Şükrü Özyıldız'ın Yeni Projesi Belli Oldu

Başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız, yeni bir proje ile gündeme geldi. Projenin dijital içerik platformu olan Netflix'de yayınlanacağı söyleniyor.

Akıncı 13. Bölüm İzle

Akıncı 13. Bölüm İzle; 26 Mart Cuma akşamı 13. Bölümüyle ekrana gelen akıncı Dizisinin yayınlanan 13. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Akıncı 12. Bölüm İzle

Akıncı 12. Bölüm İzle; 19 Mart Cuma akşamı 12. Bölümüyle ekrana gelen Akıncı Dizisinin yayınlanan 12. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Akıncı 11. bölüm izle

Akıncı 11. bölüm izle; Akıncı dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Cansu Fırıncı Akıncı kadrosuna katıldı

Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız'ın başrollerde olduğu Akıncı dizisinin oyuncu kadrosu genişliyor. Ünlü oyuncu Cansu Fırıncı Akıncı kadrosuna katıldı.

Akıncı 10. Bölüm izle

Atv'nin savaşçı dizisi Akıncı 10. Bölümüyle ekrana geliyor. Gel vazgeçelim hiç zorlamadan bir yer bulalım, sloganıyla ekrana gelen 10. bölümü tek parça izlemek için detaylar

Akıncı 9. Bölüm izle

Akıncı 9. Bölüm izle; ATV'den ekrana gelen Akıncı dizisi bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen bölümü tek parça ve full HD izlemek için detaylar.

Akıncı 7. bölüm izle

Akıncı 7. bölüm izle; ATV'den ekrana gelen Akıncı dizisinin 7. bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar.

Akıncı'nın Komiser Kemal'i ameliyat oldu

Akıncı dizisinde Komiser Kemal karakterini canlandıran ünlü oyuncu Erkan Bektaş göğsündeki ağrı sebebiyle hastaneye gitti. Akıncı'nın Komiser Kemal'i ameliyat oldu.

Akıncı 6. bölüm izle

Akıncı 6. bölüm izle; Akıncı dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Ünlü oyuncu ekran orucunu Akıncı için bozdu

İlk bölümünden itibaren ekranlarda fırtına gibi esen Akıncı dizisi, kadrosuna güçlü isimler katıyor. Diziye son olarak hangi tiyatrocu katıldı ve hangi karakteri canladıracak?

Akıncı 5. bölüm izle

Akıncı 5. bölüm izle; Ekranların en farklı dizilerinden biri olan Akıncı yeni bölümüyle bu akşam seyirciyle buluşuyor. Bir süper kahraman dizisi olan Akıncı 5. Bölüm izle!

Akıncı'ya Yeni Bir Oyuncu Geliyor

ATV'nin bu yılın başında yayınlamaya başladığı Akıncı dizisinin kadrosuna, ünlü bir kadın oyuncu daha katılıyor. Peki ya bu isim kim?

Akıncı 4. Bölüm İzle

Akıncı 4. Bölüm İzle; 22 Ocak Cuma akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Akıncı Dizisinin 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Akıncı 3. bölüm izle

Akıncı 3. bölüm izle; Akıncı dizisinin 15 Ocak Cuma akşamı ekrana gelen yeni bölümü, tek parça ve full HD olarak bu sayfada bulunuyor.

Akıncı'nın Kadrosuna Yeni Bir İsim Katılıyor

Atv'nin süper kahraman temalı Akıncı dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Attıkları bu adım diziyi kurtarmak için yeterli olacak mı?

Atv'nin Riskli Kararı Pahalıya Mâl Oldu

Atv'nin iki dizisinin başı büyük dertte. Düşük reytingler ile kanalın karşısına çıkan dizilerin sonu hali ne olacak? Böyle giderse dizilerin final yapması kaçınılmaz.

Akıncı 2. bölüm izle

Atv'de 8 Ocak Cuma akşamı yayınlanan Akıncı 2. bölüm izle! Akıncı son bölüm tek parça full hd kalitesinde izlemek için detaylar haberimizde!

Akıncı Dizisinden İlk İzlenimler

Akıncı dizisi, dün itibari ile ekranlara gelerek izleyicisi ile buluştu. Peki sonuçlar ne oldu? Dizi bekleneni karşılayabildi mi yoksa sonuçlar fiyasko mu?

Akıncı 1. Bölüm İzle

Akıncı 1. Bölüm İzle; 1 Ocak 2021 Cuma akşamı 1. Bölümüyle ekrana gelen Akıncı Dizisinin yayınlanan 1. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!