Alp Kırşan'dan Samimi Açıklamalar

Televizyonların, heyecanlı, enerjisi bitmez ve samimi ünlülerinden olan Alp Kırşan kendisi ve ailesiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Yeşim Salkım'dan Kendini Eleştirenlere Çok Sert Tepki Geldi

Bir televizyon programındaki sokak hayvanlarıyla ilgili sert eleştirele ve boykota maruz kalan Yeşim Salkım’dan tepkilere çok sert yanıt geldi.

Seda Sayan’dan Hakkındaki İddialara Yanıt Geldi

7. kez nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Seda Sayan’dan ilişkisi olan bir erkekten albüm karşılığı sevgilisinden ayrılması istemesi iddialarına yanıt geldi.

Pelin Karahan Ramazan Ayında Televizyon Programı Sunacak

Son olarak Kıbrıs Zafere Doğru adlı dizide İnci karakteri olarak sevenlerinin karşısına çıkan Pelin Karahan Ramazan Ayında yemek sohbet programı sunacak.

Sunucu Seray Sever Babasını Kaybetti

Televizyon dünyasının ünlü sunucusu Seray Sever hastanede yoğun bakımda entübe edilen babasını koronavirüs sebebiyle kaybetti.

Demet Akalın’dan Ece Erken’e Küslük Bitiren Ziyaret

Yıllardır birbirine küs olan Ece Erken ile Demet Akalın, Ece Erken’in zor gününde barışarak küslüklerini bitirdiler. Demet Akalın Ece Erken’e taziye ziyaretine gitti.

Ece Erkenden İlk Paylaşım

Silahlı saldırı sonrası eşini kaybeden ünlü sunucu Ece Erken eşini kaybettikten sonra ilk kez duygularını dile getirdi. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından bir mesajı alıntıladı.

Ünlü Sunucu Fulya Öztürk Koronavirüse Yakalandı

Halen Fox Tv ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun Programının sunucusu Fulya Öztürk ikinci kez koronavirüse yakalandı.

Sunucu Bircan Bali İfşa Edilen Fotoğrafları İçin İsyan Etti

Ünlü isimlerden Bircan Bali basına sızdırılan özel fotoğraflarının sızdırılması ve konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gelinim Mutfakta’nın Yeni Sunucusu Lerzan Mutlu Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün seyirciyle buluşan gelinim Mutfakta adlı programın bu haftaki sunucusu Lerzan Mutlu oldu.

Gelinim Mutfakta’nın Yeni Sunucusu Belli Oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu ünlü isim Nursel Engin Oldu.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusunu Buldu

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta programının haftalık sunucu sürecinde bu hafta ünlü isim Mehmet Ali Erbil ekrana çıkıyor.

Serap Pakgöz Hakkındaki Yorumlara Cevap Verdi

Televizyonların sevilen ve başarılı sunucusu Serap Pakgöz geçtiğimiz aylarda estetik yaptırmış ve bu pek çok yorum almıştı. Ünlü isim bu yorumlara cevap verdi.

Gelinim Mutfakta’yı Önümüzdeki Hafta Hangi Ünlü İsim Sunuyor

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki sunucusu Safiye Soyman oldu.

Sunucu Arayışları İçinde Olan Gelinim Mutfakta Programından İlginç Çözüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta’ya sunucu dayanmıyor. Programı bundan sonra her hafta bir ünlünün sunacağı öğrenildi.

Melike Öcalan Geri Dönüyor

Ekranlara bir dönem damga vuran Sabah Şekeri programının sunucusu ve oyuncu Melike Öcalan beş yıl önce ayrılığı İstanbul ve ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Demet Akalın’la Gelinim Mutfakta Başlıyor

Kanal D ekranlarında tam dört sezondur ekranlara gelen ve hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta bu sezon Demet Akalın’ın sunumuyla ekrana gelecek.

Seda Sayan’dan 7. Evlilik Kararı

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden olan şarkıcı ve sunucu Seda Sayan yaptığı altı evlilik sonunda yedinci evlilik için hazır olduğunu açıkladı.

Esra Ceyhan’ın Son Hali Görenleri Şaşırttı

Bir zamanların ünlü televizyon sunucusu, televizyon yayıncılığına damga vuran isimlerden biri olan Esra Ceyhan’ın son hali görenleri şaşırtıyor.

Temizlik Benim İşim’in Sunucusu Kadir Ezildi Yeni Programa Başlıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve final yaparak ekranlara veda eden Temizlik Benim İşim’in başarılı sunucusu Kadir Ezildi yeni programıyla ekrana gelecek.