Beklenen Oldu! Fox Tv İddialı Dizinin Fişini Çekti

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve henüz dört bölüm ekrana gelen askeri dizi Dokuz Oğuz’un erlen final yapmasına karar verildi.

Dokuz Oğuz’a  5 yeni oyuncu dahil oldu

Emektar oyuncu Özdemir Çiftçioğlu kahraman askerlerimizden oluşan timin hikayesinin anlatıldığı Dokuz Oğuz dizisinin yayınlanacak olan 6. Bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Dokuz Oğuz Dizisi Final mi Yapıyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizilerden Dokuz Oğuz geçtiğimiz hafta ekrana gelmemişti. Dizinin erken final yapacağı iddia ediliyor.

Dokuz Oğuz’un Yeni Bölümü Yayınlanacak mı?

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden olan Dokuz Oğuz dizisinin 4. Bölümü bu akşam Fox Tv ekranlarında yayınlanacak mı?

Fox dizisi Dokuz Oğuz’da yönetmen değişikliği!

Turan idealini gerçekleştirmek isteyen özel bir birimin fedakârlıklarını anlatan Dokuz Oğuz cumartesi akşamları ilgi ve merakla izleniyor Dizide yönetmen değişikliğine gidildi

Dokuz Oğuz dizisine iki yeni oyuncu!

Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Kay Allen'in başrollerini paylaştığı Dokuz Oğuz dizisi cumartesi günleri yayınlanıyor İlgiyle takip edilen diziye iki yeni oyuncu katıldı

Dokuz Oğuz Kayhan Açıkgöz (Yaşar) Kimdir?

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan dizilerden olan Dokuz Oğuz dizisinin sevilen karakteri Yaşar Kayatürk kimdir ve karakteri kim canlandırmaktadır?

Dokuz Oğuz Dizisi nerede çekiliyor?

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Dokuz Oğuz dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları hangi şehirde? İşte cevabı!

Dokuz Oğuz Umay Kimdir?

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Dokuz oğuz dizisinin keskin nişancısı Umay Çolpan kimdir ve bu karakteri kim canlandırmaktadır?

Dokuz Oğuz dizisi Cumartesi günü başlıyor!

Fox Tv ekranlarının yepyeni heyecan dolu dizi Dokuz Oğuz, cumartesi günü izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi ilk bölümü ile Fox Tv erkanlarında!

‘Dokuz Oğuz’ dizisi yeni tanıtımı yayınlandı

Tanıtım filminde dizinin temposunun hep yüksek olacağı, şanlı Mehmetçiğimizin iki bin yılı aşkın destansı hikayesinde bugün gelinen zirvede efsanenin dimdik ayakta olduğu görülüyor

Fox Tv'nin yeni dizisi Dokuz Oğuz'un yayın tarihi belli oldu!

Fox Tv ekranlarının yepyeni dizisi Dokuz Oğuz'un yayın tarihi belli oldu. Dokuz Oğuz ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi..

Dokuz Oğuz dizisinden etkileyici afiş geldi

Dizinin afişinde Dokuz Oğuz timinden Yüzbaşı Batur Karanlık (Kubilay Aka ) , Albay Tomris Toprak ( Yasemin Kay Allen), gizli ajan Bilge Töreyava (Deniz Işın) göze çarpıyor

Dokuz Oğuz Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yeni yayınlanacak dizilerden olan ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Dokuz Oğuz’un yayın tarihi belli oldu. Dizi 21 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Dokuz Oğuz Dizisinden İlk Kareler Geldi

Fox Tv ekranlarında yakında yayına başlayacak olan ve seyirci tarafından merakla beklenen yeni askeri dizi Dokuz Oğuz’un ilk tanıtımı yayınlandı.

Dokuz Oğuz dizisi sete çıkıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Gold Film tarafından hazırlanan Dokuz Oğuz dizisi sete çıkarak çekimlere başladı.

Usta Oyuncu Dokuz Oğuz Dizisine Dahil Oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve Gold Film tarafından hazırlanan Dokuz Oğuz dizisinin kadrosu tamamlandı. Diziye son olarak Mehmet Çevik katıldı.

Dokuz Oğuz Dizisine Üç Yeni İsim Katıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Gold Film tarafından hazırlanan yeni askeri proje Dokuz Oğuz’un cast çalışmaları devam ediyor.

Dokuz Oğuz Dizisine Yeni Oyuncu

Fox Tv için hazırlıkları devam eden ve Gold Film tarafından projelendirilen Dokuz Oğuz Dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Diziye son olarak genç oyuncu Deniz Işın katıldı.