RTÜK'ten Televizyonlara Ceza Yağdı!

Son günlerde verdiği cezalarla gündeme gelen RTÜK; son toplantısında korkunç salgın Coronavirüs ile ilgili yayınları mercek altına aldı ve bakın o toplantıdan ne kararlar çıktı?

RTÜK'ten Star Tv dizisi Güvercine ağır bir ceza mı gelecek?

Güvercin'in o sahnesi için RTÜK'e şikayet yağdı. Star TV'nin iddialı dizisi Güvercin’e ağır ceza gündeme geldi. Seyirci Güvercin dizisinde hangi sahneye tepki gösterdi?

Hekimoğlundaki o çok tartışılan sahne diziden çıkarıldı

Yayınlandıktan sonra tepki çeken o sahne diziden çıkarıldı. Hekimoğlu dizisinde yayınlanan ve sosyal medyada binlerce eleştiri alan o sahnede ne vardı? Kimler bu sahneye öfkelendi?

RTÜK'ten Çukur ve Yasak Elma'ya ceza yağdı

RTÜK, Show Tv'de yayınlanan Çukur dizisine ve Fox Tv'de yayınlanan Yasak Elma dizisine kuralları ihlal ettikleri gerekçesiyle ceza verdi. RTÜK'ten Çukur ve Yasak Elma'ya şok ceza!

Kalk Gidelim dizisinde sürpriz bir değişiklik mi oluyor?

Kalk Gidelm dizisi 3 sezondur izzleyicileri kahkaya boğuyor. Diziseverler merak ediyor, 3 sezondur başarıdan başarıya koşan Kalk Gidelim dizisinde sürpriz bir değişiklik mi oluyor?

RTÜK, RTÜK olalı böyle ceza yağdırmadı!

RTÜK, kurulduğu 1994’ten bu yana ilk defa bu kadar çok kanala birden ceza yağdırdı. RTÜK bu davranışıyla izleyicilere “Neler oluyor?” dedirtti

RTÜK ceza kesmedi tebrik etti! RTÜK hangi diziye teşekkür mektubu gönderdi?

Cezalarıyla gündeme gelen RTÜK, ilk defa ceza kesmedi. Hatta teşekkür mektubu gönderdi. Seyirci merak etti, RTÜK hangi diziye ceza kesmedi ve teşekkür mektubu gönderdi?

RTÜK'ten Çukur dizisine şok ceza! Dizinin geleceği tehlikede mi?

Kısa adı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu olan RTÜK’ten Çukur dizisine yine ceza geldi. Diziseverler şokta! Yoksa Çukur dizisinin geleceği tehlikede mi?

RTÜK’ten Çukur’a Bir Ceza Daha!

Show Tv'nin Pazartesi akşamlarının efsane dizisi Çukur RTÜK tarafından cezalandırıldı. Rtük Çukur'a hangi maddeyi ihlalden ceza kesti? Haberimizde!

Netflix RTÜK'e lisans başvurusunda bulundu mu?

İnternet yayınları düzenlemesi 1 Eylül itibariyle devreye girdi. Netflix, online dizi ve film izleme platformlarının alması gereken lisans için RTÜK'e başvuruda bulundu mu?

İnternet Platformları Resmen RTÜK Denetiminde!

RTÜK internet platformlarını da denetlemeye başladı. Peki bu ne demek oluyor? Bundan sonra internet platformlarını ne bekliyor? Bu bir sansür mü? İşte detaylar!

İnternet yayınları denetim altına alındı. Netflix, Blu Tv ve Puhutv RTÜK’e bağlandı

Bir zamanlar özgürlüğün uçsuz bucaksız alanı gösterilen internet ve internet yayıncılığı ülkemizde RTÜK denetimine takıldı. Şaka değil gerçek.

RTÜK’ten Eşcinsel İçerikli Diziye Rekor Ceza!

Fox Life kanalına Rtük tarafından en yüksek seviyeden ceza... Kanal eşcinsel ilişkilerin yer aldığı ‘Jane The Virgin’ adlı dizisi nedeniyle cezaya çarptırıldı. İşte detaylar!

Zalim İstanbul’daki bekaret sahnesine RTÜK kayıtsız kalmadı

Zalim İstanbul’daki bekaret sahnesine RTÜK kayıtsız kalmadı ve TTB'nin şikayetini dikkate alarak Kanal D'ye idari para cezası kesti.

RTÜK'ten Zalim İstanbul dizisine ceza!

Kanal D'nin yeni favori dizisi Zalim İstanbul pazartesi akşamlarındaki yerini aldı. Çapıcı sahneleriyle olay olan dizi, bir şikayet üzerine RTÜK'ten para cezası aldı.

RTÜK Seçim Yasağını Delen Kanallara Ne Ceza Verdi?

31 Mart 2019 yerel seçimleri bitti ama yankıları ve şikayetler bitmedi. Radyo Televizyon Üst Kurulu seçim yasaklarını ihlal eden televizyon kanallarına ne ceza verdi? Haberimizde!

Dünya Güzellerim yayından kaldırılıyor!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan Show Tv'nin yeni programı Dünya Güzellerim'e büyük şok. Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy'un bulunduğu programın acilen yayından kaldırılması istendi.