Oyuncu Gökçe Eyüpoğlu’nun yeni projesi belli oldu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi reytinglere yenik düşerek final kararı aldı Dizinin oyuncuları yeni projelere başlarken Gökçe Eyüpoğlu'nun yer alacağı yapım da belli oldu

Evlilik Hakkında Her Şey'in final tarihi belli oldu

Aile içi olaylara, boşanmalara ve kadın erkek ilişkilerine sorgulayıcı bir gözle yaklaşan MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final tarihi belli oldu

O kanalda dizilerin yayın saatleri değişti

Televizyon kanalları yayın saatlerine Ramazan ayarlaması yaptı. Bu nedenle birçok dizinin de yayın saati değişti. O kanal ise tüm dizilerinin yayın saatlerini değiştirdi…

Naz Elmas o diziye katıldı

Mf Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey, salı akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Volkan Keskin’in yönettiği Fox Tv dizisine sürpriz bir isim daha katıldı

Gökçe Bahadır Ünlü Markanın Yüzü Oldu

Evlilik Hakkında Her Şey’in Avukat Azra’sı Gökçe bahadır dünyaca ünlü bir markanın reklam yüzü oldu ve bu markayla sözleşme imzaladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Sürpriz Oyuncu

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi 8 Mart dünya kadınlar gününe özel sosyal medya mesajı paylaştı.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Barış Kılıçlı Dönem Başlıyor

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni oyuncu Barış Kılıç’ın canlandırdığı Avukat Efe dönemi başlıyor.

Kiracı adında yeni bir dizi için hazırlıklara başlandı

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kiracı ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Kiracı dizisi hangi kanalda yayınlanacak? İşte, Kiracı ile ilgili tüm detaylar…

Gökçe Bahadır bugün evleniyor! Gökçe Bahadır düğünü ile ilgili detayları açıkladı

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır bugün nikah masasına oturuyor. Heyecanlı olduğunu söyleyen Gökçe Bahadır düğün töreni ile ilgili detayları açıkladı.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinden Bir Ayrılık haberi Daha Geldi

Fox Tv ekranlarında bu sezon başlayan ve 22. Bölümde final yapacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi.

Evlilik Hakkında Her Şey 20. bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 20. bölüm izle; Merakla beklenen Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm 22 Şubat Salı ekranda olacak. Evlilik Hakkında Her Şey 20. bölüm izlemek için tıkla…

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Ödüllü Oyuncu

Fox Tv ekranlarının salı akşamları yayınlanan başarılı dizisi Evlilik Hakkında her Şey'e yeni ve ödüllü bir oyuncu daha katılıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Şok Ayrılık

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan MF yapım imzalı Evlilik hakkında Her Şey dizisinin başarılı oyuncusu Yiğit Kirazcı Diziye veda ediyor.

Ünlü Oyuncu Barış Kılıç’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Son olarak sezon başında Uzak şehrin Masalı adlı diziyle seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu Barış Kılıç kendisine gelen teklife evet dedi ve yeni projesine başladı.

Evlilik Hakkında Her Şey 19. bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 19. bölüm izle: Son bölüm, ekrana geliyor! Milyonların beklediği yeni bölümü tek tıkla full izle.

Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 18. bölüm izle: Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 18. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor! Nikah tarihleri ne zaman?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır evleniyor. Emir Ersoy ile Gökçe Bahadır'ın nikah tarihleri de belli oldu. İşte tüm detaylar…

Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm izle; Evlilik Hakkında Her Şey 1 Şubat Salı akşamı ekrana geliyor. Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm İzle

Evlilik Hakkında Her Şey 16. Bölüm İzle; 25 Ocak Salı 16. Bölümüyle ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey’in 16. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Evlilik Hakkında Her Şey final yapıyor

Ekranın sevilen yapımlarından Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden kötü haber geldi. Evlilik Hakkında Her Şey final yapıyor. Evlilik Hakkında Her Şey neden final yapıyor?