Nöbet dizisi final yapıyor!

Show TV'de yayınlanan Nöbet dizisinin ekranlara veda edeceği öğrenildi. Peki Nöbet dizisi neden erken final yapıyor? İşte detaylar...

7 Nisan Pazar 2019 Reyting Sonuçları

7 Nisan Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

24 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

24 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

17 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

17 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

Nöbet 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv'nin Nöbet dizisinin 3. bölümü oldukça heyecanlı bitti. Nöbet 4. bölüm fragmanını canli tv ayrıcalığıyla buradan izleyebilirsiniz.

Nöbet Dizisi 10 Mart Reyting Sonuçları

Show Tv'nin Yeni Dizisi Nöbet'in 2. Bölüm Reytingi ve Sıralaması Ne oldu? Nöbet Reytinglerde Umduğunu Buldu mu? Nöbet Dizisi'nin Reyting Sonuçları ve Sıralaması.

10 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

10 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

Nöbet Sitare (Fulden Akyürek) kimdir?

Nöbet dizisi Sitare kimdir? Fulden Akyürek kimdir? sorusunun yanıtını sizler için hazırladık. İşte Nöbet dizisi Sitare karakteri ile ilgili tüm detaylar.

Show Tv Yayın Akışı / 10 Mart 2019 Pazar

10 Mart 2019 Pazar Günü Show Tv yayın akışında neler var? Kanalın yeni dizisi Nöbet yayın akışında yer alıyor mu? İşte 10 Mart Pazar günü Show Tv yayın akışı.

Nöbet dizisi üç günde 1 milyon izlendi!

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Necati Şaşmaz'ın yeni dizisi Nöbet, 3 günde tam 1 milyon izlenme oranına ulaşmayı başardı.

Nöbet Barış Kalender (Yurdaer Okur) Kimdir? 

Nöbet dizisinde Binbaşı Barış Kalender karakterine hayat veren Yurdaer Okur kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol almıştır?

Nöbet Yüzbaşı Yiğit Alkan (Saygın Soysal) kimdir?

Nöbet dizisinde Yüzbaşı Yiğit Alkan karakterine hayat veren Saygın Sosyal kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol almıştır?

Nöbet Ziya Cevran (Kürşat Alnıaçık) kimdir?

Nöbet Ziya Cevran (Kürşat Alnıaçık) kimdir? Nöbet dizisi Ziya karakteri hangi oyuncu? Nöbet dizisi oyuncuları kimlerdir?

Nöbet Kerem Gezgin (İbrahim Kendirci) kimdir?

Show TV'nin yeni dizisi Nöbet hızlı bir başlangıç yaptı. Birbirinden başarılı oyuncuların bulunduğu dizi de Kerem karakterine kim hayat veriyor? İbrahim Kendirci kimdir?

Nöbet dizisi reyting sonuçları | Nöbet izlenme oranları

Pana Film tarafından Show TV için hazırlanan Nöbet dizisinin reytingleri belli oldu. Nöbet dizisi ne kadar izlendi? İşte merakla beklenen reyting sonuçları...

Nöbet Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Show TV ekranların yeni asker temalı dizisi Nöbet hangi konuyu ele alıyor? Nöbet dizisinde kim kimdir? İşte Nöbet konusu ve oyuncu kadrosu...

3 Mart Pazar 2019 Reyting Sonuçları

3 Mart Pazar 2019 gününün reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Nöbet, Kardeş Çocukları, Survivor, Savaşçı, Elimi Bırakma ve Çok Güzel Hareketler 2 ekrandaydı.

Nöbet dizisinin afişi yayınlandı

Yakında Show TV'de yayınlanacak Nöbet dizisinin afişi yayınlandı. Nöbet dizisi ne zaman başlayacak? Hangi oyuncular rol alacak?

Nöbet dizisi ne zaman başlıyor?

Kurtlar Vadisi yapımcısı Pana Film yepyeni bir diziyle geliyor. Askeri operasyon dizisi olan Nöbet ne zaman başlıyor? Dizinin oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler var?

Nöbet dizisi ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosunda hangi isimler var?

Pana Film tarafından hazırlanan Nöbet dizisinde hangi oyuncular var? Dizinin çekimleri nerede yapılıyor? Hangi kanalda ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar;