Zuhal Topal'la Yemekteyiz'e nasıl başvuru yapılır?

Ekranın sevilen programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz dikkat çekmeye devam ediyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'e nasıl başvuru yapılır? İşte tüm detaylar…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Pazartesi Başlıyor

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni yayın dönemini açıyor. Program pazartesi günü ekrana gelecek.

Zuhal Topal Tv 8’de

Mahkemelik olan ve kavgalarıyla yayıncılık sektöründe çok konuşulan iki isim Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal anlaştı. Zuhal Topal Tv 8’de program yapacak.

Seda Sayan açıkladı Hangi sürpriz programı sunacak?

Tartışmaların kadını Seda Sayan sürpriz programını açıkladı. Hayranları hangi sürpriz programı sunacağını merak edip araştırmaya başladı. Ünlü şarkıcı hangi programı sunacak?

O Ses Türkiye’den ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu!

Yemekteyiz programından ve O Ses Türkiye'nin jüriliğinden ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu. Ünlü sunucunun hayranlarını heyecanlandıracak yeni işi nedir?

Seda Sayan O Ses Türkiye'den sonra o programdan da ayrıldı!

Ünlü sanatçı Seda Sayan jüri olarak bulunduğu yarışma O Ses Türkiye'den ayrıldığını açıklamıştı. Bu ayrılığın yankıları sürerken Seda Sayan'ın o programdan da ayrıldığı öğrenildi.

Yemekteyiz yarışmasından şok eden itiraflar!

Seda Sayan'la Yemekteyiz yarışmasnda olaylar bitmiyor. Bu kez yarışmacılardan birinin itirafı gündeme bomba gibi düştü! İşte, Yemekteyiz yarışmasından şok eden itiraflar!

Onur Büyüktopçu’dan Zuhal Topal’a Yemekteyiz tepkisi!

Yemekteyiz yarışmasının sunucusu Onur Büyüktopçu, yeni yarışma Zuhal Topal'la Sofrada programıyla ilgili Zuhal Topal'a tepki gösterdi.

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma)

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (29 Kasım Cuma). Tv 8 Yemekteyiz yarışması kazanan ismi belli oldu. İşte ayrıntılar

Yemekteyiz’de Haftanın Kazananı Kim Oldu? (22 Kasım Cuma)

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve Seda Sayan'ın sunduğu yemekteyiz Programında bir hafta daha geride kaldı. Peki yarışmada kim birinci oldu, son gün neler yaşandı? İşte detaylar!

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (15 Kasım Cuma)

Tv 8 ekranlarının başarılı yemek yarışması Yemekteyiz, final bölümünde kazanan isim kim oldu? Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu?

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (08 Kasım Cuma)

Tv 8 Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? sorusunun yanıtını cevapladık. Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (08 Kasım Cuma)

Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? (8 Kasım Cuma)

Hiç merak ettiniz mi bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisi kim oldu! 8 Kasım Cuma ve haftanın kazanan ismi...

Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu? (01 Kasım Cuma)

TV8 ekranlarının heyecan dolu yemek yarışması Yemekteyiz'de bu haftanın kazanını kim oldu? 01 Kasım Cuma günü büyük ödülü kim aldı?

Yemekteyiz'de bu haftanın kazananı kim oldu? (25 Ekim 2019)

Seda Sayan'ın sunumu ile ekranlara gelen Yemekteyiz'in bu haftaki büyük ödülü kim kazandı? Yemekteyiz 25 Ekim Cuma kim kazandı?

Yemekteyiz’de Ayaz Mehmet Kaya neden yok? Diskalifiye mi edildi?

Yarışmanın üçüncü gününde gerçekleşen sert sözlerden sonra izleyiciyi şu sorunun cevabını aramaya başladı. Yemekteyiz’de Ayaz Mehmet Kaya neden yok? Diskalifiye mi edildi?

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 27 Eylül Cuma

Tv 8 kanalının yemek yarışması Yemekteyiz'de bu hafta hangi yarışmacının birinci olduğu belli oldu. İşte Yemekteyiz 27 Eylül Cuma birincisi.

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı?

Yemekteyiz 20 Eylül Cuma kim kazandı? Seda Sayan'ın sunumu ile ekranlara gelen Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz'de neler yaşandı?

Seda Sayan’la Yemekteyiz’in Reytingleri Nasıl Gidiyor?

Seda Sayan'la Yemekteyiz yeni yayın dönemine erken girdi. Peki programa seyircinin ilgisi nasıl? Seda Sayan'la Yemekteyiz'in reytinglerini derledik! İşte çarpıcı sonuçlar!

Yemekteyiz hayranları Seda Sayan'ı eleştirmeye başladı!

Yemekteyiz yarışmasının yeni sunucusu Seda Sayan, tüm hayranlarından tepki topladı. İşte Yemekteyiz yeni sezon ile ilgili detaylar.