmasına rağmen herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında yapılan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Aleyna Tilki'den üzücü haber geldi

21 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki hayranlarını korkuttu. Sevenleri genç şarkıcının koronaya yakalanıp yakalanmadığını ve sağlık durumunu merak ediyor.

Aleyna Tilki Sahne Kostümlerini Satışa Çıkardı

Ahbap Derneği’nin Müzisyenler için başlattığı destek kampanyasına ilk destek verenlerden biri ünlü şarkıcı Aleyna Tilki oldu.

Aleyna Tilki Hakkındaki Soruşturma Tamamlandı

Genç neslin sevgilisi Aleyna Tilki geçtiğimiz aylarda koronavirüs aşısı hakkında söyledikleri yüzünden hakkında başlatılan soruşturmadan aklanarak çıktı.

Aleyna Tilki: Kapıdan Kovuldum

Genç neslin sevilen şarkıcılarından ünlü isim Aleyna Tilki katıldığı bir programda 16 yaşındayken yaşadığı bir olayı sevenleriyle ve takipçileriyle paylaştı.

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim. Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise kimdir?

Rasim Öztekin'in kaybı medyayı fena sarstı

Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Mart ayı raporuna göre mart ayında vefat eden Rasim Öztekin ile çok sayıda haber yapıldı.

Aleyna Tilkiden Aşı Soruşturmasıyla İlgili Flaş Açıklama

Ünlü şarkıcı gençlerin sevgilisi Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan soruşturma haberlerine cevap verdi ve ilk kez konuştu.

Aleyna Tilki Davalık Oldu

Genç ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında geçtiğimiz yıl koronavirüs ve ilaçlar konusunda söylediği sözler dolayısıyla soruşturma başlatıldı.

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a Cevap!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin Dünya Starı olacağım sözlerini eleştiren Demet Akalın’a bu kez de Aleyna Tilki’den cevap geldi.

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama!

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama! Demet Akalın, Aleyna Tilki sözleri ile ateş püskürdü. Demet Akalın'ndan Aleyna Tilki açıklama.