Çağlar Ertuğrul’dan Afili Aşk’a Veda Mesajı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Afili Aşk bu akşam son kez ekranlara geldi. Dizinin oyuncusu Çağlar Ertuğrul veda mesajı yayınladı. İşte o mesaj!

Afili Aşk 38. bölüm izle (final)

Afili Aşk 38. bölüm izle (final); ÇağlarErtuğrul ve Burcu Özberk'in başrolde yer aldığı Afili Aşk, 38. bölüm ile final yapıyor. Final bölümü nereden izlenir?

Afili Aşk 37. bölüm izle

Afili Aşk 37. bölüm izle! Afili Aşk dizisinin 37. bölümünü izlemek için tüm detaylara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çağlar Ertuğrul’dan Afili Aşk İzleyicisine Duygusal Veda!

Ekranların romantik dizilerinden yaz sezonunda başlayan Afili Aşk final yapıyor. Dizinin final kararı almasıyla oyuncu Çağlar Ertuğrul bir veda mesajı yayınladı. İşte detaylar!

Afili Aşk Final Yapıyor!

Final kararı göstere göstere geldi. ARC Film tarafından Kanal D için hazırlanan Afili Aşk Final yapıyor. Dizinin iki bölüm sonra ekranlara veda edeceği açıklandı. İşte detaylar!

Afili Aşk 36. bölüm izle

Afili Aşk 36. bölüm izle! Afili Aşk dizisinin son bölümü 5 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Bölümü izlemek için detaylar haberde.

Afili Aşk Bu Hafta Neden Yok? Afili Aşk Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal D'de yayınlanan Afili Aşk bu hafta neden yok? Afili Aşk’ın yeni bölümü ne zaman? Dizinin sık sık değiştirilen yayın günü yine mi değişti? İşte merak edilen cevaplar!

Afili Aşk Yine Gün Değiştiriyor!

Kanal D’nin bahtı kara dizisi Afili Aşk’a yayın günü dayanmıyor. Dizinin kanal tarafından ikinci kez yayın günü değiştirildi. Peki bu değişiklik neden yapıldı? İşte detaylar!

Afili Aşk’a Sürpriz İki Konuk Oyuncu Birden Katılıyor!

Kanal D’nin romantik komedi dizisi Afili Aşk’a iki konuk oyuncu birden katılıyor. Afili Aşk’ın yeni oyuncuları kim ve hangi karakterleri canlandırıyorlar? İşte detaylar!

Afili Aşk 35. Bölüm izle

Afili Aşk 35. Bölüm izle! Kerem'in yaşam mücadelesi verdiği yeni bölüm yayınlandı. Afili Aşk son bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde!

Afili Aşk 34. Bölüm İzle!

Afili Aşk 34. Bölüm İzle! Yayın günü değişen ve artık cumartesi günleri Kanal D Ekranlarında yayınlanan Afili Aşk 34. Bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Afili Aşk Gün Değiştirdi! İşte Afili Aşk’ın Yeni Günü!

Kanal D'de yayınlanan romantik komedi dizisi Afili Aşk'ın Çarşamba günü olan yayın günü Kanal tarafından değiştirildi. Peki Afili Aşk'ın yeni günü ne zaman? İşte detaylar!

Afili Aşk 33. Bölüm İzle!

Afili Aşk 33. Bölüm İzle! Sevgililer günü teması ile 12 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan Afili Aşk 33. Bölüm tek parça izlenmek için detaylar haberimizde!

Afili Aşk final mi yapıyor?

Son bölümlerde reytinglere kurban gittiğini gören diziseverler Afili Aşk final mi yapıyor, sorusunu sormaya başladı. 9. sıraya kadar gerileyen Afili Aşk ne zaman final yapacak?

Afili Aşk 32. Bölüm İzle!

Afili Aşk 32. Bölüm İzle! 5 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak Afili Aşk 32. Bölüm tek parça izle linkine haberimizinden ulaşabilirsiniz!

Afili Aşk 31. bölüm izle

Aşk rüzgarları estiren sevilen dizi Afili Aşk 31. bölüm izle; 29 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan Afili Aşk 31. bölüm izlemek için tüm detaylar..

Afili Aşk Final mi Yapıyor? ARC Film’den Flaş Açıklama!

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Afili Aşk final mi yapıyor söylentileri en yetkili ağızdan yalanlandı. ARC Film Afili Aşk'ın devam edeceğini duyurdu. İşte detaylar!

Kanal D Dizisi Afili Aşk bütün ödülleri topladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk hem reytinglere hem de ödüllere ambargo koydu. Afili Aşk dizisi hangi ödülleri aldı?

Afili Aşk 29. Bölüm izle

Afili Aşk 29. Bölüm izle; Afili Aşk dizisi 29. bölümüyle Kanal D'den ekrana geliyor. Kerem ve Ayşe'nin birlikteliği bir sınavdan daha geçecek.

Afili Aşk Bu Akşam Var Mı? Afili Aşk Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D'nin incisi Afili Aşk bu hafta ekranlarda olmayacak! Sevilen dizinin yeni bölümünün ise ne zaman oynayacağı merak konusu? Dizinin tüm detayları haberimizde!