Genç oyuncu Atakan Hoşgören’in yeni projesi belli oldu

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte yaz dizileri ekranlardaki yerini almaya başladı Ünlü dizi muhabiri Birsen Altuntaş, genç oyuncu Atakan Hoşgören’in yeni projesini haber verdi

Sana Söz 7. Bölüm İzle (Final)

Sana Söz 7. Bölüm İzle; 14 Aralık Salı akşamı 7. Final bölümüyle ekrana gelen Sana Söz Dizisinin yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sana Söz Dizisi İzleyicisine Kötü Haber! İddialı Dizi Final Yapıyor

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sana Söz Dizisi İzleyicisine Kötü Haber. 03 Medya tarafından hazırlanan iddialı dizi final yapıyor.

7 Aralık Salı Reyting Sonuçları

7 Aralık Salı akşamı en çok hangi dizi izlendi? Dünün reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları haberimizde!

Sana Söz 6. Bölüm izle!

na Söz 6. bölüm izle: Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın başrol oynadığı Star TV'nin yeni dizisi Sana Söz 6. bölüm tek parça ve full HD izle

30 Kasım Salı 2021 Reyting Sonuçları

30 Kasım Salı reyting sonuçları belli oldu. Sana Söz, Evlilik Hakkında Her Şey, Masumlar Apartmanı, Destan dizilerinin ekrana geldiği günün sonuçları haberimizde!

Sana Söz 5. Bölüm İzle

Sana Söz 5. Bölüm İzle; 30 Kasım Salı akşamı 5. Bölümüyle ekrana gelen Sana Söz Dizisinin yayınlanan 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Sana Söz 4. Bölüm izle!

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın paylaştığı Sana Söz 4. son bölümüyle seyirciyle buluşuyor. Ömer, babasını evde tutabilecek mi? Yol ayrımındaki Erdem ne yapacak?

Sana Söz 3. Bölüm izle!

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın paylaştığı Sana Söz 3. son bölüm 16 kasım salı akşamı saat 20.00'da Star TV'de seyircisiyle buluşuyor.

9 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları

9 Kasım 2021 Salı günü yayınlanan dizi, film, haber bülteni ve televizyon programlarının reyting sonuçları belli oldu.

Sana Söz 2. Bölüm İzle

Sana Söz 2. Bölüm İzle; 9 Kasım Salı akşamı 2. yeni bölümüyle ekrana gelen Sana Söz dizisinin yayınlanan 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

2 Kasım 2021 Salı Reyting Sonuçları

2 Kasım 2021 Salı günü yayınlanan dizi ve programların izlenme oranları belli oldu. Dünün reyting sonuçları nasıl oluştu?

Sana Söz 1. bölüm izle

Sana Söz 1. bölüm izle: Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrolde yer aldığı Star TV'nin yeni dizisi Sana Söz 1. bölüm tek parça ve full HD izle.

Sana Söz Dizisi'nin Yayın Günü Değişti

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Sana Söz’ün yayın günü başlamadan değişti. Dizinin Cuma olarak açıklanan yayın günü çarşambaya alındı.

Sana Söz Dizisinin Ünlü Oyuncusu Koronavirüse Yakalandı

Zaman zaman dizi setlerini etkileyen koronavirüs bu seferde yayına girmek için gün sayan Sana Söz Dizisinin setinde görüldü.

03 Medya’nın İki Dizisi Aynı Gün Yayınlanacak

03 Medya tarafından hazırlanan Aziz ve Sana Söz dizileri aynı gün ve saatte Cuma akşamında karşı karşıya geldi. İki diziden hangisinin ayakta kalacağı merakla beklenmeye başlandı.

Nehir Erdoğan ile Erkan Petekkaya'yı buluşturan Sana Söz'den dikkat çeken kareler

Merakla beklenen yeni dizi Sana Söz sete çıkmıştı. Nehir Erdoğan ile Erkan Petekkaya'yı buluşturan Sana Söz dizisinden çarpıcı kareler geldi. İşte Sana Söz'le ilgili tüm detaylar…

Erkan Petekkaya’lı Sana Söz Bomba Gibi Geliyor

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Erkan Petekkaya'nın başrolünde olduğu Sana Söz dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.