Ab-ı Hayat Çekimleri Başladı

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve merakla beklenen yeni dizilerden Ab-ı Hayat sete çıkarak çekimlere başladı. Dizi şubat ayında yayınlanacak.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Sete Çıkıyor

Gold Film’in yapımını üstlendiği Show TV için çekilecek olan yeni dizi ‘Kızılcık Şerbeti’ sete çıkıyor. Yakında yayınlanacak olan Kızılcık Şerbeti çekimleri ne zaman ?

Zengin Kız Dizisi Sete Çıktı! İşte Zengin Kız Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Fox TV’nin yeni sezonda yayınlanacak Alina Boz’lu yeni dizisi ‘Zengin Kız’ın okuma provaları tamamlandı. Dizi sete çıktı. Peki Zengin Kız dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Üç Kız Kardeş Dizisinin Çekimleri 28 Ağustos’ta Başlıyor! Diziye Flaş Bir İsim Dahil Oldu

Kanal D’nin İclal Aydın’lı sevilen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in 2.sezon çekimleri 28 Ağustos’ta başlıyor. Dizinin 2. Sezonuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. İşte diziyle ilgili detaylar

Kardeşlerim Dizisi 3. Sezon Çekimleri Başladı! Diziye 3 Flaş İsim Dahil Oldu

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Kardeşlerim’ 3. Sezon çekimlerine başladı. NG Medya imzalı Kardeşlerim dizisine 3 flaş isim dahil oldu. Kardeşlerim 3. Sezon ne zaman başlıyor?

Şahmaran’ın 2. Sezon Çekimleri Başladı! 2. Sezona Bomba İsim

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrollerinde yer aldığı Netflix’in sevilen dizisi Şahmaran’ın 2. Sezon çekimleri başladı. Diziye 2. Sezonda Bomba bir isim dahil oldu

Gönül Dağı Dizisinin 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 2 sezon ekranlara geldi ve şimdi 3. Sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gönül Dağı 3. Sezon yayın tarihi belli oldu!

Günlük Dizi Hicran Geliyor

Televizyonların artık vazgeçilmezlerinden olmaya başlayan hafta içi her gün yayınlanan günlük dizilere bir yenisi daha ekleniyor: Hicran.

Leyla İle Mecnun’un 4. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

‘Leyla İle Mecnun’dizisi 2 sezondur Acun Ilıcalı’nın kanalı Exxen’de yayınlanıyor. 3. Sezonu çekilen absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun’un 4. Sezonu ne zaman çekilecek?

Günlük Dizi ‘Leylifer’ Sete Çıktı

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun yapım şirketi Alim Yapım’ın hazırladığı ‘Leylifer’ adlı dizi sete çıktı. Günlük dizi olarak ekranlara gelecek Leylifer bugün çekimlere başladı

Sadakatsiz Dizisinin Çekimleri Tamamlandı ve Ekip Birbirine Veda Etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Çarşamba akşamları seyirciyle buluşan Sadakatsiz dizisi son kez sete çıkarak çekim yaptı ve son kez paydos dedi.

Senden Daha Güzel Dizisinin Çekimleri Başladı

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayacak olan ve romantik komedi türündeki dizi Senden Daha Güzel’in çekimleri başladı.

Atv'nin Yaz Dizisi Gül Masalı'nın Çekimleri Başladı

Yaz dizileri sete çıkmaya başladı. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gül Masalı da Isparta’da sete çıkarak çekimlere başladı.

Atv'nin Yazlık Dizisi İçimizdeki Ateş Sete Çıktı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve Fabrika Yapım imzası taşıyan İçimizdeki Ateş dizisi sete çıktı ve çekimlere başladı. Dizi Haziran ayında ekrana gelecek.

Kanal D’nin yeni Dizisi Seversin Sete Çıktı ve İlk Kareler Geldi

Yaz dizilerinden biri daha sete çıkarak çekimlere başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Seversin dizisinden ilk kareler geldi.

Merakla Beklenen Mahkum Dizisinin Çekimleri Başladı

Çok merak edilen ve Atv ekranlarında yayınlanacak uyarlama bir dizi olan Hakim’in çekimleri başladı. Dizi çok yakında ekrana gelecek.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Nerede?

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve seyirciyi adeta ekrana kilitleyen Teşkilat Dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları hangileri? İşte bu soruların cevabı!

Baba Dizisi Nerede Çekiliyor? Reşat Paşa Konağı’na Nasıl Gidilir?

Show Tv'de fragmanı yayınlanmaya başlayan ve oldukça heyecan ve merak uyandıran Baba dizisinin çekim mekanları nerede? Dizinin mekanı olan Reşat Paşa Konağı’na nasıl gidilir?

Bergen Filmi’nin Çekimleri Sonunda Başladı!

80’li yıların ünlü ismi şarkıcı Bergen’in hayatını ve sanat yaşamını anlatacak Bergen Filmi için bugün set başı yapıldı ve çekimler başladı

Camdaki Kız’ın Sevilen Oyuncusu Enes Arıkan Sete Çıkış Tarihini Açıkladı

Geçtiğimiz sezonun başarılı dizilerinden biri olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız’ın yeni yayın dönemi için çekim tarihi belirlendi.