Funda Eryiğit'in yerine kim geliyor? Son Yaz'a dahil olan kadın oyuncu belli oldu!

Fox Tv'de ilk sezonuyla büyük ses getiren Son Yaz dizisinin başrol oyuncusu Funda Eryiğit dizinin sezon finalinde senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı. Peki yerine kim geliyor?

Birce Akalay'ın Son Yaz'da hangi karakteri canlandıracağı belli oldu

Son Yaz dizisi Birce Akalay'la yeni sezonda da adından çok söz ettirecek. Birce Akalay'ın Son Yaz'da hangi karakteri canlandıracağı belli oldu. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Emre Karayel baba oluyor

Ünlü oyuncu Emre Karayel baba oluyor. Gizem Demirci ile evlenen Emre Karayel'den bir mutlu haber daha geldi. Emre Karayel baba oluyor. Bebeğin cinsiyeti de belli oldu…

Son Yaz 21. bölüm izle (Sezon Finali)

Son Yaz 21. bölüm izle (Sezon Finali); Son Yaz 21. Bölüm 4 Haziran Cuma akşamı seyirciyle buluşuyor. Ali Atay'ın başrolde olduğu Son Yaz 21. bölüm izle (Sezon Finali)…

Son Yaz sezon finaline iki şok ayrılıkla gidiyor

Sezonun en başarılı dizilerinden biri olan Son Yaz sezon finali yapıyor. Son Yaz sezon finaline giderken oyuncu kadrosunda da değişiklik olacak. İşte Son Yaz'dan ayrılan isimler…

Son Yaz 20. Bölüm İzle

28 Mayıs Cuma günü yayınlanan Son Yaz 20. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Son Yaz final tarihi belli oldu

Ekranların sevilen yapımlarından biri olan Son Yaz sezon finali yapacak. Ali Atay'ın başrolde olduğu Son Yaz final tarihi belli oldu. Son Yaz ne zaman final yapacak?

Son Yaz 19. Bölüm İzle

21 Mayıs Cuma günü yayınlanan Son Yaz 19. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Geri dönen Son Yaz, izleyiciyi heyecanlandırdı

Geçtiğimiz sezon Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Son yaz dizisi kısa bir aradan sonra cuma akşamlarına dama vurmaya hazırlanıyor.

Televizyonlardaki Diziler Kaçıncı Bölümde Sezon Finali Yapacak?

Yaz ayları geldi ve televizyonlarda yayınlanan diziler bir bir ara vermeye başladı. Kanallarda yayınlanan dizlerden hangi dizi kaçıncı bölümde ara veriyor işte cevabı!

Son Yaz setinde korona şoku! Yeni bölüm yayınlanacak mı?

Ali Atay'ın başrolde olduğu Son Yaz dizisi setinde koronavirüs vakaları görüldü. Son Yaz setinde korona şoku! Son Yaz yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte tüm detaylar…

Son Yaz 18. Bölüm İzle

30 Nisan Cuma günü yayınlanan Son Yaz 18. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Son Yaz 17. Bölüm İzle

23 Nisan Cuma günü yayınlanan Son Yaz 17. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Son Yaz setinde Ali Atay'a sürpriz kutlama

Ailesi ve işiyle sınav olan bir savcının mücadelesini ekrana getiren Son Yaz dizisinin başrol oyuncularından Ali Atay’a dizi setinde sürpriz doğum günü organizasyonu yapıldı

Son Yaz 16. Bölüm İzle

16 Nisan Cuma günü yayınlanan Son Yaz 16. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Son Yaz dizisinde flaş değişiklik

Cuma akşamları Fox Tv'de izleyicisiyle buluşan Son Yaz dizisinde flaş değişiklik dizi severleri heyecanlandırdı. Ali Atay'ın başrol oynadığı dizideki değişiklik haberimizde.

Son Yaz Dizisine Bomba Transfer

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisinde Akgün karakterinin abisi diziye dahil oluyor. Akgün’ün abisini Olgun Toker canlandıracak.

Son Yaz 15. Bölüm İzle

9 Nisan Cuma günü yayınlanan Son Yaz 15. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.

Ünlü Müzisyen sevilen dizi 'Son Yaz'a konuk oluyor

Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı Son Yaz dizisinin 13. bölümüne sürpriz bir isim konuk oluyor

Son Yaz 13. Bölüm İzle

26 Mart Cuma günü yayınlanan Son Yaz 13. bölüm izle; Son Yaz dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Yeni bölüm, tek parça ve full HD olarak bu adreste.