Engincan Ural evleniyor! Sibel Can kayınvalide oluyor

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural uzun süredir beraber olduğu sevgilisine evlilik teklifinde bulundu. Engincan Ural evleniyor, Sibel Can kayınvalide olacak…

Şarkıcılardan Konser Ücretlerine Rekor Zam

Pandemiden en çok etkilenen müzik sektörü koronavirüs sonrası yeniden toparlanmaya başladı. Şarkıcılar sahne ücretlerine rekor zamlar yaptı.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölüm konukları belli oldu

Sibel Can ve Hakan Altun’un sunduğu, Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetini konuşturduğu müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta ünlü isimleri ekrana getiriyor.

Eren Komiser Uğur Aslandan Hayranlarını Sevindirecek Haber

Kanal D ekranlarında her Pazar akşamı yayında yerini alan Yargı dizisinin beğenilen oyuncusu Uğur Aslan’dan hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Yargı'nın komiseri Uğur Aslan'dan özel açıklamalar: Farkına varılmamış olmak üzücü

Yargı dizisinde Eren Komiser karakteriyle beğeni toplayan Uğur Aslan katıldığı programda çok özel açıklamalar yaptı. Uğur Aslan "Farkına varılmamış olmak üzücü" dedi.

Sibel Can'ın konserde giydiği kıyafet tepki çekti

Genellikle kıyafet konusunda başarısız bulunan ünlü şarkıcı Sibel Can'ın 'konser kostümü' sosyal medyada bir kez daha alay konusu oldu. Şarkıcı çok sayıda olumsuz yorum aldı.

Emir Sarıgül evlilik iddialarını bir kez daha yalanlandı

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt’un kafayı taktığı Emir Sarıgül sonunda isyan etti. 'Gazeteci bozuntusu kafayı bana takmış...' diyerek şikâyet eden Emir Sarıgül, çılgına döndü.

Evliliklerini reddeden Emir Sarıgül ve Buket Aydın fena yakalandı

Buket Aydın'la ilişkisini bitiren ve Sibel Can ile görüntülenen Emir Sarıgül, evlenecekleri iddialarını yalanladığı eski sevgilisiyle teknede yakalandı.

Hakan Altun hastaneden taburcu oldu! Sosyal medya hesabından açıklama geldi

Hakan Altun hastaneden taburcu oldu! Sosyal medya hesabından açıklama geldi. Hakan Altun'un hastalığı ne? Hakan Altun'un programı

Sibel Can'dan Hakan Altun açıklaması! Son durumu nasıl?

Şarkılar Bizi Söyler programında birlikte olan Sibel Can Hakan Altun'un son durumu hakkında açıklama yaptı. Herkesi korkutan Hakan Altun'un son durumu nasıl?

Sibel Canın 17 Konserden Bir Servet Alacak

Pandemi döneminde ara verilen konserler yeniden başlıyor. Ünlü isim Sibel Can Güney illerinde gerçekleştireceği 17 konser için imzaları attı.

Ünlü Çift Yeniden Evlendi - Şahitliği Sürpriz İsimler Yaptı

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı ikinci kez nikah nikah masasına oturarak birbirlerine ikinci kez evet dediler ve yeniden dünya evine girdiler.

Kanal D’de yeni program: Şarkılar Bizi Söyler başlıyor

Fantezi müziğin iki güçlü kadın ve erkek vokali ile klarnet ustası aynı programda bir araya geldi. Sibel Can ve Hakan Altun ikilisine klarneti ile Hüsnü Şenlendirici eşlik ediyor.

Kanal D’den Yepyeni Bir Program: Şarkılar Bizi Söyler 25 Şubatta Başlıyor

Kanal D ekranlarında yepyeni bir program başlıyor. Şarkılar Bizi Söyler Sibel Can ve Hakan Altun'un sunumuyla 25 Şubat'ta başlıyor.

Sibel Can ve Hakan Altun'dan yeni program

Sevilen iki sanatçı yeni bir show programıyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcılar Sibel Can ve Hakan Altun'dan yeni program geliyor.

İbo Show bugün başlıyor! İbrahim Tatlıses'ten İbo Show'la ilgili çok özel açıklamalar!

Ekranların en çok izlenen show programlarından İbo Show 10 yıl sonra yeniden ekrana geliyor. İbrahim Tatlıses, İbo Show'la ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

İbo Show’un ilk konukları kim olacak?

9 yıl önce silahlı saldırıya uğrayan ve sahnelere veda eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses nihayet geri dönüyor. İbo Show adıyla ekranlara geri dönen Tatlıses’in ilk konukları kim

Vefat eden Nur Yerlitaş'ın hesabından son görüntüleri paylaşıldı!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş 27 Nisan'da vefat etmişti. Nur Yerlitaş'ın hesabından son görüntüleri paylaşıldı ve bu paylaşımdaki son sözleri herkesi duygulandırdı.

Ekranlara veda eden 10 yeni dizi...

Yakın tarihte yayınlanmaya başlayan birçok diziyi şu an ekranlarda göremiyoruz. Büyük umutlar bağlanarak, büyük masraflar yapılarak çekilen dizilerden bakalım hangileri ve neden yayın hayatına son verdi? Sizler için araştırdık.

Sevda'nın Bahçesi ne zaman başlayacak?

Sibel Can'ın yıllar sonra yer aldığı yapım Sevda'nın Bahçesi ne zaman başlayacak? Sevda'nın Bahçesi hangi gün yayınlanacak? Sevda'nın Bahçesi adlı dizide hangi oyuncular yer alacak? İşte dizi ile ilgili tüm detaylar...