Özcan Deniz’in yeni dizisinin yönetmeni belli oldu! İşte diziyle ilgili tüm ayrıntılar!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in de rol aldığı yeni dizi için hazırlıklar devam ediyor. Seni Çok Bekledim isimli dizinin yönetmeni de belli oldu. İşte tüm ayrıntılar!

Özcan Deniz'in yeni partneri kim olacak?

Özcan Deniz, Star TV'den ekrana gelecek Seni Çok Bekledim dizisindeki partnerini bekliyor. Dizinin kadın başrolü için düşülen isim İrem Helvacıoğlu.

İrem Helvacıoğlu Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor?

Son olarak Sen Anlat Karadeniz'de rol alan ve seyircinin büyük hayranlığını kazanan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İşte haberin detayları

İrem Helvacıoğlu’nun yeni projesi belli oldu!

Sen Anlat Karadeniz'in sevilen oyuncusu İrem Helvacıoğlu'nun yeni projesi belli oldu. İşte İrem Helvacıoğlu'nun yeni rolü..

Nefes, Sen Anlat Karadeniz'den ayrılıyor mu?

Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu'ndan şaşırtan açıklama. Nefes, Sen Anlat Karadeniz'den ayrılıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes (İrem Helvacıoğlu) ayrılacak mı?

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz'de Nefes karakterine hayat veren 'İrem Helvacıoğlu' diziden ayrılacak mı?

İrem Helvacıoğlu, 'Sen Anlat Karadeniz'den ayrılıyor iddialarına açıklama

Atv dizisi Sen Anlat Karadeniz'in başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu ile yapımcı Osman Sınav arasındaki gerilim oyuncunun diziden ayrılacağı iddialarını beraberinde getirmişti.

"Sen Anlat Karadeniz"de "O Ses Türkiye" gerilimi

Sen Anlat Karadeniz'in başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu'nun O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılması, dizinin yapımcısıyla arasında gerilim oluşturdu.