Kardeşlerim Dizisinin Ahmet'i Kaan Çakır Kimdir?

Atv ekranlarının sevilen ve başarılı dizisi Kardeşlerim oyuncu kadrosunu güçlendiriyor. Dizide yeni sezonda başarılı oyuncu Kaan çakır rol alacak.

Kardeşlerim Dizisinin Şevval'i Nihan Büyükağaç Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon 3. Sezonuyla ekrana gelecek olan Kardeşlerim dizisi yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Kardeşlerim Dizisi 3. Sezon Çekimleri Başladı! Diziye 3 Flaş İsim Dahil Oldu

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Kardeşlerim’ 3. Sezon çekimlerine başladı. NG Medya imzalı Kardeşlerim dizisine 3 flaş isim dahil oldu. Kardeşlerim 3. Sezon ne zaman başlıyor?

Kardeşlerim Dizisinin Kaan’ı Eren Ören Üç Kız Kardeş Dizisinde!

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’de Kaan karakterine hayat veren ve diziye veda eden Eren Ören’in yeni dizisi belli oldu. Eren Ören, İclal Aydın’lı ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! 3. Sezon Ne Zaman?

Atv’nin sevilen dizisi ‘Kardeşlerim’de sezon finali tarihi belli oldu. NG Medya tarafından yayınlanan Kardeşlerim dizisi ne zaman sezon finali yapacak? 2. Sezon ne zaman?

Kardeşlerim 53. Bölüm İzle!

Güneşi örnek al kendine; korkma batmaktan, yılma doğmaktan!" sloganıyla ekrana gelen Kardeşlerim 53. son bölümü yine birbirinden çarpıcı gelişmelere sahne oluyor

Kardeşlerim dizisine sürpriz isim!

Bir NGM yapım olarak Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisi başarısnı yeni oyuncuları kadrosuna katarak gösteriyor. İşte son katılan oyuncu haberimizde

Kardeşlerim dizisinde Kaan ve Süsen öldü mü?

Kardeşlerim dizisinde Kaan ve Süsen öldü mü? Sevilen bu iki isim diziden ayrılacak mı? Kardeşlerim’den Eren Ören ve Lizge Cömert ayrılıyor mu?

Kardeşlerim Dizisinin Kaan'ı Diziden Ayrıldı mı?

Kardeşlerim dizisinin sevilen ve başarılı karakterlerinden Kaan’ı canlandıran genç oyuncu Eren Ören diziden ayrıldı mı? İşte cevabı!

Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal başrollerde buluştu

Sevilen iki oyuncu aynı projede buluşuyor. Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal yeni dizinin başrollerinde buluştu. İşte diziyle ilgili tüm detaylar…

Kardeşlerim Dizisinin Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Katıldı

Atv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dizi Kardeşlerim’e yeni bir oyuncu katılıyor. Evrim Doğan diziye Gönül olarak giriyor.

Adnan Zaman Kardeşlerim Dizisinde Fırtınalar Estirecek

Sevilen dizi Kardeşlerim cumartesi akşamları heyecanla seyredilirken dizide fırtınalar estirecek yeni bir karakter hikayeye dahil oluyor.

Kardeşlerim dizisinin Harika’sı Gözde Türker rolünü anlattı

Drama dizisi Kardeşlerim ilgi görmeye devam ediyor. Dizide oynadığı Harika' karakteriyle dikkat çeken Gözde Türker, rolünü anlattı

8 Ocak Cumartesi El Kızı, Kardeşlerim, Gönül Dağı var mı? Yeni bölümler ne zaman?

Tv severler 8 Ocak Cumartesi El Kızı, Kardeşlerim, Gönül Dağı var mı? Yeni bölümler ne zaman? sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Gelecek Hafta Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

Önümüzdeki hafta hangi diziler neden ekranlarda olmayacak? Dizilerin yeni bölümü ne zaman? Dizi severler yeni bölümler ile ne zaman buluşacak.

Kardeşlerim Dizisinin Suzan’ı Diziden mi Ayrılıyor?

Atv'de seyirciyle buluşan ve cumartesi akşamları ekrana gelen Kardeşlerim Dizisinde Suzan’ın düşme sahnesi seyirciyi şoke etti. Suzan’ın diziden ayrılıp ayrılmadığı merak edildi!

Kardeşlerim Melisa Neden Yok? Damlasu İkizoğlu Diziden Ayrıldı mı?

Atv ekranlarında seyircisi ile buluşan ve sevilen dizide oyuncunun yer almayışı soru işareti oluşturdu. Ünlü oyuncu dizide neden yok geri dönecek mi?

Kardeşlerim Kadir neden yok? Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı?

Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı dizide neden yok? Sevilen dizinin ana karakterlerinden olan Kadir Kardeşlerim'den ayrıldı mı?

Kardeşlerim dizisine yeni isim!

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Kardeşlerim kadrosuna yeni isimler dahil etti. Kardeşlerim dizisine dahil olan Cemile karakterine hangi oyuncu hayat verecek?

Aşk 101 Dizisinin Kadrosuna Yeni Oyuncu

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosunu yeni oyuncularla güçlendirmeye devam ediyor. Diziye genç oyuncu Melis Minkari dahil oldu.