Survivor All Star'da Birleşme Partisine Hangi Yarışmacılar Gidecek?

Dominik Adasında Birleşme Partisi heyecanı başladı. 2022 Survivor All Star'da Birleşme partisine gitmeyi garantileyen yarışmacılar kim oldu?

Survivor 36. Bölümde İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı?

Dominik Adasında iletişim ödülü için parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı nefes kesti. Ödülü hangi takım kazandı?

Survivor All Starda Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Dominik Adasında ödül oyunu mücadelesi için karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı nefes kesti. Ödül oyununu hangi takım kazandı.

Avatar Atakan'ın Cezası Ne Olacak?

Survivor All Star'da beklenmedik bir olay yaşandı. Avatar Atakan'ın yaptığı hamle herkesi şoke etti. Avatar Atakan oyun alanında ne yaptı? Atakan'a verilen ceza ne oldu?

Survivor All Star 2022 Sezonuna Hangi İsimler Dahil Oldu?

Survivor All Star'da Ünlüler ve Gönüllüler takımına yedeklerden yeni iki isim dâhil oldu. Yedeklerle yarışmaya katılan isimler kimler?

Survivor All Star'da Sürgün Adasına Gidecek İlk İsim Kim Oldu?

Dominik Adasında heyecan devam ediyor. Bu hafta sürgün adasına hangi isim gidecek? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti?

Survivor All Star 18 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Murat Ceylan sunumu ile ekranların en sevilen yarışması Survivor All Star 18 bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler oluyor? Adem’in sözler fragmana damga gibi vurdu.

Survivor All Star 16 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yeni bölümde neler olacak? Hız kesmeden devam eden rekabette iki takımda üst düzey performans sergilemeye devam ediyor. Yayınlanan fragmanda ise izleyenler nefeslerini tuttu.

Survivor'un Yeni Doktoru Serhad Ömercikoğlu Kimdir?

Tv8 Ekranlarında bu sezonda All Star kadrosu ile yerini alan Survivor'a yeni bir isim dahil oldu. Metin Kuş'un yerine gelen Serhad Ömercikoğlu kimdir?

Survivor Hikmet Neden Oyundan Çekildi?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından Survivor bu yıl da All Star yarışmacılarıyla ekranlarda yerini aldı. All Star Hikmet oyunu neden bıraktı?

Survivor Sunucusu Murat Ceylan’ın Yeni Aşkı Kim?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasının başarılı sunucusu Murat Ceylan sosyal medya hesabı üzerinden yeni aşkını ilan etti.

Survivor 125. Bölüm İzle!

Survivor 125. Bölüm İzle; 3 Temmuz akşamı 125. Bölümüyle ekrana gelen Survivor 2020'nin 125. Bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 124. Bölüm İzle!

Survivor 124. Bölüm İzle; 2 Temmuz akşamı 124. Bölümüyle ekrana gelen Survivor 2020'nin 124. Bölümünü tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2019 yeni sunucusu Murat Ceylan oldu

Acun Medya imzalı fenomen yarışma Survivor'da bu sene sürpriz bir değişiklik yaşandı. Alp Kırşan'ın yerine eski yarışmacı Murat Ceylan geldi.