Ata Demirer mide ameliyatı olarak mı zayıfladı?

Ünlü oyuncu Ata Demirer'in verdiği kilolar ameliyat iddialarını gündeme getirdi. Ata Demirer mide ameliyatı olarak mı zayıfladı? Ata Demirer o iddialara cevap verdi…

15 yıl sonra sahneye çıkan Demet Akbağ'ı o isimler ön sıradan izledi

Usta oyuncu Demet Akbağ 15 yıl sonra yeniden sahneye çıktı. Demet Akbağ'ı yalnız bırakmayan ünlü isimler oyunu en ön sıradan izledi.

Ata Demirer’den Yeni Film ‘’Bursa Bülbülü’’ Geliyor!

Ünlü komedyen Ata Demirer’den yeni film geliyor! Kısa bir süre önce Senaryosunu kendisinin yazdığı ‘Bursa Bülbülü’ komedi filmi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ata Demirer geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu Ata Demirer talihsiz bir kaza yaşadı. Ata Demirer geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan Ata Demirer'in sağlık durumu nasıl?

Ata Demirer’den Avrupa Yakası İtirafı: Başta Kabul Etmedim

Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer yıllar öncesine giderek Avrupa Yakası’yla ilgili bir anısını anlattı. Ünlü isim başta Avrupa Yakası’nı kabul etmediğini belirti.

Menajerimi Ara dizisinde Özge Borak sürprizi

Menajerimi Ara dizisi ünlü isimleri konuk etmeye devam ediyor. Star Tv'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Özge Borak sürprizi!

Bir Demet Tiyatro yeniden ekranlara geliyor! Yayın tarihi açıklandı!

Bir döneme damga vuran Bir Demet Tiyatro yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen programın ne zaman ekrana geleceği belli oldu. İşte tüm detaylar!

Ata Demirer ‘bu corona zor biter’ dedi. Son hali görenleri şaşırttı!

Ünlü oyuncu Ata Demirer sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yine takipçilerini çok güldürdü. Ata Demirer'in ‘bu corona zor biter’imalı paylaşımı görenleri şaşırttı!

Jet Sosyete yılbaşı özel konukları kimler? Avrupa Yakası nostaljisi mi geliyor?

Başarılı isim Gürse Birsel'in kaleminden dökülen komedi dizisi Jet Sosyete, yılbaşı özel bölümü ile büyük heyecan yarattı. Peki yılbaşı konuğu kim oldu?

Jet Sosyete’nin yılbaşı bölümünde şaşırtıcı büyük sürpriz!

Her hafta birbirinden değerli sanatçıları konuk olarak oynatan Jet Sosyete’nin yılbaşı bölümünde seyirciyi şaşırtıcı büyük sürpriz !

Özge Borak'tan biten evliliğin ardından ilk açıklama!

Özge Borak'tan biten evliliğin ardından ilk açıklama! Ünlü oyuncu Özge Borak'tan eski eşi Ata Demirer ile ilgili ilk açıklama geldi.