Leyla ile Mecnun’da Kullanılan Erdal Bakkal’ın Yeri Mahkemelik Oldu

Çekimleri yeniden başlayan Leyla ile Mecnun dizisinde bir sorun bitiyor bir sorun başlıyor. Dizide şimdi de Erdal Bakkal’ın mekanı sorunu yaşanıyor.

Leyla İle Mecnun’a Sürpriz Oyuncu

Yeni bölümleri çekilmeye başlanan ve internet yayın platformu Exxen’de yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun’un kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Kefaret 34. bölüm izle

Kefaret 34. bölüm izle; Kefaret 34. Bölüm 15 Temmuz Perşembe ekranda olacak. Kefaret dizisi yeni bölümü izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ada Masalı 5. Bölüm izle

Ada Masalı 5. Bölüm izle; Ada Masalı 5. Bölüm 13 Temmuz Salı akşamı ekrana geliyor. Ada Masalı yeni bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Aşkın Tarifi 6. Bölüm İzle

Aşkın Tarifi 6. Bölüm İzle; 12 Temmuz Pazartesi akşamı 6 bölümüyle ekrana gelen Aşkın Tarifi adlı dizinin yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kahraman Babam 6. Bölüm izle

Kahraman Babam 6. Bölüm izle; Kahraman Babam 6. Bölüm 12 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana geliyor. Sevilen dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için detaylar haberimizde…

Leyla ile Mecnun’da Beklenmedik Kriz

Exxen için yeniden çekilmeye başlanılan Leyla ile Mecnun’da Leyla krizi yaşanıyor. Leyla karakterini canlandıracak oyuncunun başka yerde rol alması dizide sorun çıkardı.

Baht Oyunu 4. bölüm izle

Baht Oyunu 4. bölüm izle; Baht Oyunu yeni bölüm 6 Temmuz Salı akşamı ekranda olacak. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu Baht Oyunu 4. bölüm izle!

Aşkın Tarifi 5. Bölüm izle

Aşkın Tarifi 5. Bölüm izle; Aşkın Tarifi 5. Bölüm 5 Temmuz Pazartesi akşamı ekranda olacak. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolde olduğu Aşkın Tarifi 5. Bölüm izle!

Leyla İle Mecnun Sete İndi

Efsane dizi Leyla ile Mecnun yeniden sete indi ve çekimlere başladı. Dizinin yeni bölümlerinin çok yakında Exxen’de yer alacağı belirtiliyor.

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm izle

Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm izle; Aşk Mantık İntikam 2 Temmuz Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm izlemek için detaylar haberde…

Baht Oyunu 2. Bölüm izle

Baht Oyunu 2. Bölüm izle; Baht Oyunu 22 Haziran Salı akşamı ekranda olacak. İlk bölümüyle dikkat çeken Baht Oyunu 2. Bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Cam Tavanlar 2. Bölüm izle

Cam Tavanlar 2. Bölüm izle; Cam Tavanlar 2. Bölüm 16 Haziran Çarşamba akşamı ekranda olacak. İlk bölümüyle dikkat çeken Cam Tavanlar 2. Bölüm izlemek için tüm detaylar…

Kağıt Ev 8. Bölüm İzle

Kağıt Ev 8. Bölüm İzle; 7 Haziran Pazartesi akşamı 8. Bölümüyle ekrana gelen Kağıt Ev dizisinin yayınlanan 8.bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2021 112. Bölüm İzle

Survivor 2021 112. Bölüm İzle; 6 Haziran Pazar akşamı 112. Bölümüyle ekrana gelen Survivor 2021’in yayınlanan 112. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kırmızı Oda 40. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 40. Bölüm İzle; 4 Haziran Cuma akşamı 40. Bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yayınlanan 40. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Akrep 24. Bölüm İzle

Akrep 24. Bölüm İzle; 3 Haziran Perşembe akşamı 24. bölümüyle ekrana gelen Akrep Dizisinin yayınlanan 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde.

Çukur 130. Bölüm İzle

Çukur 130. Bölüm İzle; 31 Mayıs Pazartesi akşamı 130.bölümüyle ekrana gelen Çukur’un yayınlanan 130. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kağıt Ev 7. Bölüm İzle

Kağıt Ev 7. Bölüm İzle; 31 Mayıs Pazartesi akşamı 7. bölümüyle ekrana gelen Kağıt Ev dizisinin yayınlanan 7. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Menajerimi Ara 39. Bölüm İzle

Menajerimi Ara 39. Bölüm İzle; 30 Mayıs Pazar akşamı 39. Bölümüyle ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin yayınlanan 39. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!