İlhan İrem Hayatını Kaybetti

Aralarında Boşver Arkadaş, Anlasana, İşte Hayat, Konuşamıyorum gibi eserlerin de olduğu şarkılara imza atan İlhan İrem hayatını kaybetti.

Akrep Nalan hayatını kaybetti

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Akrep Nalan vefat etti. Akrep Nalan lakabıyla tanınan Füsun Nalan Açın'ın acı haberi geldi. Akrep Nalan neden vefat etti?

Haydar Dümen Hayatını Kaybetti

Gazetelerin en renkli ve en çok okunan yazarlarından biri olan ve geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan ünlü yazar haydar Dümen koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Fatma Girik'in bakıcısı ilk kez konuştu: Fatma Girik benim yüzümden öldü

Sinemanın duayen isimlerinden olan Fatma Girik'in ölüm nedeni tartışılmaya devam ediyor. Fatma Girik'in bakıcısı da iddialar hakkında konuştu.

Flaş Tv’nin Sahibi Ömer Ziya Göktuğ Kimdir? Neden Öldü?

Flaş Tv’nin de kurucusu olan ve tekstil ve inşaat alanında faaliyet gösteren ünlü ve başarılı iş adamı Ömer Ziya Göktuğ Kimdir? Ömer Ziya Göktuğ’un ölüm sebebi nedir?

Netflix dizisinin yıldızı hayatını kaybetti

Netflix'te yayınlanan dizinin sevilen oyuncusundan acı haber geldi. Netflix dizisinin yıldızı hayatını kaybetti. Hellbound dizisinin oyuncusu neden vefat etti?

Ünlü Oyuncu Sezai Aydın vefat etti

Usta oyuncu Sezai Aydın'dan acı haber geldi. Rocky Balboa, John Rambo, Fred Çakmaktaş gibi karakterleri seslendiren Sezai Aydın koronavirüse yenik düştü.

Şarkıcı Alişan Bir Kez Daha Yıkıldı

Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmişti. Ünlü isim şimdi de kuzeni Ozan Ebcin’i kaybetti.

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş Koronavirüsten Hayatını Kaybetti

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş dün gece yarısı tedavi gördüğü hastanede koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Yeşilçam Yasta: Kartal Tibet Hayatını Kaybetti

Yeşilçam Yasta. Bir devir kapandı. Usta oyuncu, yönetmen ve senarist Kartal Tibet 88 yaşında hayata veda etti. Kartal Tibet sinemaya yaklaşık 200 filmle katkıda bulundu.

Ünlü Spiker Fikren Engin Hayatını Kaybetti

Televizyonlarda pek çok program yapan, spor karşılaşması sunan ünlü televizyoncu Fikret Engin şeker koması sebebiyle hayata veda etti.

Hababam Sınıfı Öğrencisi Hayatını Kaybetti

Hababam Sınıfı usta bir oyuncusunu daha kaybetti. Hababam Sınıfı sersinde rol alan Fazıl Ender Uzun bugün hayatını kaybetti.

Yeşilçam’ın Usta Oyuncusu Hayatını Kaybetti!

Yeşilçam usta bir oyuncusunu daha kaybetti. 87 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Ekrem Gökkaya kimdir ve hangi filmlerde rol almıştır. İşte cevabı!

Merhum Murat Göğebakan’ın Eski Eşi Hayatını Kaybetti!

Bir dönem ünlü şarkıcı Murat Göğebakan’la evli olan ve ünlü isimlerin menajerliğini yapan Sema Bekmez hayatını kaybetti. İşte haberin detayları!

Ünlü Oyuncu Haldun Boysan Hayatını Kaybetti!

Türk Sinema ve dizi sektörü usta oyuncusu Haldun Boysan Maria ve Mustafa dizisinin çekimleri için bulunduğu Ürgüp İlçesinde kaldığı otelde kalp krizi sonucu hayata veda etti.

Ünlü Oyuncu Ayşegül Atik Hayatını Kaybetti!

Türk Tiyatro, dizi ve sinema dünyası yasta… Usta Oyuncu yılların tecrübesi Ayşegül Atik geçirdiği kalp krizi sonrası 72 yaşında hayata veda etti. İşte detaylar!

Nur Yerlitaş Neden Öldü?

Türk Moda Dünyası usta bir ismini kaybetti. 64 Yaşında hayata veda eden Nur Yerlitaş yakınlarını ve tüm ülkeyi yasa boğdu. Peki Nur Yerlitaş neden öldü? İşte cevabı!

Fahriye Evcenin Acı Günü!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcenin Acı Günü! Fahriye Evcen en kıymetlim dediğim babasının acı haberini bu sabah aldı, Ramazan Evcen'in Ölüm Sebebi haberimizin detaylarında!

Tarık Ünlüoğlu Neden Öldü?

Türk dizi ve sinema sektörünün başarılı ve usta oyuncusu Tarık Ünlüoğlu yakalandığı hastalığı yenemeyerek hayata veda etti.İşte detaylar!