Hizmetçiler Dizisinden Şok Karar! Final mi Yapıyor?

Koronavirüs sebebiyle verilen aradan geri dönemeyen diziler listesine Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Hizmetçiler Dizisi de eklendi. İşte detaylar!

Hizmetçiler yeni bölüm neden yok? Hizmetçiler 4. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'nin yeni dizilerinden Hizmetçiler bu akşam ekrana gelmeyecek. Hizmetçiler yeni bölüm neden yok? Hizmetçiler 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Hizmetçiler 3. Bölüm İzle!

Hizmetçiler 3. Bölüm İzle! Geçtiğimiz hafta ses getiren bölümü ile seyirci karşına çıkan Kanal D'nin iddialı dizisi Hizmetçiler 3. Bölüm ile bu akşam saat 20:00'de. İyi Seyirler!

Hizmetçiler 2. Bölüm İzle!

Hizmetçiler 2. Bölüm İzle! Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile seyirci karşına çıkan Kanal D'nin iddialı dizisi Hizmetçiler 2. Bölüm ile bu akşam saat 20:00'de. İyi Seyirler!

Hizmetçiler 1. Bölüm İzle!

Hizmetçiler 1. Bölüm İzle; 7 Mart Cumartesi akşamı 1. Bölümüyle ekrana gelen Hizmetçiler Dizisi’nin 1. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Merakla beklenen Hizmetçiler dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kanal D'nin iddialı yapımı Hizmetçiler için geri sayım başladı. Hizmetçiler, ilk bölümüyle ekranlarınızda olacak.

Hizmetçiler dizisi kim kimdir?

Kanal D'nin yeni dizisi Hizmetçiler'in yayın tarihi henüz netleşmese de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni dizi Hizmetçiler kadrosunda yer alan oyuncular kimdir?İşte detaylar

Hizmetçiler Dizisine Katılan Melisa Akman Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hizmetçiler Dizisine katılan Melisa akman Kimdir? Güzel oyuncu dizide hangi karakteri canlandıracak? Detaylar haberimizde!

Hizmetçiler dizisi nerede çekiliyor?

Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi, Hizmetçiler dizisi nerede çekiliyor? İşte yakında başlayacak diziyle ilgili tüm bilgiler.

Savaşçı’nın Murat Kopuz’u Ali İl Hizmetçiler Dizisinin Kadrosuna Katıldı!

Sinema ve Dizi filmlerinin aranan oyuncusu Ali İl Savaşçı dizisinden sonra Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hizmetçiler Dizisine katıldı. İşte detaylar!

Hizmetçiler dizisi Atiye (Algı Eke) kimdir?

Hizmetçiler dizisi Atiye (Algı Eke) kimdir? Hizmetçiler dizisinin başrolleri arasında yer alan Algı Eke'yi yakından tanıyalım.

Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez (Deniz Baysal Yurtçu) kimdir?

Ekrana gelmeye hazırlanan dizilerden Hizmetçiler dizisi için geri sayım sürerken oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez (Deniz Baysal) kimdir?

Kırgın Çiçekler'in yıldızı Aleyna Solaker, Hizmetçiler dizisi ile yeniden ekranlarda!

Kanal D, Hizmetçiler dizisini ekrana getirmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen dizide Kırgın Çiçekler'in yıldızı Aleyna Solaker de rol alıyor.

Deniz Baysal’ı yeni dizisinin heyecanı sardı

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve Söz dizisindeki Savcı Derya karakteriyle ekranların aranan yüzü haine gelen Deniz Baysal’ı yeni dizisinin heyecanı sardı

Hizmetçiler dizisi Aslı (Hazal Benli) kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni uyarlama dizisi Hizmetçiler'in kadrosu şimdiden merak edilmeye başlandı. Peki Hizmetçiler dizisi Aslı (Hazal Benli) kimdir?

Güzel Oyuncu Pınar Deniz Hangi Dizi İle Görüşüyor?

Kanal D Fabrika Yapım ve Avşar Film ortaklığı ile hazırlanan Hizmetçiler dizisi için gün saymaya başladı. Ocak ayında yayına girecek dizinin castına da başlandı. İşte detaylar!

Hizmetçiler Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu belli oldu mu? Ülkemize uyarlanacak olan Hizmetçiler dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunu Canlı Tv takipçileri için araştırdık