Eser-Berfu Yenenler çifti gösteri gelirlerini deprem bölgesine gönderiyorlar

Ünlü oyuncu, sunucu Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti. BKM organizasyonuyla devam eden Çifte Terapi gösterilerine deprem nedeniyle ara vermişlerdi.

Eser Yenenler’den şaşırtıcı itiraf Berfu benim için bir risk!

Eser ve Berfu Yenenler çifti yeni stand-up projelerine hazırlanıyor Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına katılan Eser Yenenler’in yaptığı bir itiraf hayranlarını şaşırttı

Eser Yenenler ve Eşi Yüksek Kira Sebebiyle Taşındı

Ünlü çift Eser ve Berfu Yenenler sosyal medyada sık sık paylaştıkları evlerini aşırı kira artışı sebebiyle boşaltma kararı aldı.

Eser Yenenler Kendisini Çizen Karikatüriste Tazminat Davası Açtı

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler bir konuşmasını eleştiren ve kendisinin domuza benzeten karikatürünü çizen karikatürist Öznur Kalender hakkında tazminat davası açtı.

Berfu Yenenler ve fenomen Pelin Kaya ile birbirine girdi

Yaptığı programlarla geniş hayran kitlesine ulaşan Eser Yenenler'in güzeller güzeli eşi Berfu Yenenler’in başı kendisine sözlü sataşan Pelin Kaya ile derde girdi

Eser Yenenler’in Eşi Berfu Yenenler’den Aldatma İtirafı

Son zamanların meşhur konularından aldatma itiraflarına ünlü ve güzel isim Berfu Yenenler de katıldı. Berfu Yenenler evet aldattım dedi.

Dilara Korkmaz Tacını Taktı

Miss Turkey 2021 Türkiye Güzeli yarışmasının birincisi belli oldu. Bu yıl ki yarışmanın birincisi Dilara Korkmaz tacını taktı.

Eser Yenenler'den kötü haber!

Eser Yenenler'den kötü haber! Eser Yenenler'in son durumu. Eser Yenenler'e ne oldu. Eser Yenenler'in eşi kimdir? Eser Yenenler'in kaç çocuğu var?

Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası

Yaşanan afetlere duyarsız kalmayan oyunculardan biri de Yılmaz Erdoğan oldu. Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası organize ediyor.

Eser Yenenler'den Berfu Yenenler'e sosyal medya tepkisi!

Eser Yenenler'den Berfu Yenenler'e sosyal medya tepkisi! Eser Yenenler kaslı fotoğrafı. Eser Yenenler kaç kilo? Eser Yenenler kimdir?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması!

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması! Berfu Yenenler'den üçüncü çocuk açıklaması. Eser Yenenler kimdir?

Eser Yenenler ikinci defa baba oldu

2019 yılında dünyaevine giren Eser - Berfu Yenenler çiftinin Kuzey bebekten sonra ikinci bebekleri de dünyaya geldi. Çift bebeklerine hangi ismi verdi?

Berfu Yenenler'den takipçilerini eğlendiren paylaşım!

Berfu Yenenler'den takipçilerini eğlendiren paylaşım! Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, yaptığı eğlenceli paylaşımlar ile herkesin beğenisini kazandı.

Ünlü Komedyen Eser Yenenler Koronavirüse Yakalandı!

Koronavirüs salgınına bir ünlü isim daha yakalandı. Ünlü oyuncu Eser Yenenler sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak covid – 19 testinin pozitif çıktığını duyurdu!

Eser ve Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı!

Geçtiğimiz yıl evlenen Ünlü sunucu ve oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in evinde yangın çıktı. İşte haberin detayları!

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinden müjdeli haber!

Ekranların sevilen yüzlerinden olan Eser Yenenler ve Miss Turkey 2015 yarışmasına katılarak dereceye giren güzel eşi Berfu Yenenler'den müjdeli bir haber geldi.