Terzi dizisinin ikinci sezonuna bomba isim

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Terzi'nin ikinci sezon hazırlıklarına da başlandı. Terzi dizisinin ikinci sezon çekimleri başlarken bomba bir isimle anlaşma sağlandı.

Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy'un yeni partneri belli oldu

İlk adı Süslü Korkuluk olan Terzi dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Terzi'de kadın başrol oyuncusu kim oldu?

Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisi yayına başlamadan birçok değişiklik geçirdi. Süslü Korkuluk dizisinin bu kez de adı değişti! İşte yeni ismi…

Esra Bilgiç Süslü Korkuluk Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Sebebi!

Süslü Korkuluk dizisinde rol alacağı açıklanan ünlü oyuncu Esra Bilgiç projeden neden ayrıldığının cevabını sosyal medya hesabından duyurdu.

Süslü Korkuluk'ta bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor

Yeni dizi Süslü Korkuluk'ta sular durulmuyor. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinde bu kez Esra Bilgiç krizi yaşanıyor. İşte detaylar…

Süslü Korkuluk dizisine bomba bir isim daha katıldı!

Çağatay Ulusoy ve Esra Bilgiç'in başrolde olduğu Netflix'in Süslü Korkuluk dizisinin oyuncu kadrosuna bomba bir isim daha katıldı.

Süslü Korkuluk dizisine Camdaki Kız'dan oyuncu transferi!

Camdaki Kız dizisinde rol almakta olan usta oyuncu Netflix platformunda yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisine dahil edildi.

Esra Bilgiç biri Victoria’s Secret olmak üzere iki yeni reklam anlaşması yaptı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç'in yıldızı parlamaya devam ediyor. Esra Bilgiç biri Victoria’s Secret olmak üzere iki yeni reklam anlaşması yaptı. İşte Esra Bilgiç'in yaptığı anlaşmalar…

Son Olarak Yabancı Dizisinde Rol Alan Salih Bademci Süslü Korkuluk Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

OGM Pictures tarafından hazırlıkları sürdürülen ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Süslü Korkuluk’un kadrosuna başarılı oyuncu Salih Bademci de katıldı.

Süslü Korkuluk dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri belli oldu

Cem Karcı’nın yönettiği Süslü Korkuluk dizisinde erkek başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un partneri kadın başrol için Esra Bilgiç ile anlaşıldı

Kanunsuz Topraklar’ın Finalinden Sonra Esra Bilgiç’e Bomba Teklif

Erken Final yapan Kanunsuz Topraklar’da Gülfem karakterini canlandıran güzel oyuncu Esra Bilgiç’e Süslü Korkuluk dizisinden bomba bir teklif geldi.

Süslü Korkuluk dizisinin kanalı belli oldu

Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk dizisinin adresi belli oldu. Acun Ilıcalı ile anlaşmazlık yaşanınca Süslü Korkuluk kanalsız kalmıştı.

Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu Süslü Korkuluk'ta kriz var! Acun Ilıcalı anlaşmayı bozdu

Seyirciyle buluşamaya hazırlanan Süslü Korkuluk dizisinde işler planlandığı gibi gitmiyor. Çağatay Ulusoy'lu Süslü Korkuluk'la ilgili anlaşma Acun Ilıcalı tarafından bozuldu.

Olgun Şimşek Süslü Korkuluk için İmza Attı.

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek yeni projesi Süslü Korkuluk için imza attı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisinde kimi canlandıracak?

Olgun Şimşek’in projesi belli oldu! Çağatay Ulusoy’la aynı dizide

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek kararını verdi. Olgun Şimşek yeni bir proje için anlaşma sağladı. Çağatay Ulusoy'un başrolde olduğu dizinin kadrosuna Olgun Şimşek de katıldı.

2022'de yayınlanacak diziler belli oldu

Dizi severleri heyecanladıran yeni dizilerin tanııtmları ekranlarda dönmeye başladı. işte 2022'ye damga vuracak yeni diziler haberimizde. Şimdi detaylar

Süslü Korkuluk nerede çekiliyor?

TV8'den ekrana gelecek ve başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Süslü Korkuluk dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekildiği şehir ve semt.

Tv8'in yeni dizisi Süslü Korkuluk'un ilk tanıtımı yayınlandı

OGM Pictures'in yapımını üstlendiği, başrolünde Çağatay Ulusoy'un olduğu dizi Tv8 kanalında yayınlanacak. Ünlü oyuncunun yeni rolü dizi severleri heyecanlandırdı