Sette kriz geçirip vefat eden Kemal Kuruçay son yolculuğuna uğurlandı

Seksenler dizisinin Seyfi'si Kemal Kuruçay sette ezber yaparken fenalaştı. Hastanede vefat eden Kuruçay son yolculuğuna uğurlandı. Çalışma arkadaşları son anlarını anlattı.

Oyuncu Kemal Kuruçay vefat etti

Seksenler dizisinde Seyfi karakterini canlandıran Kemal Kuruçay vefat etti. Aniden vefat eden Kemal Kuruçay'ın acı haberi Seksenler ekibi ve sevenlerini derinden sarstı.

Ünlü Oyuncu İlhan Daner Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçtiğimiz gün 82 yaşında hayata veda eden usta oyuncu İlhan Daner’in cenaze töreni bugün düzenlendi ve usta isim son yolculuğuna uğurlandı.

Usta oyuncu İlhan Daner vefat etti

Tiyatro ve sinema dünyasının emektar isimlerinden İlhan Daner vefat etti. Usta oyuncu İlhan Daner'in vefatı sanatçı dostları ve sevenlerini üzdü. İlhan Daner kaç yaşındaydı?

Müzisyen Jehan Barbur’un Anne Acısı

Ünlü şarkıcı Jehan Barbur bugün hayatının en acı günlerinden birini yaşadı. Ünlü isim sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak annesini kaybettiğini duyurdu.

Emine Ün’ün Annesi Hayatını Kaybetti

Geçtiğimiz hafta annesiyle beraber koronavirüse yakalanan ve hastanede tedavileri devam eden ünlü oyuncu Emine Ün’ün annesi koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Usta Oyuncu Nedret Güvenç’e Veda

Türk tiyatro ve sinemasının usta oyuncularından biri olan Devlet Sanatçısı Nedret Güvenç bugün yapılan törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Nedret Güvenç vefat etti: Ece Uslu'dan teyzesine duygusal veda

Usta oyuncu, yönetmen ve seslendirmen Nedret Güvenç Bilgitay vefat etti. Ünlü oyuncu Ece Uslu'nun da teyzesi olan Nedret Güvenç'in vefatı herkesi duygulandırdı.

Turgay Yıldız son yolculuğuna uğurlandı

Ünlü tiyatro oyuncusu Turgay Yıldız'ın ani vefatı herkesi üzmüştü. Eleştirel siyasi skeçleri ile tanınan oyuncu Turgay Yıldız son yolculuğuna uğurlandı.

Oyuncu Turgay Yıldız vefat etti

Oynadığı skeçleri sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Turgay Yıldız vefat etti. Turgay Yıldız'ın vefatı ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Turgay Yıldız neden vefat etti?

Alişan kardeşini gözyaşlarıyla uğurladı

Ünlü şarkıcı Alişan ve ailesi hayatlarının en acı günlerinden birini yaşadı. Alişan'ın koronavirüs tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş son yolculuğuna uğurlandı.

Müzik dünyasının sevilen ismi yapımcı Hasan Saltık vefat etti

Ünlü yapımcı Hasan Saltık 57 yaşında vefat etti. Müzik dünyasının sevilen ismi Hasan Saltık'ın ani vefatı birçok sanatçıyı ve sevenlerini yasa boğdu.

Oğuz Yılmaz'ın ailesi o görüntülere isyan etti

Ani bir şekilde vefat eden şarkıcı Oğuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı. Defin esnasında ise bazı görüntüler basına yansımıştı. Oğuz Yılmaz'ın ailesi o görüntülere isyan etti.

Usta Oyuncu Erol Demiröz Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatro ve Sinemasının usta oyuncularından biri olan Erol Demiröz bugün 81 yalında hayata veda etti. Haberi ünlü isim Mahsun Kırmızıgül duyurdu.

Ünlü Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu’nun Acı Günü

Başarılı ve güzel oyuncu Gülçin Santırcıoğlu bugün hayatının en zor anlarından birini yaşadı. Usta oyuncunun babası 69 yaşında hayata veda etti.

Oyuncu Muharrem Erdemir Koronavirüse Yenildi

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanarak yoğun bakım ünitesinde entübe edilen usta oyuncu Muharrem Erdemir hayatını kaybetti.

Usta Oyuncu Ayla Karaca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçtiğimiz gün 87 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Ayla Karaca’nın cenaze töreni bugün yapıldı. Usta oyuncu Rum Ortadoks Mezarlığında toprağa verildi.

Usta Oyuncu Levent Niş Hayatını Kaybetti

Türk Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu ve yönetmen Levent Niş bugün 64 yaşında hayata veda etti. Ünlü oyuncunun vefatı sektörde derin bir üzüntüye sebep oldu.

Ünlü Model Karahan Çantay Vefat Etti

Bir zamanların ünlü erkek güzeli, aranılan model ve mankeni ünlü isim Karahan Çantay Tayland’da geçirdiği motosiklet kazası sonrası hayatını kaybetti.

Rasim Öztekin’in Cenazesi Ne Zaman Olacak?

62 yalında kalp krizi sonrası hayata veda eden usta tiyatrocu büyük sanatçı Rasim Öztekin’in cenaze töreniyle ilgili detaylar belli oldu.