Kenan Doğulu'dan müzik yasağına tepki!

Ankara'da düzenlenen “EKO İKLİM Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarı” uzun süre konuşulacak. Geceye katılan Kenan Doğulu müzik yasakalrına tepki gösterdi

Acun Ilıcalı Satın Aldığı Kulübün Maçına Gitmedi

Acun Ilıcalı ödül töreni için satın aldığı kulübün maçına gitmedi. Geliri Kas Hastalıkları Derneğine bağışlanacak olan ödül törenine katıldı.

Kenan Doğulu ve Burcu Biricik Resti Çekti

Kenan Doğulu ve Burcu Biricik tatil beldelerinde başlayan yangınlardan sonra, yanan yerlere otel yapılırsa kalmayacağım diyerek sosyal medyadan paylaşım yaptılar.

Beren Saat’ten hayatını kaybeden ilk aşkına vefa

Ünlüler dünyasında ilişkiler kısa sürede bozulur ve vefa sadece bir semt ismi olarak kalır. Az da olsa istisnalar yaşanmıyor değil. İşte bunlardan biri de Beren Saat’ten geldi

Beren Saat ve kayınvalidesi uzun zaman sonra aynı karede!

Beren Saat ve kayınvalidesi uzun zaman sonra aynı karede! Beren Saat ile kayınvalidesi barıştı mı? Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor mu?

Beren Saat’ten İngilizce Albüm Sürprizi

Ünlü oyuncu Beren Saat’ten hayranlarını şaşırtan ama bir o kadar da sevindiren bir sürpriz geldi. Ünlü oyuncunun İngilizce albüm çıkaracağı öğrenildi!

Kenan Doğulu ve Beren Saat’ten Sürpriz Karar!

Ünlü çift Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun sürpriz projesi hayranlarını heyecanlandırdı. Çiftin birlikte ortak bir albüm çalışması yaptıkları öğrenildi.

Beren Saat uzun süren ilişkisinin sırrını açıkladı!

Canlandırdığı karakterlerle başarıyı yakalayan ünlü oyuncu Beren Saat Kenan Doğulu ile evliliğinin sırrını açıkladı. Beren Saat'ten evliliği ile ilgili çok özel açıklamalar…

Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten aylar sonra ilk!

Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten aylar sonra bir ilk yaşandı. 6 yıllık evli çift Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılık haberlerine inat, uzun süre sonra ilk kez birlikte tatile çıktı

Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan bir kez daha ayrılık haberi!

Evlilikleri yılan hikayesine dönen Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan bir kez daha ayrılık haberi geldi. 2014 yılında evlenen ikilinin ayrılma kararı, gündeme bomba gibi düştü.

Beren Saat eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kafa karıştıran bir mesajla kutladı

Kenan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medya üzerinden kutlayan Beren Saat, doğum günü mesajıyla herkesin kafasını karıştırdı.

Beren Saat’ten Kenan Doğulu’ya büyük jest!

. Aylarca evliliklerinin biteceği konuşulan Beren Saat’ten Kenan Doğulu'ya unutulmayacak bir jest geldi. Hayranları bu jesti merak ediyor

Kadir Doğulu'dan çocukları sevindirecek yeni proje!

Canlı yayında hayranlarıyla buluşan Kadir Doğulu’nun çocukları sevindirecek projesi merak uyandırdı. Ünlü oyuncu bu proje için hayranlarından nasıl bir talepte bulundu?

Kenan Doğulu, Beren Saat'e kaç kez evlilik teklif etti şaşıracaksınız!

Ünlü oyuncu Beren Saat ve ünlü şarkıcı Kenan Doğulu'nun büyük aşkı magazin dünyasında eşine az görülür cinsten. Kenan Doğulu'nun yeni itirafları ise çok konuşulacak.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya kafa karıştıran doğum günü mesajı!

Beren Saat, sosyal medyadan boşanacakları konuşulan Kenan Doğulu'nun doğum günün kutladı. Sözleriyle kafalarda soru işareti bıraktı.

İddialar doğru çıktı! Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor!

Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan kötü haber geldi. Boşanacaklar iddiası gerçek mi oluyor? Beren Saat ve Kenan Doğulu ne zaman boşanacaklar?