Yeni Bir Televizyon Kanalı Açıldı

Onlarca farklı içerikte yayın yapan onlarca kanal arasına bir yenisi daha katıldı. Sözcü Tv test yayınının ardından seyirciyle buluşarak normal yayın hayatına başladı.

Dizi yayınları ne zaman başlıyor?

Kahramanmaraş'ta yaşanan büyük deprem felaketi sonrası yayınlarına ara veren dizler yeniden ne zaman seyirciyle buluşmaya başlayacak?

Televizyonlar deprem için tek yürek oluyor

Televizyon Yayıncıları Derneği; "Toplum olarak kalplerimizin aynı attığı bu günlerde Türkiye'nin medya kuruluşları olarak "Türkiye tek yürek" sloganıyla bir araya geliyoruz"

Yunan Devlet Televizyonu deprem acısına ortak oldu

Kahramanmaraş merkezli depremler 3 gündür ciğerleri dağladı. Yüzyılın felaketi için yurt dışından yardım eli uzanıyoı Bunlardan biri de komşu devlet Yunanistan oldu

Ay Yapım  deprem bölgesine  karavan ve jenaratör gönderiyor

Kerem Çatay faaliyette  olan tüm setlerini durdurdu. Bu setlerdeki tüm karavan, ışık sistemleri, jenaratör gibi malzemeleri deprem bölgelerine gönderme kararı aldı

Televizyon Kanalları Deprem Özel Yayınına Geçti

Televizyon kanalları Kahraman Maraş’ta meydana gelen 7,7'lik deprem sebebiyle yayın akışlarında değişikliğe gitme kararı aldı.

2022 Kurban Bayramında Hangi Diziler Yok? Hangi Diziler Var?

9 Temmuz Cumartesi 4 günlük Kurban Bayramı tatili resmi tatil olarak 9 güne uzatıldı. Peki, bayramda hangi diziler yok? Hangi diziler var? Televizyonda neler var? İşte detaylar

Reyting nedir? Reytingler Nasıl hesaplanır? Ne işe yarar?

Reyting nedir, ne demektir? Reytingler nasıl belirlenmekte ve TOTAL, AB, ABC1 ne anlama gelmektedir? En önemli grup hangisidir?

Esra Ceyhan’ın Son Hali Görenleri Şaşırttı

Bir zamanların ünlü televizyon sunucusu, televizyon yayıncılığına damga vuran isimlerden biri olan Esra Ceyhan’ın son hali görenleri şaşırtıyor.

Kurban Bayramında hangi diziler var?

Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da birçok dizi yayın hayatına birkaç hafta ara veriyor. Kurban bayramında hangi diziler var? Hangileri yok?

6 Kasım 2020 Cuma Reyting Sonuçları

6 Kasım 2020 Cuma reyting sonuçları açıklandı. Birbirinden iddialı yedi dizinin ekrana geldiği günde en çok izlenen hangisi oldu?

O ülkede Çukur dizisinin yayından kaldırılması talep edildi!

Ekranların fenomen dizilerinden biri olan Çukur'a bir tepki de o ülkeden geldi. O ülkede Çukur dizisinin yayından kaldırılması talep edildi. İşte konuyla ilgili tüm detaylar!

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe Televizyonları Eleştirdi!

Sen Anlat Karadeniz’in Deli Tahir’i başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe katıldığı bir canlı yayında televizyonlar ve dizilerle ilgili düşüncelerini ile getirdi. İşte detaylar!

İşte televizyon kanallarının yılbaşı 2020 yayın programları!

Yeni yılın heyecanı televizyon kanallarında bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. İşte 31 Aralık 2019 Salı akşamı Televizyon kanallarının yılbaşı özel programları...

23 Haziran İstanbul seçimleri hangi kanallarda takip edilecek?

Bu hafta sonu sayım olarak küçük ama etki olarak çok büyük bir seçim var. 31 Mart 2019 seçimleri İstanbul ve bazı küçük yerleşim yerlerinde yenilenecek.

Show TV'nin yeni dizisi; Kuzey Yıldızı

Show TV'nin yeni dizisi Kuzey Yıldızı ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Konusu ne? Yönetmeni ve senaristi kim?

Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) nedir?

En çok kullanılan televizyon terimleri arasında yer alan Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) nedir, ne işe yaramaktadır?

Reyting nedir, nasıl ölçülür?

Reyting’i biliriz, duyarız ama ne olduğunu pek bilmeyiz. Reyting nedir, sorusu o kadar basit anlaşılacak bir konu değildir.

Diziler ne zaman başlayacak?

Yeni yılda en çok aranan kelimelerin başında 'diziler neden yok?' ve 'diziler ne zaman başlayacak?' geliyor. Yeni yıl arasına giren diziler ne zaman başlayacak? İşte tüm bilgiler..

Televizyonun Evrimi

Günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olan televizyonun evrimi ile geçmişten günümüze yaşanan tüm gelişmeleri ziyaretçilerimiz için derledik.