Kızılcık Şerbeti oyuncusu Evrim Alasya’dan büyük başarı

Kızılcık Şerbeti dizisi ve oyuncuları gündem olmayı sürdürüyor. Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren başarılı oyuncu Evrim Alasya ödül kazandı.

Dizi oyuncularından büyük tepki Kızılcık şerbeti içip kan kustuk

RTÜK, kadına şiddet sahnelerinden dolayı 5 yayın durdurma cezası verdiği Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti hakkında verilen hükmü uyguladı. Oyuncular büyük tepki gösterdi.

Yayınlanacağı açıklanan "Kızılcık Şerbeti" dizisi niye yayınlanmadı?

14 Nisan tarihinde Kızılcık Şerbeti’nin özet bölümü yayınlanırken aniden yarıda kesildi yerine Rtük yasaklarında yayınlanan belgesellerden olan “İslamofobi” yayınlanmaya başladı

Evrim Alasya ve Barış Kılıç Kızılcık Şerbeti’nden ayrılıyor mu?

İdialara göre diziden önümüzdeki haftalarda başka oyuncularında ayrılacağı kulaktan kulağa yayılıyor. Bu ismin Kıvılcık karakterini canlandıran Evrim Alasya olacağı iddia ediliyor

Evrim Alasya, film setinde kriz mi çıkarıyor?

Yapımcı Faruk Turgut:“ Her sette olduğu gibi bizim setimizde de kuaför değişiklikleri elbette yaşandı. Ancak bir çok normal bir durum. Diğer iddiaların tamamı gerçek dışı…."

Kızılcık  Şerbeti 14. bölüm izle

Ömer’in büyük sırlarının ifşası sonucu olacaklar merak konusu oldu. Kızılcık Şerbeti’nin 14. bölümü 27 Ocak Cuma günü saat 20.00 de Show TV ekranlarında olacak

Kızılcık Şerbeti 13. bölüm izle

Kızılcık Şerbeti 13. bölüm izle; Show tv ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti, 13. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Kızılcık Şerbeti 12. bölüm İzle

Fatih ve Doğa gayet düzgün bir şekilde ilişkilerini sürdürürken çocuk odası, çocuk odasının duvar kağıdı vb. olaylardan dolayı tartışırlar ve hiç yoktan araları bozulur

Sıla Türkoğlu'nun Yeni Dizisi Belli Oldu

Emanet dizisinde yıldızı parlayan ve başarılı bir performans ortaya koyan genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu.

Evrim Alasya Çağatay Ulusoy’lu Terzi Dizisine Katıldı

Netflix’te yayınlanacak olan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Terzi dizisinin kadrosuna genç oyuncu Evrim Alasya’da katıldı.

Kırmızı Oda Yeni Sezona Büyük Bir Değişim İle Başladı!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı TV8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda ikinci sezona büyük bir değişiklik ile başlayacak.

Akrep 23. Bölüm izle

Akrep 23. Bölüm izle; Akrep 23. Bölüm 27 Mayıs Perşembe akşamı ekranda olacak. Star Tv'de yayınlanan Akrep 23. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Akrep 22. Bölüm izle

Akrep 22. Bölüm izle; Akrep 22. Bölüm 20 Mayıs Perşembe akşamı ekranda olacak. Akrep 22. Bölüm izlemek için haberimizdeki detaylara bakabilirsiniz.

Akrep dizisine bomba bir isim katılıyor

Sevilen dizi Akrep'in kadrosu yeni isimlerle güçleniyor. Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başrolde olduğu Akrep dizisine bomba bir isim katılıyor!

Demet Akbağ’ın yeni dizisi Şahmeran sete çıkıyor Şahmeran nerede çekiliyor?

Dizi severler ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın başrolünde olduğu Şahmeran dizisi nerede çekiliyor, merak ediyor. Yayınlanacağı kanal henüz belli olmayan Şahmeran dizisi haberimizde.

Kırmızı Oda’nın İlk Bölümüne İki Bomba Konuk Oyuncu!

Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Kırmızı Oda adlı dizi sete inmeye hazırlanırken dizinin ilk bölümüne iki bomba isim konuk oyuncu olarak katılıyor. İşte detaylar!