Bir Annenin Günahı dizisi 5. bölümde final yaptı

Ekran macerası kısa süren diziler arasına Bir Annenin Günahı da eklendi. Kanal D'nin yeni yapımı Bir Annenin Günahı dizisi 5. Bölümde final yaptı. İşte dizinin final yapma nedeni!

Bir Annenin Günahı 5. Bölüm İzle!

Bir Annenin Günahı 5. Bölüm İzle; 19 Aralık akşamı 5. Yeni bölümüyle ekrana gelen Bir Annenin Günahı dizisinin 5. Bölümünü canlı tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm İzle!

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm İzle; 12 Aralık Cumartesi akşamı 4. Bölümüyle ekrana gelen Bir Annenin Günahı adlı dizinin 4. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bir Annenin Günahı 3. bölüm izle

Kanal D'de 5 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan Bir Annenin Günahı 3. bölüm izle! Bir Annenin Günahı son bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm İzle!

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm İzle; 28 Kasım Cumartesi akşamı 2. bölümüyle ekrana gelen Bir Annenin Günahı adlı dizinin 2. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izle!

Bir anne evlatları için birini öldürebilir mi? Hasta olan evladını tedavi ettirmek isteyen annein dramını anlatan Bir Annein Günahı ilk bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Annenin Günahı Kim Kimdir?

Bir annenin evlatları için gerekirse günah bile işleyeceğini anlatan dizide Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin rol alıyor.

Özge Özberk, yeni dizisi Bir Annenin Günahı’yla ekrana dönüyor

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Özge Özberk, yeni dizisi Bir Annenin Günahı’yla ekrana dönüyor. Başarılı oyuncu çocukları için suç işleyen bir anneyi oynayacak.

Bir Annenin Günahı Dizisi’nde Yaprak Dökümü Sürüyor!

Fox Tv'de yayınlanmak için Mart ayında sete çıkan ancak koronavirüs sebebiyle çekimleri iptal edilen Bir Annenin Günahı Dizisinin oyuncuları diziden ayrılmaya devam ediyor.

Bir Annenin Günahı Dizisinden Ayrıldı Arıza Dizisine Katıldı!

Başarılı oyuncu Burak Demir geçtiğimiz sezon ekrana gelmek için yola çıkan ancak bir türlü başlayamayan Bir Annenin Günahı dizisinden ayrıldı Arıza dizisine dahil oldu.

Bir Annenin Günahı dizisinin 4 oyuncusu daha belli oldu!

FOX TV'nin Limon Film imzalı yeni dizisi Bir Annenin Günahı kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Dizinin 4 oyuncusu daha belli oldu.

Bir Annenin Günahı dizisinin oyuncu kadrosuna bir isim daha eklendi!

Bir Annenin Günahı dizisi çok yakında dizi severlerle buluşacak. Hazırlıklar devam ederken diziye bir isim daha dahil oldu.

Bir Annenin Günahı dizisine iki bomba isim birden!

Limon Yapım'ın yeni projesi Bir Annenin Günahı dizisinin kadrosu netleşmeye devam ediyor. Bir Annenin Günahı dizisine iki bomba isim birden! İşte o bomba isimler...

Bir Annenin Günahı Dizisi’nin Oyuncu Kadrosuna Sürpriz Bir İsim Daha Katıldı!

Limon Film tarafından Fox Tv için hazırlanan Bir Annenin Günahı Dizisi'nin oyuncu kadrosuna Sürpriz bir isim daha katıldı. Diziye katılan genç ve güzel oyuncu kim? İşte detaylar!

Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu belli oldu!

Fox Tv ekranlarının yayın hayatına başlamak için gün sayan yeni dizisi Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. İşte o isimler..

Bir Annenin Günahı Dizisi İçin Adı Geçen Bomba İsmi Açıklıyoruz!

Fox Tv'de ekrana gelecek olan Bir Annenin Günahı Dizisi için adı geçen bomba ismi açıklıyoruz. Dizide Özge Özberk'e partner olacak usta oyuncu kim? İşte detaylar!

Fox Tv'den çok konuşulacak yeni bir dizi daha!

Fox Tv'den çok konuşulacak yeni bir dizi daha geliyor. Bir annenin inanılmaz mücadelesi anlaatan Bir Annenin Günahı konusu haberimizde!

Bir Annenin Günahı Dizisi’nin Başrolü Belli Oldu!

Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Bir Annenin Günahı Dizisi'nin Baş rolü belli oldu. Hazırlıkları tüm hızıyla süren dizinin yakın zamanda sete inmesi bekleniyor!

Bir Annenin Günahı Kim Kimdir?

Fox Tv için Lİmon Film tarafından hazırlanmaya başlanan Bir Annenin Günahı adlı diziyle ilgili bilinmeyenler ve son gelişmeler neler? İşte detaylar!