Evim Şahane Programıyla Ünlenen İç Mimar Selim Yuhay Evlendi!

Selim Yuhay’dan güzel haber…Televizyon ekranlarında ev dekorasyonu programı Evim Şahane ile tanınan Selim Yuhay, bir süredir birlikte olduğu Burcu Öztektaş İle evlendi.

Seda Sayan’a Servet Değerinde Tektaş

Kendisinden 25 yaş küçük sevgilisiyle evlenmeye hazırlanan ünlü isim Seda Sayan’ın parmağındaki tektaş görenleri şaşkına çevirdi

Alişan hakkında çıkan haberlere isyan etti

Ünlü şarkıcı Alişan hakkında yazılan haberlere isyan etti. Vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını okuldan alan Alişan'ın özel park yeri kullandığı haberleri yapılmıştı.

Alişan, okulun ilk gününde yeğenlerini yalnız bırakmadı

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten kaybeden şarkıcı Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın geride emanet bıraktığı çocuklarına sahip çıkıyor.

Alişan Kardeşi İçin Mevlid Okuttu, Gözyaşlarını Tutamadı

Bundan tam 40 gün önce koronavirüs sebebiyle hayata veda eden ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın mezarı başında mevlit okutuldu.

Alişan duygularını sosyal medyada paylaştı: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik

Alişan duygularını sosyal medyada paylaştı: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik' Alişan abisinin kızları ile fotoğraf paylaştı.

Kardeşinin vefatından sonra ilk kez sahneye çıkan Alişan hüngür hüngür ağladı

Ünlü şarkıcı Alişan kardeşinin vefatının ardından ilk kez sahneye çıktı. Selçuk Tektaş'ın vefatıyla yıkılan Alişan sahnede hüngür hüngür ağladı.

Alişan kardeşinin ardından ilk kez paylaşım yaptı

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş koronavirüs nedeniyle vefat etmişti. Alişan kardeşinin ardından ilk kez paylaşım yaptı. İşte Alişan'dan duygulandıran o paylaşım!

Şarkıcı Alişan Bir Kez Daha Yıkıldı

Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmişti. Ünlü isim şimdi de kuzeni Ozan Ebcin’i kaybetti.

Kardeşinin vefatı ile derin sarsılan Alişan'dan acılı sözler

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle 38 yaşında kardeşini kaybeden Alişan sosyal medya hesabından duygularını dile getirdi

Buse Varol’dan hüzünlendiren Selçuk Tektaş paylaşımı!

Ünlü türkücü ve sunucu Alişan ve güzel eşi Buse Varol, hayatlarının en acı günlerini yaşıyor. Alişan ve Buse Varol, hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’la ilgili neden paylaşım yaptı?

Alişan’a taziyeye gitmeyen Demet Akalın kendini savundu

Alişan’ın kardeşi koronadan dolayı vefat etti. Alişan ile beraber televizyonda program yapan Demet Akalın neden Alişan’a taziye gitmedi? Taziye yerine konsere mi gitti?

Lerzan Mutlu Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Vefatının Ardından Ağır Konuştu

Şarkıcı Lerzan Mutlu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesinin ardından bazı ünlüleri sert bir dille eleştirdi.

Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı

Ünlü sanatçı Seda Sayan geçen gün vefat eden Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla sarsıldı. Seda Sayan Alişan'ın kardeşinin ölümünden etkilenince o kararı aldı.

Alişan kardeşini gözyaşlarıyla uğurladı

Ünlü şarkıcı Alişan ve ailesi hayatlarının en acı günlerinden birini yaşadı. Alişan'ın koronavirüs tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş son yolculuğuna uğurlandı.

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş Koronavirüsten Hayatını Kaybetti

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş dün gece yarısı tedavi gördüğü hastanede koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Alişan'ın kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’tan kötü haber!

Geçtiğimiz aylarda kızı Eliz'i kucağına alarak ikinci kez baba olmanın sevincini yaşayan Alişan’ın yakasını kötü haberler bırakmıyor...