Ezgi Mola'nın arkadaşı da koronaya yakalandı

Erşan Kuneri setinde koronaya yakalanan Ezgi Mola evinde karantinaya alındı. Karantinaya giren Ezgi Mola'dan sonra yakın arkadaşı Enis Arıkan da koronaya yakalandığını açıkladı.

Cem Yılmaz Karakomik Filmlerin Devamı İçin Ne Kadar Alacak?

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz dijital bir yayın platformu için üç film çekecek. Karakomik Filmler’in devamı olacak üç film için Cem Yılmaz 7,5 Milyon TL alacak.

Erşan Kuneri’den İlk Kareler Geldi

Çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlayan ve 2022 yılında Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri’den ilk kareler geldi.

Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri’den ilk kareler! Bakın kim paylaştı?

Her yaptığı projeyle izleyicinin gönlünde taht kuran Cem Yılmaz, uzun süredir üzerinde çalıştığı dizi projesi Erşan Kuneri’nin çekimlerine başladı.

Necip Memili Erşan Kuneri’nin Kadrosunda

Hazırlıkları süren ve ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz tarafından hazırlanan Erşan Kuneri adlı dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Necip Memili’de dahil oldu.

Cem Yılmaz Diyete Başladı

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz yeni dizisi Erşan Kuneri’nin çekimlerine kısa bir zaman kala diyete girdi ve canlandıracağı karakter için hazırlıklara başladı.

Erşan Kuneri’nin Kadrosuna Bomba İsimler Katıldı

Cem Yılmaz’ın ilk dijital dizisi olacak olan ve filmlerindeki bir karakter olan Erşan Kuneri adlı dizinin hazırlıklarında sona gelindi. Dizinin oyuncu kadrosu ise göz kamaştırıyor.

Cem Yılmaz'ın yeni dizisinde Masumlar Apartmanı oyuncuları mı olacak?

Masumlar Apartmanı dizisi senaryosu kadar oyuncularıyla da tam not alan dizilerden. Cem Yılmaz'ın yeni dizisinde Masumlar Apartmanı oyuncuları mı olacak?

Cem Yılmaz'dan yeni dizi açıklaması Nerede yayınlanacak?

Oyuncu, yazar ve yönetmen. Yaptığı filmlerle gişe rekoru kıran ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan yeni dizi projesi hayranlarını meraklandırdı.