Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Büyük Deprem

Kanal D ekranlarında yer alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı yapımda büyük bir şok yaşanıyor. Yapımda rol alan 19 oyuncu yapıma veda etti.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’den Bir Ayrılık Haberi Daha Geldi

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yaprak dökümü sürüyor. Yapımdan iki oyuncu daha ayrıldı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Toz Duman

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 sezon arası verdi. Yapım sezon arasının ardından adeta eridi ve 8 oyuncusu ile yollarını ayırdı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 İçin Kritik Karar!

Kanal D’de ekrana gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 koronavirüs tedbirleri kapsamında oyunlarını stüdyoya seyirci almadan oynadı. İşte detaylar!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Günü Değişti!

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan komedi programı Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yayın günü değişti. Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yeni günü ne zaman?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle; 19 Ocak Pazar 37. Bölümüyle ekrana gelen programının 37. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Çok Güzel Hareketler Bunlar Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve seyircinin beğeniyle seyrettiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin yeni sezon yeni bölümlerinin yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Çok Güzel Hareketler 2'nin sezon finali tarihi değişti!

Kanal D ekranlarının eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin geçtiğimiz günlerde belli olan sezon finali tarihi değişti. İşte o tarih..

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ Sezon Final Tarihi Belli Oldu!

Kanal D’nin başarılı yapımlarından Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin sezon finali yapacağı hafta kesinleşti. İşte detaylar!

17 Şubat Pazar 2019 reyting sonuçları açıklandı!

17 Şubat Pazar 2019 reyting sonuçları açıklandı. Pazar günü hangi kanal daha çok izlendi? Savaşçı dizisi reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Çok Güzel Hareketler çok yakında!

Kanal D ekranlarının unutulmaz programı Çok Güzel Hareketler Bunlar ekranlara geri mi dönüyor? Programın yapımcısı Yılmaz Erdoğan, komedi tutkunlarına müjdeli haberi verdi.