Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Büyük Deprem

Kanal D ekranlarında yer alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı yapımda büyük bir şok yaşanıyor. Yapımda rol alan 19 oyuncu yapıma veda etti.

Arka Sokaklar’da Bir Ayrılık Daha

15 sezondur ekranlarda olan ve 16. Sezonuna hazırlanan Kanal D’nin başarılı dizisi Arka Sokaklar’dan bir ayrılık haberi daha geldi.

Ayrılık Dizisi Sete Çıkıyor Ali Dizinin Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu

Eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak diziler bir bir sete iniyor. Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Ayrılık 6 Ağustosta set başı yapacak.

Fox Tv’de Flaş Ayrılık! Zuhal Topal’la Sofrada Bitti

Fox Tv’de şok bir gelişme yaşandı ve üç sezondur kanalda yayınlanan başarılı program Zuhal Topal’la Sofrada ile Fox Tv yollarını ayırdı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’den Bir Ayrılık Haberi Daha Geldi

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yaprak dökümü sürüyor. Yapımdan iki oyuncu daha ayrıldı.

Gökçe Bahadır’ın Yeni Dizisi Ayrılık Çekimlere Başlıyor

Başrolünde Gökçe Bahadır’ın rol aldığı The Split uyarlaması Ayrılık yeni yayın döneminde Fox Tv’de ekrana gelecek. Dizinin çekimleri 5 Ağustosta başlıyor.

Ayrılık dizisi kadrosuna iki sürpriz isim daha katıldı

Yeni dizi Ayrılık kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Gökçe Bahadır'ın başrolde olduğu Ayrılık dizisine iki sürpriz isim daha katıldı. İşte o isimler…

Sarp Akkaya Ayrılık Dizisine Katıldı

Fox Tv ekranlarında Eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Ayrılık usta oyuncu sarp Akkaya’yı kadrosuna dahil etti.

Uzak Şehrin Masalı Dizisinde Flaş Ayrılık

İddialı kadrosuyla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında Eylül ayında yayına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi.

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Ayrılık’ın Castı Göz Kamaştırıyor

Eylül Yayın döneminde Fox Tv ekranlarında ekrana gelecek olan Ayrılık dizisi anlaşmaya vardığı oyuncularla dikkatleri çekiyor.

Teşkilat Dizisinde Şok Ayrılık İddiası

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ta neler oluyor? Dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılacağı iddiaları herkesi şok etti.

Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık

Reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık. Masumlar Apartmanı başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyor mu? İşte bu ayrılığın gerekçesi…

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Ayrıldı

Magazin basını ve sosyal medyada Survivor aşıkları olarak bilinen Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı ayrılma kararı aldı.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Ayaz Karakteri Diziye Veda Etti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde başarılı bir karakter olan Ayaz Alp Faysal tarafından şehit edildi ve diziye veda etti.

Hekimoğlu Dizisinde Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Doktor Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu Damla Colbay diziye veda ediyor.

Kuzey Yıldızı’nda Şok Ayrılık!

Show Tv ekranlarının Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’ndan beklenmeyen bir ayrılık haberi geldi. Dizinin oyuncusu Cezmi Baskın diziye veda ettiğini duyurdu.

Çukur’un Oyuncusundan Duygusal Veda

Çukur’da tam dört sezondur yer alan ve ilk bölümden 123. Bölüme kadar seyircinin sevgilisi olan Celesun karakterini canlandıran Kubilay Aka diziden ayrıldı.

Mucize Doktor’da Flaş Ayrılık

Fox Tv ekranlarında yer alan Mucize Doktor Dizisinde Doktor Demir karakterine hayat veren genç oyuncu Fırat Altunmeşe diziye veda ediyor.

Alev Alev’de Şok Ayrılık

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan alev Alev’de beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin sevilen oyuncusu Berkay Ateş diziye veda ediyor.

Kırmızı Oda’nın Nazlı’sı Pınar Deniz Diziye Veda Ediyor

Tv 8 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterinin hikayesinin sona ermesiyle karakteri canlandıran Pınar Deniz diziye veda ediyor.