Erşan Kuneri'nin 2 Sezon Çekimleri Başladı

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonu büyük başarı yakalayan Erşan Kuneri dizisinin 2. Sezon çekimleri başladı.

Erşan Kuneri 2. Sezon İçin Hazır

Cem Yılmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı ve yine başrolünde kendisinin rol aldığı Erşan Kuneri dizisinin 2. Sezon çekimleri başlamak için gün sayıyor.

Erşan Kuneri’ye Usta Oyuncu

Cem Yılmaz’ın başrolünde yer aldığı ve yine senaryosunu kendisinin yazdığı Erşan Kuneri dizisinin ikinci sezon çekimleri başlıyor.

Erşan Kuneri’ye 3 Yeni İsim

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve ilk sezonu büyük beğeni toplayan Erşan Kuneri’nin 2. Sezon çalışmaları başladı.

Ahsen Eroğlu Cem Yılmaz’la Çalışmaya Devam Ediyor

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından biri olan ve sektörde çok iş alan oyunculardan Ahsen Eroğlu Erşan Kuneri dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Cem Yılmaz’a büyük şok!

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Netflix dizisi Erşan Kuner’nin üstündeki kara bulutlar bir türlü azalmıyor Bağımlılığa ve Sigaraya Hayır Derneği dizi ve Cem Yılmaz hakkında dava açtı

Cem Yılmaz'lı Erşan Kuneri'nin yeni sezon tarihi açıklandı

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Erşan Kuneri ilk sezonuyla dikkat çekmişti. Erşan Kuneri'nin yeni sezon tarihi de açıklandı.

Cem Yılmaz ile Rüya Demirbulut ayrıldı

Kendisinden 22 yaş küçük oyuncu Rüya Demirbulut ile arkadaş olan Cem Yılmaz'ın ayrıldıkları iddiası sosyal medyayı hareketlendirdi Usta komedyen neden ayrıldı?

Cem Yılmaz’ın oğlundan Erşan Kuneri tepkisi İzlemeyin!

Cem Yılmaz hayranlarını hayal kırıklığına sürükleyen hatta sosyal medyada “Cem Yılmaz bitti” yorumlarını yol açan Erşan Kuneri dizisine bir tepki de Cem Yılmaz’ın oğlundan geldi

Tartışılan isim Zafer Algöz Disney dizisinde!

Yaz sezonunda ekrana gelecek olan “Ru” ve “Numen” adlı dizileri için usta oyuncularla anlaşan Disney+, Meryem Uzerli’den sonra Zafer Algöz ile de anlaştı

Zafer Algöz, Gibi dizisine tepki gösterdi

Fenomen filmlerin oyuncusu ve yönetmeni Cem Yılmaz’ın birçok projesinde yer alan Zafer Algöz, usta komedyeni desteklemek isterken sosyal medyada alay konusu oldu

Erşan Kuneri’nin yayın Tarihi Belli Oldu İlk Fragman Yayınlandı

Cem Yılmaz tarafından projelendirilen ve 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizi 13 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanmaya başlıyor.

Cem Yılmaz'ın Netflix’te Yayınlanacak Erşan Kuneri Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’te yayınlanacak olan ve Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen ve yine başrolünde Cem Yılmaz’ın yer aldığı Erşan Kuneri’nin yayın tarihi açıklandı.

Cem Yılmaz’dan Güldüren Açıklama

Son dönemde rol aldığı reklamlarla ön plana çıkan ünlü şovmen ve komedyen Cem Yılmaz katıldığı bir oturumda birbirinden ilginç iddialarda bulundu.

Ezgi Mola'nın arkadaşı da koronaya yakalandı

Erşan Kuneri setinde koronaya yakalanan Ezgi Mola evinde karantinaya alındı. Karantinaya giren Ezgi Mola'dan sonra yakın arkadaşı Enis Arıkan da koronaya yakalandığını açıkladı.

Cem Yılmaz Karakomik Filmlerin Devamı İçin Ne Kadar Alacak?

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz dijital bir yayın platformu için üç film çekecek. Karakomik Filmler’in devamı olacak üç film için Cem Yılmaz 7,5 Milyon TL alacak.

Erşan Kuneri’den İlk Kareler Geldi

Çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlayan ve 2022 yılında Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri’den ilk kareler geldi.

Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri’den ilk kareler! Bakın kim paylaştı?

Her yaptığı projeyle izleyicinin gönlünde taht kuran Cem Yılmaz, uzun süredir üzerinde çalıştığı dizi projesi Erşan Kuneri’nin çekimlerine başladı.

Necip Memili Erşan Kuneri’nin Kadrosunda

Hazırlıkları süren ve ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz tarafından hazırlanan Erşan Kuneri adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Necip Memili’de dahil oldu.

Cem Yılmaz Diyete Başladı

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz yeni dizisi Erşan Kuneri’nin çekimlerine kısa bir zaman kala diyete girdi ve canlandıracağı karakter için hazırlıklara başladı.