Sadakatsiz Dizisinin Çekimleri Tamamlandı ve Ekip Birbirine Veda Etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamları seyirciyle buluşan Sadakatsiz dizisi son kez sete çıkarak çekim yaptı ve son kez paydos dedi.

Senden Daha Güzel Dizisinin Çekimleri Başladı

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayacak olan ve romantik komedi türündeki dizi Senden Daha Güzel’in çekimleri başladı.

Atv'nin Yaz Dizisi Gül Masalı'nın Çekimleri Başladı

Yaz dizileri sete çıkmaya başladı. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gül Masalı da Isparta’da sete çıkarak çekimlere başladı.

Atv'nin Yazlık Dizisi İçimizdeki Ateş Sete Çıktı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve Fabrika Yapım imzası taşıyan İçimizdeki Ateş dizisi sete çıktı ve çekimlere başladı. Dizi Haziran ayında ekrana gelecek.

Kanal D’nin yeni Dizisi Seversin Sete Çıktı ve İlk Kareler Geldi

Yaz dizilerinden biri daha sete çıkarak çekimlere başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Seversin dizisinden ilk kareler geldi.

Merakla Beklenen Mahkum Dizisinin Çekimleri Başladı

Çok merak edilen ve Atv ekranlarında yayınlanacak uyarlama bir dizi olan Hakim’in çekimleri başladı. Dizi çok yakında ekrana gelecek.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Nerede?

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve seyirciyi adeta ekrana kilitleyen Teşkilat Dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları hangileri? İşte bu soruların cevabı!

Baba Dizisi Nerede Çekiliyor? Reşat Paşa Konağı’na Nasıl Gidilir?

Show Tv'de fragmanı yayınlanmaya başlayan ve oldukça heyecan ve merak uyandıran Baba dizisinin çekim mekanları nerede? Dizinin mekanı olan Reşat Paşa Konağı’na nasıl gidilir?

Bergen Filmi’nin Çekimleri Sonunda Başladı!

80’li yıların ünlü ismi şarkıcı Bergen’in hayatını ve sanat yaşamını anlatacak Bergen Filmi için bugün set başı yapıldı ve çekimler başladı

Camdaki Kız’ın Sevilen Oyuncusu Enes Arıkan Sete Çıkış Tarihini Açıkladı

Geçtiğimiz sezonun başarılı dizilerinden biri olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız’ın yeni yayın dönemi için çekim tarihi belirlendi.

Uzak Şehrin Masalı Çekimlere Başladı

Fox Tv ekranlarında Eylül ayında ekrana gelmesi beklenen yeni dizilerden biri olan Uzak Şehrin Masalı Kars’ta çekimlere başladı.

Kanunsuz Topraklar Çekimlere Başladı

Fox Tv ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan iddialı dizi Kanunsuz Topraklar Zonguldak’ta sete indi ve çekimlere başladı.

Cunning Single Lady Dizisinin Türkiye Uyarlamasının Çekimleri Başladı

Yaz sezonu dizileri sete inmeye başladılar. Tüm hazırlıkları biten diziler içinde Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Cunning Single Lady uyarlaması dizide çekimlere başladı.

Bir Zamanlar Kıbrıs İçin Flaş Karar

TRT 1ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Bir zamanlar Kıbrıs Dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İşte o gelişme ve detayları.

Neslihan Atagül Oyunculuk Kariyerindeki Zor Günleri Anlattı

Son olarak Sefirin Kızı’nda rol alan güzel oyuncu Neslihan Atagül kendi dergisine hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Tam kapanma döneminde çekim izin prosedörleri belirlendi

Korona virüs hayatımızı etkiliyor. 29 Nisan 2021 ile 17 Mayıs 2021 tarihlerinde tam kapanma uygulaması yapılacak. Peki bu süreçte dizi çekimleri yapılabilecek mi? İşte cevabı

Cam Tavanlar Dizisi’nin Çekimleri Başladı

Show Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan ve Ojo Pictures tarafından hazırlanan cam tavanlar dizisinin çekimleri başladı.

Sadakatsiz Dizisi’nin Çekimleri Durdu

Kanal D’de seyirciyle buluşan ve Çarşamba akşamları ekrana gelen Sadakatsiz dizisinden peş peşe olumsuz haberler geliyor. Önce Burak Sergen ardından Melis Sezen rahatsızlandı.

Zekeriyaköy Halkı Dizi Ekiplerine İsyan Etti

Dizi sahnelerinin vazgeçilmez mekanlarından olan İstanbul’un Zekeriyaköy mahallesinde yaşayan sakinler çekim ekiplerine karşı isyan bayrağı açtı. İşte haberin detayları!

Seni Çok Bekledim Çekimleri Katar’da Devam Ediyor!

Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri Katar’ın başkenti Doha’da tüm hızıyla devam ediyor. Oldukça neşeli ve keyifli bir ortamda geçen çalışmalardan tüm ekip mutlu.