Survivor'da 45.bolumde dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İlk Eleme adayı kim oldu?

11 Mart cuma akşamı yayınlanan 45. Bölümde dokunulmazlığı kimin aldığı ve ilk eleme adayının hangi yarışmacı olduğu merak ediliyor.

Survivor All Star'da Sürgün Adasına Hangi Yarışmacılar Gitti

Survivor All Star 2022'de haftanın 3. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti. Sürgün adasına hangi yarışmacılar gitti?

Survivor All Star Yarışmacısı Aycan Yarışmadan Ayrılacak mı?

Survivor All Star 2022 en iyiler arasında yeniden adaya gelen Aycan Yanaç Survivor'a veda mı edecek? Aycan Yanaç Yarışmadan Ayrılıyor mu?

Survivor All Star 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından olan Survivor All Star 2022 sezonun 11. bölüm fragmanı yayınlandı. 11. Bölümde neler oluyor?

Sercan Yıldırım Evli Mi? Eşi Kim? Kaç Yaşında?

Eski futbolcu, şimdilerde Survivor All Star 2022’de yarışmakta olan Sercan Yıldırım, Survivor öncesinde uzun zamandır aşk yaşadığı Nihan Yönel ile evlendi. Nihan Yönel kimdir?

Sercan Yıldırım Nihan Yönel Evlendi

Son olarak Survivor yarışmasında yer alan bir zamanların başarılı futbolcusu Sercan Yıldırım ile yoğa eğitmeni olan nişanlısı Nihan Yönel dünya evine girdi.

Sercan Yıldırım'dan final sonrası Nisa ile ilgili bomba açıklamalar!

Sercan Yıldırım, Survivor finalinin ardından pek çok konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Nisa ile ilgili sarf ettiği sözler dikkat çekti.

Acun Ilıcalı Sercan'ın elenmesinin gerçek sebebini açıkladı!

En büyük favori adayı iken Sercan, Survivor'dan neden elendi? Olayı arkasında başka şeyler mi var? Acun Ilıcalı çok tartışılan elenme olayının arka planını anlattı.

Şok! Survivor’a Kim Veda Etti?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da bir eleme gecesi daha yaşandı. Yarışmanın son dönemlerine damga vuran güçlü yarışmacı adaya veda eden isim oldu. İşte detaylar!

Survivor’ Haftanın İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Ekranlarda fırtınalar estiren Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? İlk aday olan Berkan’ın ardından ikinci aday kim oldu? İşte detaylar

Survivor Cumartesi Kim Dokunulmaz Oldu ve İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Tv 8'de fırtınalar estiren Survivor’da dokunulmazlık ve eleme potasına gidecek adayın belirleneceği gece daha yaşandı. Peki sonuçlar ne oldu? İşte cevabı!

Survivor Sercan Yıldırım’dan Fenerbahçe İtirafı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020’de yarışan Galatasaraylı Eski Futbolcu Sercan Yıldırım’dan şaşırtan Fenerbahçe itirafı. İşte detaylar!

Survivor Sercan Yıldırım’ın Babası: Elen Gel Oğlum Bursa Bunu Haketmiyor!

Tv 8’de ekrana gelen Survivor 2020’de bu sefer Tartışmaya yarışmacıların aileleri atıldı. Sercan’ın babası ve annesi oğulları Sercan’a nasıl seslendi? İşte detaylar!

Survivor 2020’de Aşk Sürprizi!

Survivor 2020 adasında neler oluyor? Daha öncede aşk yaşandığı iddiaları olan Survivor 2020’de bir aşk iddiası daha ortaya atıldı. İşte detaylar!

Yıldız Futbolcu Survivor Kadrosunda!

Yıldız futbolcu Sercan Yıldırım Survivor 2020 kadrosuna katıldı.Bir zamanlar Galatasaray'da da forma giyen ünlü futbolcu Survivor ünlüler takımında yer alacak! İşte detaylar!