Aydemir Akbaş kanser oldu

3 kez kanseri yenen 86 yaşındaki ünlü oyuncu Aydemir Akbaş yine kanser oldu. Emektar oyuncu hala aktif olarak çalışmaya devam ediyor

Erkan Özarman'dan Üzen Haber

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden olan menajer ve prodüktör Erkan Özarman’ın yakalandığı pankreas kanserinin karaciğere metastaz yaptığı öğrenildi.

Billur Kalkavan Hayatını Kaybetti

Türk sineması ve dizilerinin ünlü oyuncularından olan yılların ustası Billur Kalkavan akciğer kanseri sebebiyle 59 yaşında hayata veda etti.

Yıldız Kenter'in Kızı Leyla Kenter Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatrosu’nun usta isimlerinden olan duayen oyuncu Yıldız Kenter’in kızı Leyla Kenter kanser hastalığı sebebiyle 70 yaşında hayata veda etti.

Athena Hakan’dan Kötü Haber

Athena Grubunun sevilen isimlerinden biri olan ünlü gitarist Hakan Özoğuz’un lenfoma kanserine yakalanması sevenlerini derinden üzdü.

Yeşilçam’ın Usta Yönetmeni Hayatını Kaybetti

Türk Sinemasının usta yönetmenlerinden olan ve bugüne kadar yüzlerce filme imza atan usta isim Yavuz Figenli 86 yalında hayata veda etti.

‘Demir Kadın: Neslican’ Filminin Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Kanser mücadelesini kaybeden genç ve güzel kadın Neslican Tay’ın yaşanmış gerçek hikayesinden beyazperdeye aktarılan ‘Demir Kadın: Neslican’ filminin vizyon tarihi belli oldu

Şarkıcı Edis Gözyaşlarını Tutamadı! Annesinin Son Durumu Ne?

Ünlü pop şarkıcısı Edis, geçtiğimiz akşam konser vereceği mekanda annesinin hastalığı ile ilgili konuşurken gözyaşlarını tutamadı. Peki, Edis’in annesinin son durumu ne?

Billur Kalkavan'dan Üzücü Haber

Sinema filmlerinin ve dizilerin aranılan oyuncusu, magazin basınının sevilen ismi Billur Kalkavan’ın akciğer kanserine yakalandığı öğrenildi.

Özkan Uğur'un Kanser Hastalığı Yeniden Ortaya Çıktı

Şarkıları ve filmleriyle ülkenin en ünlü isimlerinden biri olan 68 yaşındaki Özkan Uğur iki kez yendiği kansere bir kez daha yakalandı.

En Zengin Türk Kim? Serveti Ne Kadar? İşte Dünyanın En Zenginleri Listesi

Bloomberg milyarderler endeksini açıkladı! Dünya üzerinde 500 ismin yer aldığı milyarderler listesinde dünyanın en zenginleri sıralamasında 323. sırada bir Türk yer alıyor. O isim…

Sinema Yazarı ve Eleştirmeni Murat Özer Hayatını Kaybetti

Sinema dünyasının önde gelen yazarlarından biri olan ve yazıları ve eleştirileriyle sektörde tanınan ve sevilen yazar Murat Özer kanser sebebiyle hayatını kaybetti.

Güler Işık sevenlerinden dua istedi

Ünlü türkücü Güler Işık'tan sevenlerini üzen bir haber geldi. Sevenlerinden dua isteyen Güler Işık hastalığını anlattı.

Fulden Uras Ameliyat Oldu

Türk Sanat Müziğinin ünlü isimlerinden biri olan Fulden Uras meme kanseri sebebiyle bir kez daha ameliyat masasına yattı.

Canan Ergüder yaşadığı zor günleri gözyaşlarıyla anlattı

Ünlü oyuncu Canan Ergüder meme kanserine yakalanmıştı. Tedavi gören Canan Ergüder yaşadığı zor günleri gözyaşlarıyla anlattı. Canan Ergüder o soruya nasıl cevap verdi?

Ünlü Oyuncu Ayberk Pekcan Kansere Yakalandı

Televizyon dizilerinin ve sinema filmlerinin aranılan ve usta oyuncularından Ayberk Pekcan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla akciğer kanserine yakalandığını duyurdu.

Ünlü oyuncu sırt ağrısı ile gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi

Usta oyuncu sırt ağrısı ile gittiği hastanede kanser olduğunu öğrendi. Ayberk Pekcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada herkesten dua istedi.

Ünlü Sanatçı Durul Gence Hayatını Kaybetti

Türk Batı Müziğinin kurucularından ve öncülerinden olan ve pek çok ünlü isimle çalışan Durul Gence kanser sebebiyle hayatını kaybetti.

Kanserle Mücadele Eden Ünlü Oyuncu Setlere Dönüyor

Arka Sokaklar adlı dizide Komiser Volkan karakterine hayat veren ve ancak kanser hastalığı sebebiyle setlere ara veren genç ve başarılı oyuncu Boğaç Aksoy yeniden setlere dönüyor.

Ünlü İsimler Meme Kanseri İçin Bir Araya Geldi

Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayı olarak belirlendi. Ünlü pek çok isminde destek verdiği ve çeşitli organizasyonlarla kutlanıyor.