Yunan Oyuncu Sadık Ahmet Filminin Kadrosuna Katıldı

Merakla beklenen ve Batı Trakya Türklerinin kahramanı olan Doktor Sadık Ahmet Filminin kadrosuna Yunanlı bir isim katıldı.

Erdal Beşikçioğlu'ndan Netflix'e dava!

Erdal Beşikçioğlu başrolünde yer aldığı ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ adlı dizinin Netflix’te izinsiz yayınlandığını ileri sürerek yayıncı kuruluşu mahkemeye verdi.

Erdal Beşikçioğlu Doktor Sadık Ahmet filminde

Doktor Sadık Ahmet Filmi için çalışmalarda sona gelindi. Filmin kadrosuna son olarak ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu katıldı.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesinin Yayın Tarihi Belli Oldu

BluTv ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircisi tarafından heyecanla beklenen fenomen yapım Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yayın tarihi belli oldu.

Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç. Hikayesi Tanıtımı Yayınlandı

BluTv’de yeni bölümleriyle uzun bir aradan sonra ekrana gelecek olan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yayınlanan fragmanı seyirciyi gülümsetti.

Erdal Beşikçioğlu'nun Babası Son Yolculuğuna Uğurlandı

Behzat Ç. Dizisi ile bir kez daha seyirciyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun babası Bahattin Beşikçioğlu toprağa verildi.

Ünlü Oyuncu Erdal Beşikçioğlu Kızıyla Aynı Dizide

Efsane dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin yeni bölümlerinin çekimleri başladı. Dizide Erdal Beşikçioğlu ile kızı Derin Beşikçioğlu aynı sette yer alacak.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi sete çıktı!

Yayınlandığı yıllarda fenomen olan Behzat Ç. Dizisi yıllar sonra yeniden izleyiciyle buluşuyor. ismiyle çekilen diziden ilk kareler paylaşıldı.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül Dizisine Yeni Oyuncu

BluTv ekranlarında yayınlanacak olan efsane dizi Behzat Ç.’nin yeni bölümlerinin çekilmesi için son hazırlıklar yapılıyor. Dizinin kadrosuna ünlü isim Esra Ronabahar dahil oldu.

Genç oyuncu Burak Dakak’ın yeni projesi belli oldu

Yeni adı  “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ şekliyle yeniden başlayacak olan fenomen dizinin kadrosuna Çukur dizisiyle yıldızı parlayan Burak Dakak da dahil oldu

Behzat Ç. Dizisinin Konusu Belli Oldu ve Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Ekranların en ele avuca sığmaz, en aykırı, en fenomen ve en cesur dizilerinden biri olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi yeniden başlıyor.

Behzat Ç. Polisiye Dizisi Yeniden Çekilecek! 5. Sezon Nerede Yayınlanacak?

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolündeki Behzat Ç 4sezon izleyici ile buluştu. Dizi iddiaya göre yeni sezon için onay aldı. Peki, Behzat Ç. Dizisinin 5.sezonu hangi kanalda yayınlanacak?

Erdal Beşikçioğlu'nun olduğu projeler neden erken final yapıyor?

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun son dönemde yer aldığı projeler erken final yapan projeler oldu. Behzat Ç'den sonra yaşanan bu duruma dikkat çeken bir yorum geldi…

Uğur Yücel Hakim Dizisi’nden Ayrıldı

Atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve birbirinden ünlü isimlerden kurulu kadrosuyla dikkatleri çeken Hakim dizisinde Uğur Yücel diziye veda etti.

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ilk kez bir rap albümünde yer aldı

Türkçe Rap müzik piyasasının önde gelen isimlerinden No.1, Motive, Şanışer, Şehinşah, Cash Flow, Allame ve Ahiyan ortak bir albüm hazırladı Albümde Erdal Beşikçioğlu da yer aldı

Hakim dizisi uyarlama mı?

ATV ekranlarının son bombası Hakim dizisi uyarlama mı? Sevilen oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi Hakim hangi diziden uyarlama?

Yeni Dizi Hakim’de Son Dakika Oyuncu Değişikliği

Limon Film tarafından hazırlanan ve ilk bölümü pazartesi akşamı ekrana gelen Hakim dizisinde son dakika oyuncu değişikliği yaşandı.

Vahide Perçin Hakime Hanım’la ekrana dönüyor

Usta oyuncu Vahide Perçin'in yeni projesi belli oldu. Sevilen oyuncu Vahide Perçin Hakime Hanım’la ekrana dönüyor. Hakim dizisinden sonra yeni dizi Hakime Hanım geliyor.

Yağız Can Konyalı 'Hâkim' kadrosuna katıldı

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği Hâkim dizisine genç oyuncu Yağız Can Konyalı da katıldı Your Honor dizisinden uyarlanan Hâkim dizisinde genç oyuncu Metehan'ı oynayacak

Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu Bergen filminin sırrını anlattı

4.094.043 izleyiciye 120.218.567 liralık hasılata ulaşan Bergen filmi Recep İvedik 5 filmini geçerek yeni rekorun sahibi oldu Başarının sırrını Bergen filminin oyuncuları anlattı