Aleyna Tilki ‘Sevgilisi var’ Haberlerine Tepki Gösterdi.

Çok genç olmasına rağmen herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında yapılan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Aleyna Tilki'den üzücü haber geldi

21 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki hayranlarını korkuttu. Sevenleri genç şarkıcının koronaya yakalanıp yakalanmadığını ve sağlık durumunu merak ediyor.

Aleyna Tilki Sahne Kostümlerini Satışa Çıkardı

Ahbap Derneği’nin Müzisyenler için başlattığı destek kampanyasına ilk destek verenlerden biri ünlü şarkıcı Aleyna Tilki oldu.

Aleyna Tilki Hakkındaki Soruşturma Tamamlandı

Genç neslin sevgilisi Aleyna Tilki geçtiğimiz aylarda koronavirüs aşısı hakkında söyledikleri yüzünden hakkında başlatılan soruşturmadan aklanarak çıktı.

Aleyna Tilki: Kapıdan Kovuldum

Genç neslin sevilen şarkıcılarından ünlü isim Aleyna Tilki katıldığı bir programda 16 yaşındayken yaşadığı bir olayı sevenleriyle ve takipçileriyle paylaştı.

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim. Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise kimdir?

Rasim Öztekin'in kaybı medyayı fena sarstı

Magazin Gazetecileri Derneği için hazırlanan Mart ayı raporuna göre mart ayında vefat eden Rasim Öztekin ile çok sayıda haber yapıldı.

Aleyna Tilkiden Aşı Soruşturmasıyla İlgili Flaş Açıklama

Ünlü şarkıcı gençlerin sevgilisi Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan soruşturma haberlerine cevap verdi ve ilk kez konuştu.

Aleyna Tilki Davalık Oldu

Genç ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında geçtiğimiz yıl koronavirüs ve ilaçlar konusunda söylediği sözler dolayısıyla soruşturma başlatıldı.

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a Cevap!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin Dünya Starı olacağım sözlerini eleştiren Demet Akalın’a bu kez de Aleyna Tilki’den cevap geldi.

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama!

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki hakkında şok açıklama! Demet Akalın, Aleyna Tilki sözleri ile ateş püskürdü. Demet Akalın'ndan Aleyna Tilki açıklama.

Aleyna Tilki’den Ünlülere Örnek Olacak Davranış!

Genç kitlenin en çok sevdiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki işsiz kalan müzisyenler için örnek olacak bir davranışa imza attı ve yardım kampanyası başlattı.

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin Kaşesi Dudak Uçuklattı

Dizi sektöründe ücret adaletsizliği yine kendini gösterdi. Şarkıcı Aleyna Tilki ilk oyunculuğunda bölüm başına 250 Bin TL alırken yılların oyuncusu Beren Saat 150 Bin TL aldı.

İşte Bu Benim Masalım Türkiye Tarihinin En Düşük Puanlı Dizisi Oldu

Exxen’de yayınlanan ve Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrollerinde oynadığı İşte Bu Benim Masalım IMDB puanında Türkiye’nin en düşük puanlı dizisi oldu.

Bu Benim Masalım Dizisinde Bir Koronavirüs Daha

Exxen’de yayınlanan ve Cemal Can ve Aleyna Tilki’nin başrolünde yer aldığı Bu Benim Masalım adlı dizide ikinci koronavirüs vakası tespit edildi.

Cemal Can Canseven Koronavirüse Yakalandı

2020 yılının Survivor şampiyonu olan Cemal Can Canseven koronavirüse yakalandı. Şu sıralar Bu Benim Masalım adlı dizide rol alan ünlü isim evinde karantinaya alındı.

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki Hastanelik Oldu!

Ünlü sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Aleyna Tilki’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bir anda sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu. İşte detaylar!

Aleyna Tilki'nin dizisi İşte Bu Benim Masalım tanıtıldı

Acun Ilıcalı'nın büyük umutlarla satın aldığı ve 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlatmayı planladığı yeni dijital platformu Exxen gündemi sarsmaya devam ediyor.

Aleyna Tilki: Koronavirüs Test Sonuçlarına Güvenmiyorum!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bir günde iki koronavirüs testi yaptırdı… Aleyna Tilki’nin test sonuçlarından biri pozitif biri negatif çıktı. İşte haberin detayları!

Aleyna Tilkiden Dev Anlaşma!

Genç şarkıcılardan yüz binlerce takipçisi ve seveni olan Aleyna Tilki’den dev adım. Genç isim Dünyaya açılmak ve bir dünya starı olmak için ilk adımı attı. İşte detaylar!