Hamlet dizisinin yayın tarihi belli oldu

Shakespeare’in ölümsüz trajedisi Hamlet'ten uyarlanan dizinin basın galası önceki gün Cinemaximum Kanyon’da gerçekleşti. Yoğun ilgi gören basın galasına tüm kadro katıldı

Burcu Biricik Tiyatro Sahnelerini Özlediğini Açıkladı

Katıldığı tiyatro galasında etkili oyunculuğu ile en iyi kadın oyunculardan biri olan Burcu Biricik tiyatro özlemini açıkladı.

Bergen Filmine Üç Ünlü İsim Katıldı

Son zamanlarda peş peşe oyuncularla anlaşmaya varan ve merakla beklenmeye başlanan Bergen Filmi’nin castına yeni isimler eklendi.

Bergen Filminin Castı Netleşiyor

Uzun süredir hazırlıkları süren ve sinemaseverler tarafından heyecanla beklenen Bergen Filmi’nin oyuncu kadrosu sonunda tamamlandı. Dizi 14Ekimde sete çıkacak.

Bergen Filminde Bergen’in Eşini Canlandıracak İsim Belli Oldu

Acıların kadını Bergen’in hayatını anlatacak olan Bergen Filmi için Bergen’in eşini ve aynı zamanda katilini canlandıracak isim bulundu.

Erdal Beşikçioğlu’nun kızı da oyunculuğu seçti

Armut dibine düşermiş hesabı bazı çocuklar anne ve babasının izinden giderek oyunculuğu tercih etti. İşte o ünlü oyuncular listesine son olarak Derin Beşikçioğlu da katıldı.

Kağıt Ev 4. bölüm izle

Kağıt Ev 4. bölüm izle; Kağıt Ev 10 Mayıs Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev 4. bölüm izle!

Usta oyuncu Kağıt Ev kadrosuna katıldı

Ekranın yeni dizilerinden olan Kağıt Ev oyuncu kadrosu genişliyor. İkinci bölümü yayınlanan yeni diziye yeni bir isim. Usta oyuncu Kağıt Ev kadrosuna katıldı.

Kağıt Ev’in Cemre'si Helin Kandemir Diziyi ve Karakterini Anlattı

Star Tv ekranlarında yeni başlayan Kağıt Ev dizisinin genç oyuncusu Helin Kandemir diziyi ve canlandırdığı Cemre karakterini anlattı.

Kağıt Ev 2. Bölüm izle

Kağıt Ev 2. Bölüm izle; Kağıt Ev 26 Nisan Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Sezona yeni başlayan Kağıt Ev 2. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Kağıt Ev 1. Bölüm izle

Kağıt Ev 1. Bölüm izle; Uzun süredir hazırlıkları devam eden Kağıt Ev dizisi bu akşam seyirciyle buluşuyor. Kağıt Ev 1. Bölüm izlemek için tüm ayrıntılar haberimizde…

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç karakteriyle ilgili son noktayı koydu

Behzat Ç karakterini efsaneleştiren isim Erdal Beşikçioğlu dizinin yeniden çekilmesiyle ilgili kararını açıkladı. Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç karakteriyle ilgili son noktayı koydu.

Nur Fettahoğlu yeni dizisi Kağıt Ev'i anlattı

19 Nisan PAzartesi ilk bölümüyle yayınlanacak Star Tv dizisi Kağıt Ev'in başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu yeni dizisi ve karakteri hakkında bilgi verdi

Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç.’nin Neden Bittiğini Açıkladı

Bir dönemin en çok sevilen ve hala başlayacak mı diye heyecanla beklenen efsane dizi Behzat Ç.’nin neden bittiğini Komiser Behzat açıkladı.

Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu ikinci kez boşandı

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kağıt Ev'in başrol oyuncusu Nur Fettahoğlu ve eşi Levent Veziroğlu ikinci kez boşanma kararı aldı. Mahkemeleri ise 5 dakika sürdü.

Kağıt Ev dizisinden ilk görüntüler geldi!

Merakla beklenen yeni yapım Kağıt Ev dizisinden ilk görüntüler geldi! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun başrolde olduğu dizinin konusu ne? Kağıt Ev'de hangi oyuncular var?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev ne zaman başlıyor?

Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Kağıt Ev dizisi ile ilgili detaylar belli oldu. Merakla beklenen Kağıt Ev dizisi ne zaman başlayacak? İşte tüm ayrıntılar…

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede

Nur Fettahoğlu ile Erdal Beşikçioğlu aynı projede buluştu. Ünlü oyuncuların yeni projesi belli oldu. Yeni proje hakkında bütün detaylar haberimizde…

Behzat Ç hayranlarından 'Yeni Behzat Ç' tepkisi

Fenomen dizi Behzat Ç'nin yeniden çekilmeye başlanacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Fakat Behzat Ç hayranlarından 'Yeni Behzat Ç' tepki gösterdi. İşte o tepkilerin sebebi…

Behzat Ç. geri dönüyor İşte detaylar

Efsane dizi Behzat Ç. yeni oyuncularla geri dönüyor. Emrah Serbes, 2021 Mayıs ayında yayınlayacağı "Behzat Ç: Çekiç ve Gül" adlı kitabını dizi olarak uyarlıyor.