Star TV'nin Yeni Dizisi Yalı Çapkını'nda Kim Kimdir?

Star Tv ekranlarında sezona yeni başlayan ve yeni dizilerden biri olan dram ve aşk türündeki dizi Yalı çapkını’nda hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Sipahi Dizisinin Tam Kadrosu Belli Oldu! Sipahi Dizisinde Kim Kimdir?

Show TV’nin yakında başlayacak yeni sezon dizisi Kaan Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı ‘Sipahi’ dizisinin tam kadrosu belli oldu. Sipahi dizisinde kim kimdir? İşte detaylar

Yerli Top Gün ‘Hür’ Dizisinde Kim Kimdir?

Es Film’in üstlendiği Hilmi Cem İntepe ve Deniz Çatalbaş’ın başrollerini paylaştığı TRT dijital için çekilen yerli Top Gun ‘Hür’ dizisinde kim kimi canlandırıyor?

Aşkın Tarifi dizisinde kim kimdir?

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı NTC Medya yapımı Aşkın Tarifi bu akşam başlıyor. Yaza damga vurması beklenen dizide kim kimdir?

Baht Oyunu Dizisinde Kim Kimdir

Kanal D ekranlarında 15 Haziranda ekrana gelmeye başlayacak olan Baht Oyunu adlı dizinin oyuncu kadrosunda kimler var ve hangi karakterleri canlandırıyorlar? İşte cevabı!

Kırmızı Kamyon’da Kim Kimdir?

Türk dizi tarihinde yeni bir içerikte bir dizi başlıyor. Kırmızı Kamyon ilk kez bir itfaiye personelin hayatını ve çalışma şartlarını konu alıyor.

Teşkilat Dizisinde Kim Kimdir?

TRT 1 ekranlarında 7 Mart Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan yeni dizi Teşkilat'ta kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırmaktadır? İşte cevabı!

Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?

Limon Film tarafından hazırlanan Savaşçı 5. Sezonuyla ve yeni oyuncularıyla yakın zamanda yeniden ekranlara geliyor. Peki Savaşçı’nın yeni karakterleri kim? İşte cevabı!

Zümrüdü Anka dizisinde kim kimdir?

Yayınlanacağı gün iple çekilen Zümrüdü Anka dizisi 25 Ocak 2020’de ilk bölümüyle Fox Tv’de başlıyor. Diziseverler daha şimdiden merak ediyor, Zümrüdü Anka dizisinde kim kimdir?