Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı’nın Oyuncu Kadrosu Tamamlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Yalancı’nın oyuncu kadrosu tamamlandı. Dizinin Ağustos ayının ikinci haftasında sete çıkması bekleniyor.

Mevlana Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı

TRT 1ekranlarında gelecek sezon yayınlanacak olan ve hazırlıkları devam eden Mevlana adlı dizisi için sürpriz isimlerle anlaşmaya varıldı.

Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Kazara Aşk'ta hazırlıklar devam ediyor. Yeni dizi Kazara Aşk'ın oyuncu kadrosunda kimler var? Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

Seni Çok Bekledim Dizisine Bomba isim! Yıldız Kültür Dizinin Kadrosuna Dahil Oldu!

Star Tv’nin bu sezon ekrana gelecek yeni dizisi olan ve iddialı kadrosuyla göz dolduran Seni Çok Bekledim Dizisine usta oyuncu Yıldız Kültür’de dahil oldu. İşte detaylar!

Gönül Dağı Dizisine Yeni Oyuncular Katıldı!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşmaya hazırlanan Gönül Dağı adlı dizi hazarlıklarını sürdürürken diziye yeni oyuncular dahil oldu. İşte detaylar!

Çöp Apartmanı Dizisinin Yeni Adı Ne? İşte Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

TRT 1 ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan ve kod adı Çöp Apartmanı olarak belirlenen dizinin yayın adı Hayat Apartmanı olarak belirlendi. İşte detaylar!

Kanal 7’den Bir Günlük Dizi Daha!

Kanal 7 ekranlarında yeni bir günlük dizi ekrana gelmek için setlere indi. Karamel yapım tarafından hazırlanan Emanet yakında Kanal 7’de. İşte detaylar!

Menajerimi Arayın Dizisi İle İlgili Flaş Gelişme!

Star Tv için Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Call My Agent adlı diziden uyarlanan Menajerimi Arayın dizisinin oyuncu kadrosu büyük oranda şekillenmiş durumda. İşte detaylar!

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Atv'de başlayacak olan Gençliğim Eyvah çekimlere başladı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek ve dizi de kimler rol alıyor? Komedi türünde işlenen dizinin konusu ne? İşte detaylar!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in Dizisinin Çekimleri Başlıyor! Kadro Yıkılıyor!

Yaz sezonu dizileri görücüye çıkmak için gün sayıyor. MF Yapımı Sen Çal kapımı sete çıkmaya hazırlanırken özellikle oyuncu kadrosu göz dolduruyor!

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Atv'de ekrana gelecek Gel Dese Aşk Dizisi Konusu ve oyuncu Kadrosunda kimler var? Dizi ne zaman başlayacak ve dizinin hikayesini hangi usta yapımcı kaleme aldı? İşte detaylar!

Babil Dizi Konusu ve Oyuncu Konusu!

Ay Yapım imzalı Babil Dizisi'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Bein Medya'da yayınlanacağı açıklanan dizinin tam yayın tarihinin ne zaman olacağı ise henüz açıklanmadı.

Benim Tatlı Yalanım Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Star Tv yaz sezonu için yeni ve eğlenceli bir diziyi yayına sokmaya hazırlanıyor. 13 Haziran akşamı ekranlara gelecek Benim Tatlı Yalanım adlı dizi ile ilgili detaylar haberimizde!