Show Tv’nin Yeni Dizisi Oğlum’un İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Oğlum’un ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide Canan Ergüder başrolü oynuyor.

Erkek Severse’nin Tanıtımı Yayınlandı

Dijital Medya Platformlarından biri olan beIN Connect’ten yerli yapım atağı! beIN Connect başrolünde Alperen Duymaz’ın yer aldığı Erkek Severse’nin tanıtımını yayınladı.

Erkan Petekkaya’lı Sana Söz Bomba Gibi Geliyor

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Erkan Petekkaya'nın başrolünde olduğu Sana Söz dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Aziz Dizisi’nin Tanıtımı Büyük Beğeni Topladı

Show Tv’nin yeni dizisi Aziz’in tanıtımı yayınlandı ve seyirci büyük heyecana kapıldı. Heyecanla ve merakla beklenen Aziz çok yakında Show Tv’de.

Yeşilçam Dizisinden İlginç Tanım

22 Nisan’da BluTv’de başlayacak olan Yeşilçam Dizisi ilginç konusu kadar ilginç tanıtımıyla da merak uyandırdı. Dizinin tanıtımı görenleri eski günlere götürdü.

Camdaki Kız’ın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında yakında seyirciyle buluşacak olan ve Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı Camdaki Kız adlı dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kefaret Dizisi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Fox Tv ekranlarında yakın bir zamanda yeni bir dizi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Nurgül yeşilçay’ın başrolünü oynadığı dizinin tanıtımları yayınlanmaya başlandı.

TRT1'in yeni dizisi Tövbeler Olsun'un ilk tanıtımı yayında

Çekimleri kısa bir süre önce başlayan yeni aile komedi dizisi Tövbeler Olsun çok yakında TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Murat Yıldırım'ın Başrolünde Olduğu Ramo Dizisi'nin Tanıtımı Yayınlandı!

Merakla beklenen dizi Ramo sonunda görücüye çıkıyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanacak dizinin tanıtımı büyük beğeni topladı. İşte detaylar!

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi'nden İlk Tanıtım Geldi!

Tv 8'de yayınlanacak olan ve ilk tanıtımı yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi'nin tanıtımı büyük ilgi ve beğeni topladı. İşte detaylar!

Kimse Bilmez dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Atv'de yaz sezonunda ekrana gelecek Kimse Bilmez dizisi ille ilgili hazırlıkların sonuna gelindi. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek? Haberimizde!