Gülcemal dizisinin kadrosu belli oldu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan MF yapım tarafından hazırlanan Gülcemal dizisinin cast çalışmalarında sona gelindi. Peki dizide kim kimdir?

Taçsız Prenses Dizisinde Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan ve Salı akşamları ekrana gelen Taçsız Prenses dizininde hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

EGO Dizisinde Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında fragmanları yayınlanmaya başlayan ve yakında seyirciyle buluşacak olan Erkeğe Güven Olmaz dizisinde kim kimdir?

Benim Adım Farah Dizisinde Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yabancı bir diziden uyarlanan Benim Adım Farah dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Star Tv’nin Yeni Dizi Ömer’de Hangi Oyuncu Kimi Canlandıracak?

Netflix Dizisi Shitsel’den uyarlanan ve Star Tv ekranlarında gelecek olan Ömer Dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? İşte cevabı!

Güzel Günler Dizisinde Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan yeni dizilerden Güzel Günler dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? İşte cevabı!

Star TV'nin Yeni Dizisi Yalı Çapkını'nda Kim Kimdir?

Star Tv ekranlarında sezona yeni başlayan ve yeni dizilerden biri olan dram ve aşk türündeki dizi Yalı çapkını’nda hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor?

Sipahi Dizisinin Tam Kadrosu Belli Oldu! Sipahi Dizisinde Kim Kimdir?

Show TV’nin yakında başlayacak yeni sezon dizisi Kaan Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı ‘Sipahi’ dizisinin tam kadrosu belli oldu. Sipahi dizisinde kim kimdir? İşte detaylar

Yerli Top Gün ‘Hür’ Dizisinde Kim Kimdir?

Es Film’in üstlendiği Hilmi Cem İntepe ve Deniz Çatalbaş’ın başrollerini paylaştığı TRT dijital için çekilen yerli Top Gun ‘Hür’ dizisinde kim kimi canlandırıyor?

Çarşamba Günü İlk Bölümüyle Ekrana Gelecek Olan Seversin Dizisinde Kim Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Yaz sezonu dizilerinden Seversin Dizisi Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Seversin dizisinde kim kimdir? İşte cevabı!

Yeni Dizi Hakim’de Kim Kimdir?

Hazırlık ve çekimleri tamamlanan ve yakın zamanda ekrana gelecek olan Hakim Dizisinde kim kimdir? İşte merakla beklenen dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler!

Baba Dizisinde Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında hazırlıkları süren ve merakla beklenen Baba Dizisinde oyuncular ve karakterleri netleşmeye başladı. İşte Baba dizisinde kim kimdirin cevabı!

Fox’un Yeni Dizisi Mahkum’un Savcısı Fırat Bulut Kimdir?

Bu akşam saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Mahkum’un ana karakteri Savcı Fırat Bulut kimdir? Fırat Bulut’u kim canlandırıyor?

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Uzak Şehrin Masalı’nda Kim Kimdir?

Fox Tv ekranlarında Pazar akşamı ekranlara gelmeye başlayacak olan sezonun yeni dizlerinden olan Uzak Şehrin Masalı’nda kim kimdir? İşte cevabı!

Aşkın Tarifi dizisinde kim kimdir?

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı NTC Medya yapımı Aşkın Tarifi bu akşam başlıyor. Yaza damga vurması beklenen dizide kim kimdir?

Show Tv’nin Yeni Dizisi Cam Tavanlar’da Kim Kimdir?

Show Tv ekranlarında 9 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek Cam Tavanlar’da kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? İşte cevabı

Baht Oyunu Dizisinde Kim Kimdir

Kanal D ekranlarında 15 Haziranda ekrana gelmeye başlayacak olan Baht Oyunu adlı dizinin oyuncu kadrosunda kimler var ve hangi karakterleri canlandırıyorlar? İşte cevabı!

Kırmızı Kamyon’da Kim Kimdir?

Türk dizi tarihinde yeni bir içerikte bir dizi başlıyor. Kırmızı Kamyon ilk kez bir itfaiye personelin hayatını ve çalışma şartlarını konu alıyor.

Teşkilat Dizisinde Kim Kimdir?

TRT 1 ekranlarında 7 Mart Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan yeni dizi Teşkilat'ta kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırmaktadır? İşte cevabı!

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin Karakterler Hikayeleri Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan ve çekimlerinin tamamının Kıbrıs’ta yapılacağı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu ve karakter hikayeleri belli oldu.