Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Günü Değişti!

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan komedi programı Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yayın günü değişti. Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yeni günü ne zaman?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle; 19 Ocak Pazar 37. Bölümüyle ekrana gelen programının 37. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çok Güzel Hareketler Bunlar Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve seyircinin beğeniyle seyrettiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin yeni sezon yeni bölümlerinin yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Çok Güzel Hareketler 2'nin sezon finali tarihi değişti!

Kanal D ekranlarının eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin geçtiğimiz günlerde belli olan sezon finali tarihi değişti. İşte o tarih..

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ Sezon Final Tarihi Belli Oldu!

Kanal D’nin başarılı yapımlarından Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin sezon finali yapacağı hafta kesinleşti. İşte detaylar!

17 Şubat Pazar 2019 reyting sonuçları açıklandı!

17 Şubat Pazar 2019 reyting sonuçları açıklandı. Pazar günü hangi kanal daha çok izlendi? Savaşçı dizisi reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Çok Güzel Hareketler çok yakında!

Kanal D ekranlarının unutulmaz programı Çok Güzel Hareketler Bunlar ekranlara geri mi dönüyor? Programın yapımcısı Yılmaz Erdoğan, komedi tutkunlarına müjdeli haberi verdi.