Sinem Kobal ikinci kez anne oldu! İşte bebeğin ismi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ikinci bebekleri dünyaya geldi. İşte Sinem Kobal'ın ikinci kız bebeğinin ismi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun bebeklerinin cinsiyeti açıklandı

Ünlü oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebek heyecanı yaşıyor. Ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. İşte haberin tüm detayları…

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden güzel haber!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden güzel haber! Sinem Kobal hamile mi? Sinem Kobal'den güzel haber. Kenan İmirzalıoğlu müjdeyi verdi.

Sinem Kobal'ın yeni projesi belli oldu

Son olarak 2017 yılında Yüz Yüze adlı dizide görev alan Sinem Kobal, bir anda mahkum durumuna düşen ünlü bir savcının anlatıldığı Mahkum dizisinden teklif aldı

İmaj değiştiren Elçin Sangu kime benzetildi?

Kiralık Aşk dizisiyle kariyerinde adım adım zirveye yükselen Elçin Sangu, oyunculuğundaki başarı kadar duru güzelliği ve kızıl saçlarıyla gönülleri fethediyor.

Sinem Kobal doğum gününü o derneğe bağışladı!

Sinem Kobal doğum gününü o derneğe bağışladı! Sinem Kobal'dan anlamlı bağış. Sinem Kobal, doğum gününü bağışladı. Sinem Kobal kimdir?

Kenan İmirzalioğlu üzüntüsünü paylaştı

Eşi ve kızıyla tatilde olan ancak ülkeyi can pazarına çeviren orman yangınları nedeniyle üzüntüsünü dile getiren Kenan İmirzalioğlu, bakın neden endişe etmiş?

Sinem Kobal 2 Milyon Tl'lik yeni arabası ile görüntülendi

Sinem Kobal 2 Milyon Tl'lik yeni arabası ile görüntülendi. Sinem Kobal'ın yeni arabası hangi model? Sinem Kobal'ın kızının yüzü.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan flaş Kurtlar Vadisi Kaos açıklaması

Sinem Kobal ile olan örnek evliliğini sürdüren yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu birçok konuda açıklamada bulundu. İşte o açıklamalar...

Ünlülerden sevgililer günü paylaşımları!

14 şubat sevgililer gününde ünlüler sosyal medyada paylaşım yapmayı ihmal etmedi. İşte ünlülerden 14 şubat sevgililer pozu.

Kenan İmirzalıoğlu: Tam Zamanında Evlendim!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yaptığı özel açıklamalarla evlilik ve dünyaya yeni gelen kızı ile ilgili konuştu. İşte o açıklamalardan bazıları!

Sinem Kobal doğum kilolarını nasıl verdi?

Doğum sonrasındaki görüntüsüyle dikkat çeken ünlü oyuncu Sinem Kobal'in doğum kilolarını nasıl verdiği ortaya çıktı. Sinem Kobal doğum kilolarını nasıl verdi? İşte o sır!

Sinem Kobal Son Haliyle Şaşırttı!

Güzel oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaştı ve biranda sosyal medya da gündem oldu. İşte haberin detayları!

Kenan İmirzalıoğlu baba oldu! Ünlü çift hastaneden ayrıldı!

Ünlü oyuncu Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bekledikleri bebeklerini kucağına aldı. Kenan İmirzalıoğlu babalık sevinci gözlerinden okunurken ünlü çift hastaneden çıktı!

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu’nun Doğum Gününü Kutladı: İyi ki Doğdun Sevgilim!

Usta oyuncu, dizilerin ve sinema filmlerinin vazgeçilmezi, bugünlerde Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan İmirzalıoğlu 45 yaşına girdi. İşte detaylar!

Sinem Kobal'in bayram paylaşımına beğeni yağdı!

Oyuncu Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliği ve son günlerde hamileliği ile gündemde olan isimlerden. Kobal'in sosyal medyadan yaptığı paylaşım ise yine gündem oldu!

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Sinem Kobal’a en güzel hediye!

Karizmatik sunucu Kenan İmirzalıoğlu’ndan hamile eşi Sinem Kobal’a en güzel hediye geldi. Hayranları Kenan İmirzalioğlu’nun eşine aldığı hediyenin ne olduğunu merak ediyor

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Babalık İtirafı!

Bir bebeği olacağını henüz yeni öğrenen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’ndan acı bir itiraf geldi. Oyuncu doğacak bebeğinin ilk önce her zaman anne diyeceğini üzülerek açıkladı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftinden Müjdeli Haber!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Çiftinden dört yıl sonra müjdeli haber geldi. Çiftin bir bebekleri olacağı ve Sinem Kobal’ın 4 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar!

Kenan İmirzalıoğlu’nun Abisi Derviş’i Görenler şaşırıp Kaldı! Hangisi Kenan Ayırt Edemediler!

Magazin dünyasında ünlülerin benzerleriyle ilgili haberler her zaman çekici olmuştur. Bu isimlerden oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun abisi Derviş’le benzerliği dikkat çekiyor.