Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

TRT1’in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni sezon tarihi ne zaman?

Kurtuluş Yolu Filminin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş yılına özel olarak hazırlanan yapımlardan biri olan Kurtuluş Yolu’nun ilk tanıtımı yayınlandı.

Tozlu Yaka Dizisinin Afişi Yayınlandı! İlk Bölümü 27 Haziran Pazartesi Yayınlanacak

Fox TV’nin yeni yazlık dizisi Tozlu Yaka’nın Afişi yayınlandı. İlk bölümü ile 27 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek dizinin dört tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar…

Disney Plus'ın Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı

14 Haziran Salı günü yayına başlayacak olan Disney Plus merakla beklenen ve birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı tanıtım filmini yayınlandı.

Gizli Saklı Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’yı buluşturan ve Fox Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı.

Disney +'nın Tanıtımında Hangi Ünlü Nasıl Yer Alıyor?

Disney + yakında yayına başlıyor. İnternet yayın platformu anlaşmaya vardığı ünlü isimlerle çekeceği reklam filmlerinin içeriğini ve konseptini belirledi.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Tv 8’de yayınlanacak, kadınlara, anneliğe ve geçmişin insanların hayatını nasıl etkilediğine dair hikayelerin anlatıldığı Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Kara Tahta Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Üs Yapım imzalı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Kara Tahta’nın ilk tanıtımı TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlandı.

Hasibe Eren Bomba Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor! Dizideki Rolüne Şaşıracaksınız

Hasibe Eren, uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Sıdıka, Avrupa Yakası, Yalan Dünya, Jet Soyete gibi dizilerde görmeye alışık olduğumuz Eren’in bukez rolüne şaşıracaksınz

Show Tv’nin Yeni Dizisi Oğlum’un İlk Tanıtımı Yayınlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Oğlum’un ilk tanıtımı yayınlandı. Dizide Canan Ergüder başrolü oynuyor.

Erkek Severse’nin Tanıtımı Yayınlandı

Dijital Medya Platformlarından biri olan beIN Connect’ten yerli yapım atağı! beIN Connect başrolünde Alperen Duymaz’ın yer aldığı Erkek Severse’nin tanıtımını yayınladı.

Erkan Petekkaya’lı Sana Söz Bomba Gibi Geliyor

Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Erkan Petekkaya'nın başrolünde olduğu Sana Söz dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Aziz Dizisi’nin Tanıtımı Büyük Beğeni Topladı

Show Tv’nin yeni dizisi Aziz’in tanıtımı yayınlandı ve seyirci büyük heyecana kapıldı. Heyecanla ve merakla beklenen Aziz çok yakında Show Tv’de.

Yeşilçam Dizisinden İlginç Tanım

22 Nisan’da BluTv’de başlayacak olan Yeşilçam Dizisi ilginç konusu kadar ilginç tanıtımıyla da merak uyandırdı. Dizinin tanıtımı görenleri eski günlere götürdü.

Camdaki Kız’ın İlk Tanıtımı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında yakında seyirciyle buluşacak olan ve Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı Camdaki Kız adlı dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kefaret Dizisi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Fox Tv ekranlarında yakın bir zamanda yeni bir dizi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Nurgül yeşilçay’ın başrolünü oynadığı dizinin tanıtımları yayınlanmaya başlandı.

TRT1'in yeni dizisi Tövbeler Olsun'un ilk tanıtımı yayında

Çekimleri kısa bir süre önce başlayan yeni aile komedi dizisi Tövbeler Olsun çok yakında TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Murat Yıldırım'ın Başrolünde Olduğu Ramo Dizisi'nin Tanıtımı Yayınlandı!

Merakla beklenen dizi Ramo sonunda görücüye çıkıyor. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanacak dizinin tanıtımı büyük beğeni topladı. İşte detaylar!

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi'nden İlk Tanıtım Geldi!

Tv 8'de yayınlanacak olan ve ilk tanıtımı yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi'nin tanıtımı büyük ilgi ve beğeni topladı. İşte detaylar!

Kimse Bilmez dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Atv'de yaz sezonunda ekrana gelecek Kimse Bilmez dizisi ille ilgili hazırlıkların sonuna gelindi. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Peki dizi ne zaman ekrana gelecek? Haberimizde!