Sarp Akkaya Ayrılık Dizisine Katıldı

Fox Tv ekranlarında Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Ayrılık usta oyuncu sarp Akkaya’yı kadrosuna dahil etti.

Erşan Kuneri’den İlk Kareler Geldi

Çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlayan ve 2022 yılında Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri’den ilk kareler geldi.

Kazara Aşk Dizisinin Konusu Belli Oldu

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan romantik komedi türündeki dizi Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi belli oldu.

Masumiyet 1. Bölüm İzle

Masumiyet 1. Bölüm İzle; 24 Şubat Çarşamba akşamı 1. Bölümüyle ekrana gelen Masumiyet dizisinin yayınlanan 1. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çöp Apartmanı Dizisinin Asıl Adı ve Konusu Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde ekranlarda seyirciyle buluşacak olan ve iddialı bir kadro oluşturan Çöp Apartmanı dizisinin yayına çıkacak adı kesinleşti. İşte detaylar!

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var, Dizinin Konusu Ne?

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan ve Medyapım tarafından hazırlıkları süren iddialı dizi Sadakatsiz’in oyuncu kadrosunda kimler var? İşte haberin detayları!

Çöp Apartmanı Dizisinin Yeni Adı Ne? İşte Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan ve kod adı Çöp Apartmanı olarak belirlenen dizinin yayın adı Hayat Apartmanı olarak belirlendi. İşte detaylar!

Kanal 7’den Bir Günlük Dizi Daha!

Kanal 7 ekranlarında yeni bir günlük dizi ekrana gelmek için setlere indi. Karamel yapım tarafından hazırlanan Emanet yakında Kanal 7’de. İşte detaylar!

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Atv'de yeni başlayacak olan Gençliğim Eyvah çekimlere başladı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek ve dizi de kimler rol alıyor? Komedi türünde işlenen dizinin konusu ne?

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Atv'de başlayacak olan Gençliğim Eyvah çekimlere başladı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek ve dizi de kimler rol alıyor? Komedi türünde işlenen dizinin konusu ne? İşte detaylar!

Dudullu Postası Konusu Ne ve Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Kanal D’nin yeni dizisi 2 Nisan Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan komedi dizisi Dudullu Postası’nın konusu ne ve dizide kimler rol alıyor? İşte detaylar!

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Atv'de ekrana gelecek Gel Dese Aşk Dizisi Konusu ve oyuncu Kadrosunda kimler var? Dizi ne zaman başlayacak ve dizinin hikayesini hangi usta yapımcı kaleme aldı? İşte detaylar!

Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor?

Show TV'nin Ay Yapım imzalı ve sevenlerinin merakla beklediği Zemheri dizisi nerede çekiliyor? Çekimler hangiilimizde devam ediyor?

Babil Dizi Konusu ve Oyuncu Konusu!

Ay Yapım imzalı Babil Dizisi'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Bein Medya'da yayınlanacağı açıklanan dizinin tam yayın tarihinin ne zaman olacağı ise henüz açıklanmadı.

Azize Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlıklarına başlanılan Azize dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin konusu ne? Azize ne zaman başlayacak? Detaylar haberimizde!

Benim Tatlı Yalanım Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Star Tv yaz sezonu için yeni ve eğlenceli bir diziyi yayına sokmaya hazırlanıyor. 13 Haziran akşamı ekranlara gelecek Benim Tatlı Yalanım adlı dizi ile ilgili detaylar haberimizde!