VJ Bülent’in Anne Acısı

Bir zamanların ünlü televizyon sunucusu VJ Bülent lakaplı Bülent Çarıkçı’nın annesi hayatını kaybetti. Ünlü isim annesi için duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Onur Büyüktopçu Davasından Vazgeçti

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu kendisine yönelik şantaj olayıyla ilgili açılan davadan şok bir şekilde geri çekildiğini açıkladı ve mahkemeye dilekçe verdi.

Defne Samyeli: 4 – 5 Çocuk Daha Yapabilirdim!

Bir zamanların ünlü haber sunucusu, şarkıcı ve oyuncu Defne samyeli katıldığı bir televizyon programında samimi itiraflarda bulundu. İşte o itiraflar!

Ünlü Sunucu Cansın Helvacı Koronavirüse Yakalandı!

A Haber’in başarılı sunucularından biri olan ve son İzmir depremi sırasında ekranda gözyaşlarına hakim olamayan Cansın Helvacı koronavirüse yakalandı.

Ünlü Sunucu İkbal Gürpınar’ın Babasından Sonra Annesi de Koronavirüsten Hayatını Kaybetti!

Halen hastanede yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın babasından sonra annesi de koronavirüs dolayısıyla hayatını kaybetti.

Fenerbahçe Tv Sunucusu Dilay Kemer Hayatını Kaybetti!

Hastanede kanser tedavisi gören Fenerbahçe Tv sunucusu 32 yaşındaki Dilay kemer bugün tedavi gördü hastanede hayata veda etti.

Fenerbahçe Tv Spikeri Dilay Kemer Yoğun Bakımda!

Fenerbahçe Tv spikeri ve sunucusu Dilay Kemer kan kanseri hastalığı sebebiyle hastanede yoğun bakıma alındı. İşte haberin detayları!

Fox Tv Fatih Portakal’ın Yerine Geçecek İsmi Buldu!

Fox Tv Haber Dairesinde dün başlayan ve Fatih Portakal’ın ayrılmasıyla ortaya çıkan büyük sarsıntı yerini toparlanmaya bırakırken Fox Ana Haberin yeni sunucusu belli oldu.

Seda Sayan Ekranlara Dönüyor! İşte O Program!

Ünlü isim Seda Sayan yeniden ekranlara dönüyor. Son olarak O Ses Türkiye ile ekranlarda olan Seda Sayan bu kez sürpriz bir programla seyircinin karşısında yer alacak!

Gelinim Mutfakta’da Sunucu Krizi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma programı Gelinim Mutfakta’da sunucu krizi yaşanıyor. İşte sunucu Fatih Ürek’e ne olduğu ve yeni sunucunun kim olacağının detayları!

Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz Programında Ece Erken’in istifa etmesinin ardından programa iki yeni sunucu dahil oldu. İşte o iki sunucu ve haberin detayları!