Arda ile Omuz Omuza Programına Kardeşlerim Dizisinden Konuk

Kanal D ekranlarının hafta sonları yayınlanan ve seyircinin keyifle takip ettiği Arda ile Omuz Omuza programına bu hafta Kardeşlerim dizisinden konuk geliyor.

Veda Mektubu'nun Ünlü Oyuncusu Arda ile Omuz Omuza Programına Konuk Oluyor

Kanal D ekranlarının sevilen eğlenceli yemek programı Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay oluyor.

Omuz Omuza kampanyasında kim ne kadar bağış yaptı?

6 Şubat’ta yaşanan depremler nedeniyle düzenlenen "Omuz Omuza" kampanyasında sporun en önemli figürleri bir araya geldi. Acun Ilıcalı kampanyandaki bağış miktarını açıkladı.

Ünlü Çift Arda ile Omuz Omuza Programına Konuk Oluyor

Kanal D’nin sevilen programı Arda ile Omuz Omuza’da bu hafta Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’nın başarılı oyuncusu Uğur Aslan ve dizinin yazarı eşi Sema Ergenekon konuk oluyor.

Arda ile Omuz Omuza’nın Yeni Konuğu Belli Oldu

Kanal D ekranlarında Pazar günleri ekrana gelen ve seyircinin keyifle takip ettiği Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu ünlü oyuncu İsmail demirci oluyor.

Arda ile Omuz Omuza Bu hafta İki Ünlü İsmi Konuk Ediyor

Kanal D ekranlarında pazar günleri yayınlanan Arda ile Omuz Omuza programına güzel oyuncu Özge Özder ve Sinan Güleryüz konuk oluyor.

Cihangir Ceyhan Arda ile Omuz Omuza Programına Konuk Oluyor

Kanal D’nin başarılı ve sevilen programlarından olan Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu ünlü oyuncu Cihangir Ceyhan oluyor.

Arda ile Omuz Omuza Sezon Finalinde

Kanal D ekranlarında her Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza bu Pazar yayınlanacak ve Uğur Uzunel’in konuk olacağı 130. Bölümle sezon finali yapıyor.

Yargı’nın Pars Savcı’sı Arda ile Omuz Omuza’ya Konuk Oluyor

Kanal D’de yayınlanan Arda ile Omuz Omuza’ya bu haftaki yine Kanal D’de yayınlanan Yargı Dizisinin başarılı karakteri Savcı Pars’ı canlandıran Mehmet Yılmaz Ak konuk oluyor.

Güzel Oyuncu Pelin Karahan Arda ile Omuz Omuza’ya Konuk Oluyor

Başarılı oyunculardan biri olan ve son olarak Kıbrıs Zafere Doğru adlı yapımda İnci karakterini canlandıran Pelin Karahan Arda ile Omuz Omuza’ya konuk oluyor.

İlayda Alişan Arda İle Omuz Omuza Programına Konuk Oluyor

Kanal D ekranlarında Pazar günleri ekrana gelen ve seyircinin keyifle takip ettiği Arda ile Omuz Omuza’da Genç ve Güzel Oyuncu İlayda Alişan Konuk Oluyor

Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal Arda İle Omuz Omuza’da

Kanal D ekranlarının sevilen ve Pazar günleri saat 12.00’da yayınlanan yemek programı Arda ile Omuz Omuza’nın konuğu Teşkilat’ın güzel oyuncusu Deniz Baysal Yurtçu.

Cemal Hünal Arda ile Omuz Omuza Programında

Kanal D ekranlarında Pazar günleri ekrana gelen yemek programı Arda İle Omuz Omuza2nın bu haftaki konuğu oyuncu Cemal Hünal oluyor.

Burcu Özberk Arda İle Omuz Omuza Programına Katıldı

Televizyon dizilerinin güzel oyuncusu Burcu Özberk Kanal D ekranlarında yayınlanan Arda ile Omuz Omuza Programına katıldı ve kroket yaptı.

Arda ile Omuz Omuza Programının 14 Şubat Konuğu Belli Oldu

Kanal D ekranlarında Pazar günleri saat 13.00’da ekrana gelen arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu ünlü ve güzel oyuncu Hande Ataizi.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinin Aslantaş’ı İlker Kızmaz Arda İle Omuz Omuza’ya Konuk Oluyor

Uyanış Büyük Selçuklu’nun Aslantaş’ı İlker Kızmaz bu hafta Arda ile Omuz Omuza’ya konuk oluyor. Bu sefer de Arda ile mutfakta kapışacak Aslantaş bakalım nasıl bir sonuç alacak?

Arda ile Omuz Omuza’nın Yeni Bölüm Konuğu Kim?

Kanal D ekranlarında Pazar günleri saat 13.00’da ekrana gelen eğlenceli yemek programı Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu oyuncu Ümit Kantarcılar olacak. İşte detaylar!

Arda İle Omuz Omuza’nın Bu Haftaki Konuğu Kim Olacak?

Ekranların keyifli programlarından Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Salih bademci oluyor. Program Pazar günü ekrana gelecek. İşte detaylar!