Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir?

Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir? Ünlü oyuncu Özcan Deniz'in genç sevgilisi en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Özcan Deniz'e velayet şoku

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında süren velayet davasında karar çıktı. Özcan Deniz'in Feyza Aktan'a açtığı davadaki karar Özcan Deniz aleyhine oldu.

Özcan Deniz’e şok suçlama!

İstanbul 21 Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasındaki davaya çelişkili ifadeler damga vurdu.

Özcan Deniz'den kadınları kızdıracak açıklama!

Özcan Deniz'den kadınları kızdıracak açıklama! Özcan Deniz ile Feyza Aktan davası. Özcan Deniz dayak yedi iddiası. Feyza Aktan kimdir?

Özcan Deniz'e tokat atan Feyza Aktan'dan görüntülerle ilgili açıklama geldi

Ünlü oyuncu Özcan Deniz'le eski eşi Feyza Aktan arasındaki polemik devam ediyor. Özcan Deniz'e tokat atan Feyza Aktan'dan görüntülerle ilgili açıklama geldi.

Özcan Deniz Oğluna Seslendi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz eski eşiyle yaşadığı sorunlar sebebiyle mahkemedeki duruşmasının ardından sosyal medya hesabından oğluna seslendi.

Özcan Deniz eski eşinden dayak yedi!

Özcan Deniz eski eşinden dayak yedi! Özcan Deniz eski eşi kimdir? Özcan Deniz boşandı mı? Özcan Deniz kaç yaşında? Özcan Deniz ile ilgili haberler

Özcan Deniz aradığı aşkı sonunda buldu

Feyza Aktan’la tartışmalı bir şekilde boşanan, Star Tv’ye hazırladığı dizisi erken final yapan ünlü şarkıcı Özcan Deniz parada ve evlilikte bulamadığı mutluluğu nihayet buldu.

Feyza Aktan, Özcan Deniz’in mesajlarını paylaştı

Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki kavga devam ediyor. Gerilimin bir türlü düşmediği ikili arasında bu sefer de Feyza Aktan, Özcan Deniz'in mesajlarını paylaştı

Özcan Deniz'in çocuğunun bakıcısından çarpıcı açıklamalar!

Özcan Deniz'in çocuğunun bakıcısından çarpıcı açıklamalar! Feyza Aktan hakkında çarpıcı açıklamalar. Özcan Deniz kimdir?

Özcan Deniz'den şok sözler

Şarkıcı, yorumcu, oyuncu ve yapımcı Özcan deniz, oğlunu kendisine göstermeyen eski eşini suçladı. Hayranları Özcan deniz'in söylediği medea Kompleksini merak ediyor

Oğlundan haber alamayan Özcan Deniz'den suç duyurusu

Özcan Deniz'den eski eşine suç duyurusu. Özcan Deniz'in eski eşi kimdir? Özcan Deniz rol adlığı dizi. Seni Çok Bekledim izle.

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz ile ilgili şok iddia!

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz ile ilgili şok iddia! Özcan Deniz ile Feyza Aktan neden boşandı. Feyza Aktan'dan Özcan Deniz hakkında şok iddia.

Özcan Deniz’in Kız Kardeşinden Sert Sözler

Son günlerin en çok konuşulan magazin konularından Özcan Deniz ve eski eşi Feyza aktan arasındaki tartışmaya Deniz’in kız kardeşi de dahil oldu!

Özcan Deniz Eski Eşinin İddialarına Yanıt Verdi

Seni Çok Bekledim adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü isim Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan’ın kendisi hakkında şiddet uyguladı şeklindeki iddialarına yanıt verdi.

Flaş! Özcan Deniz’in Evi Yandı!

Seni Çok Bekledim dizisiyle ekranlara dönecek olan ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’la aralarında sorun olan lüks villada yangın çıktı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan yeniden evleniyor!

Geçtiğimiz sene Feyza Aktan'dan boşanan Özcan Deniz, karantina günlerini birlikte geçirdiği eski eşiyle yeniden evlenmeye hazırlanıyor.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşandı!

Bir süredir boşanacakları konuşulan oyuncu Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın birliktelikleri uzun sürmedi. Geçen yıl nikah masasına oturan ikili bugün tek celsede boşandı!