Sanat dünyasından duygusal deprem paylaşımları

Demet Akalın:Adana Maraş Diyarbakır.Rabbim yardımcımız olsun…7,4 deprem. Malatya’da 130 bina yıkılmış…artçılar varmış.nolur dikkat edin. Şu namazlar hürmetine Rabbim sen bizi koru”

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan zehirlendi

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan hakkında magazin basını ve sosyal medyada çıkan haberler ve iddialar bir anda ortalığı karıştırdı.

Yıldız Tilbe’nin Adını Anarlarsa Hapse Girecekler

Söylemezsem Olmaz Programı sunucuları Bircan Bali Seren Serengil ve Arto Yıldız Tilbe aleyhine konuşurlarsa mahkeme kararıyla hapis yatacaklar.

Bergen’in Katili Eski Eşi Halis Serbest’ten Şok İfadeler: ‘’Yaptığım Hiç Birşeyden Pişman Değilim’’

Beyaz Tv’de ‘Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Bergen’in katili olan eski eşi Halis Serbest ‘’yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim’’diyerek şok edecek itirafta bulundu.

Ünlü Rap Şarkıcısı Reynmen'e Hapis Şoku

Ünlü Rapçi Reynmen aleyhine Bircan Bali tarafından açılan davada savcılık tehdit ve hakaret suçundan Reynmen için 2 yıla kadar hapis talep etti.

Şenol İpek’ten Samimi İtiraflar

Ünlü ve başarılı oyuncu Şenol İpek katıldığı bir programda birbirinden samimi ve ilginç açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan bazıları!

Sunucu Bircan Bali İfşa Edilen Fotoğrafları İçin İsyan Etti

Ünlü isimlerden Bircan Bali basına sızdırılan özel fotoğraflarının sızdırılması ve konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü

Magazin programı sunmaya başlayan Deniz Akkaya'nın ekran macerası kısa sürdü. Yayına katılmayan Akkaya programdan neden ayrıldı?

Ağrıları nedeniyle hastaneye giden Seren Serengil acil ameliyata alındı

Ünlü oyuncu ve programcı Seren Serengil acil ameliyata alındı. Seren Serengil'in durumu hakkında sevgilisi açıklama yaptı. Seren Serengil neden ameliyata alındı?

Söylemezsem Olmaz'da tartışma: Seren Serengil yayını terk etti!

Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'da hararetli anlar yaşandı. Arto ve Seren Serengil tartışması sonrası Seren Serengil yayını terk etti!

Coşkun Sabah bu kez de ünlü magazinciyle tartıştı

Önceleri yaptığı müzikle şimdi de tartışmalı açıklamalarla gündeme gelen Coşkun Sabah bu sefer de ünlü sunucu Bircan Bali ile tartıştı. Coşkun Sabah neden canlı yayını terk etti?

Beyaz Tv sunucusu Bircan Bali canlı yayında bayıldı!

Ünlü sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı. Hastaneye kaldırılan Bali, durumu hakkında açıklama yaparken o anlar herkesi şok etti. Bircan Bali neden fenalaştı! İşte detaylar…

 Hamile Sunucu Bircan Bali Canlı Yayında Fenalaştı!

Beyaz Tv’nin başarılı programlarından Söylemezsem Olmaz’ın beş aylık hamile sunucusu Bircan Bali Canlı yayında fenalaştı. Sağlık görevlilerin müdahale ettiği Bali’nin durumu iyi!

Söylemezsem Olmaz’ın Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Beyaz Tv’de Söylemezsem Olmaz Programında Ece Erken’in istifa etmesinin ardından programa iki yeni sunucu dahil oldu. İşte o iki sunucu ve haberin detayları!