Reyting nedir? Reytingler Nasıl hesaplanır? Ne işe yarar?

Reyting nedir, ne demektir? Reytingler nasıl belirlenmekte ve TOTAL, AB, ABC1 ne anlama gelmektedir? En önemli grup hangisidir?

Esra Ceyhan’ın Son Hali Görenleri Şaşırttı

Bir zamanların ünlü televizyon sunucusu, televizyon yayıncılığına damga vuran isimlerden biri olan Esra Ceyhan’ın son hali görenleri şaşırtıyor.

Kurban Bayramında hangi diziler var?

Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da birçok dizi yayın hayatına birkaç hafta ara veriyor. Kurban bayramında hangi diziler var? Hangileri yok?

6 Kasım 2020 Cuma Reyting Sonuçları

6 Kasım 2020 Cuma reyting sonuçları açıklandı. Birbirinden iddialı yedi dizinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

O ülkede Çukur dizisinin yayından kaldırılması talep edildi!

Ekranların fenomen dizilerinden biri olan Çukur'a bir tepki de o ülkeden geldi. O ülkede Çukur dizisinin yayından kaldırılması talep edildi. İşte konuyla ilgili tüm detaylar!

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe Televizyonları Eleştirdi!

Sen Anlat Karadeniz’in Deli Tahir’i başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe katıldığı bir canlı yayında televizyonlar ve dizilerle ilgili düşüncelerini ile getirdi. İşte detaylar!

İşte televizyon kanallarının yılbaşı 2020 yayın programları!

Yeni yılın heyecanı televizyon kanallarında bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. İşte 31 Aralık 2019 Salı akşamı Televizyon kanallarının yılbaşı özel programları...

23 Haziran İstanbul seçimleri hangi kanallarda takip edilecek?

Bu hafta sonu sayım olarak küçük ama etki olarak çok büyük bir seçim var. 31 Mart 2019 seçimleri İstanbul ve bazı küçük yerleşim yerlerinde yenilenecek.

Show TV'nin yeni dizisi; Kuzey Yıldızı

Show TV'nin yeni dizisi Kuzey Yıldızı ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Konusu ne? Yönetmeni ve senaristi kim?

Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) nedir?

En çok kullanılan televizyon terimleri arasında yer alan Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) nedir, ne işe yaramaktadır?

Reyting nedir, nasıl ölçülür?

Reyting’i biliriz, duyarız ama ne olduğunu pek bilmeyiz. Reyting nedir, sorusu o kadar basit anlaşılacak bir konu değildir.

Diziler ne zaman başlayacak?

Yeni yılda en çok aranan kelimelerin başında 'diziler neden yok?' ve 'diziler ne zaman başlayacak?' geliyor. Yeni yıl arasına giren diziler ne zaman başlayacak? İşte tüm bilgiler..

Televizyonun Evrimi

Günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olan televizyonun evrimi ile geçmişten günümüze yaşanan tüm gelişmeleri ziyaretçilerimiz için derledik.

8 Kasım Perşembe Reyting Sonuçları

8 Kasım Perşembe reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB reytinglerinde en çok hangi yapım izlendi? İşte dünün reytingleri...

Reyting Sonuçları; 5 Kasım Pazartesi 2018

5 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan Çukur, Söz ve Yasak Elma dizileri reytinglerde hangi sırada yer aldı?

Ekim ayında en çok konuşulan diziler belli oldu

Medya Takip platformu Ajans Press, Ekim ayında en çok konuşulan dizileri inceledi. Listenin birinci sırasında yer alan dizi herkesi şaşırttı.

Reyting sonuçları artık yayınlanmayacak!

Televizyonda yayınlanan yapımların izlenme oranlarının belirlendiği reyting sonuçları artık internet ortamında yayınlanamayacak.

Yeni sezonda 32 yerli dizi ekranlarda olacak

2018/2019 sezonunda az dizi yayınlanacak iddialarını yalanlayan Mesut Yar, yeni sezonda 32 yerli dizi ekranlarda olacağını duyurdu.

Son 5 yılda kapatılan TV kanalları

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, RTÜK'ten alınan resmi bilgiler doğrultusunda son 5 yılda kapatılan kanalların sayısını ve bölgesel televizyonların yıllık ne kadar geliri olduğunu bugünkü köşe yazısından paylaştı.

1 Mart Perşembe 2018 Reyting Sonuçları belli oldu mu?

1 Mart Perşembe 2018 Reyting Sonuçları belli oldu mu? Survivor, Bizim Hikaye, Vatanım Sensin ve Kanatsız Kuşlar gibi dizi ve programların yarıştığı günde reyting sıralamasında kim birinci sırada yer aldı?