Şahan Gökbakar'dan Disney Plus'a dizi

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar Disney Plus için recep İvedik 7’den sonra 8 bölümden oluşan dizinin hazırlıklarına başladı.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç Recep İvedik 7'de

Disney Plus’ta yayınlanmaya başlayan Recep İvedik 7’de ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ta rol aldı. Ünlü isim sürpriz bir karakteri canlandırıyor.

Recep İvedik 7’nin Fragmanı Yayınlandı

Disney Plus’ta yayınlanacak ve merakla beklenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan Recep İvedik 7’nin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Recep İvedik 7’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Merakla ve sabırsızlıkla beklenen Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olan Recep İvedik 7’nin yayın tarihi açıklandı. Film Disney Plus’ta yayınlanacak.

Recep İvedik 7’nin Konusu Belli Oldu Filmden İlk Kareler Geldi

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve Recep İvedik serisi filmlerin sonuncusu olacak olan recep İvedik 7’nin konusu belli oldu.

Recep İvedik 7’ye Sürpriz Oyuncu

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden Recep İvedik 7’nin oyuncu kadrosunda sürpriz bir isim yer alıyor. Güzel oyuncu Öznur serçeler Recep İvedik 7’de!

Recep İvedik Disney Plus'ta

14 Haziranda yayına başlayacak olan Disney Plus'ın en çok merak edilen projesi Recep İvedik 7 hazırlıklarını sürdürüyor.

Disney +’nın Recep İvedik 7 İçin Vereceği Ücret Dudak Uçuklattı

Disney +’da yayınlanacak olan ve ünlü isim Şahan Gökbakar tarafından hazırlıkları süren Recep İvedik 7 için Şahan Gökbakar Disney +’dan 120 Milyon TL alacağı iddia edildi.

Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 7 Geliyor!

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar ‘Recep İvedik’ serisine devam ediyor. Şahan Gökbakar yeni filmini sosyal medya hesabından bir video ile müjdeledi. Recep İvedik 7 geliyor!

Cüneyt Arkın isyan etti Asla Recep İvedik rolü oynamam!

Cüneyt Arkın, gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Asla kabul etmeyeceği rolleri bir bir sıralayan Arkın, sanatçının da bir kuralı olması gerektiğini vurguladı

Şahan Gökbakar'dan hayranlarını güldüren paylaşım

Fenomen Recep İvedik tiplemesiyle ülkemizin önde gelen komedyenlerinden Şahan Gökbakar, sosyal medyada aşı karşıtlarını tiye almaya başladı.

Tabela asarken görüntülenen Şahan Gökbahar’a kötü haber

Şahan Gökbakar, Marmaris'teki bir koyda satın aldığı dubleks villanın önüne izinsiz iskele yaptırmış ve 'Özel mülktür' tabelası astığı iddialarıyla haberlere konu olmuştu

Recep İvedik 6 fragmanı izle

Türk Sinema Tarihi’nin en çok izlenen filmi olma özelliğini taşıyan Recep İvedik 5’ten sonra serinin son filmi Recep İvedik 6 filmini izlemek isteyenler için fragman yayınlandı

İşte Recep İvedik'in yaşlılık hali!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'da yaşlandırma uygulaması akımına katıldı. Peki ya Recep İvedik'in yaşlılık halini gördünüz mü?

Recep İvedik 6 Netflix'te mi yayınlanacak?

Şahan Gökbakar'ın gözde serisi Recep İvedik'in son filmi için Netflix'ten büyük bir teklif gitti. Ünlü komedyen milyon euroluk teklifi kabul etti mi?

Recep İvedik 6 ne zaman çıkıyor?

Türkiye'nin en çok izlenen komedi filmlerinden biri olan Recep İvedik'in devam filmi Recep İvedik 6 ne zamana çıkacak? Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 filminin çıkış tarihini sosyal medya hesabından paylaştı.