Yargı’nın Sezon Finalinde Bir Veda Yaşandı

63. Bölümle birlikte sezon arası veren ve eylül ayına kadar seyircisine veda eden Yargı dizisinin sezon finalinde bir veda yaşandı.

Yargı’nın Oyuncusu Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde

Yargı dizisinin başarılı oyuncularından biri olan Rıdvan karakterine hayat veren Yiğit Kalkavan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde.

Yargı’nın sezon final tarihi belli oldu

Kanal D ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek dizilerinden biri olan ve Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisi erken sezon finali yapıyor.

Ilgaz Savcı Yargı'ya Veda Ediyor

Kanal D’nin sevilen ve reytingi yüksek dizisi Yargı sezon sonunda final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu ise yakında diziye veda ediyor.

Yiğit Kalkavan Yargı’ya geri dönüyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamları seyirciyle buluşan başarılı dizi Yargı’nın kadrosuna eski oyuncu Yiğit kalkavan geri dönüyor.

16 Nisan 2023 Pazar Reyting Sonuçları

16 Nisan 2023 Pazar gününün merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu. Merakla beklenen ve Yargı mı yoksa Teşkilat mı sorusunun merakla beklendiği sonuçlar açıklandı.

Kanal D'nin Devam Edecek Dizileri Belli Oldu

Televizyon kanalları haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte hummalı bir çalışmaya başladı. Kanal D ekranlarında hangi dizilerin final yapacağı belli oldu.

9 Nisan 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Hafta sonuna denk gelen ve Yargı, Teşkilat, FOX Ana Haber, Survivor programlarının çekişmesine sahne olan 9 Nisan 2023 reyting sonuçları belli oldu. Yargı yine zirvede yer aldı.

Yargı 3. Sezon yayınlanacak mı?

2 sezondur devam eden ve sezon sonunda final yapması beklenen YArgı dizisi reytinglerdeki başarısı nedeniyle final yapmayacak. Yargı 3.sezonda devam edecek mi?

Yargı dizisi final kararından vaz mı geçti

Kanal D sezon sonunda final yapması planlanan Yargı dizisinin devam etmesi yönünde Ay Yapım ile görüşmeleri devam ediyor.

2 Nisan 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Yargı, Teşkilat, FOX Ana Haber, Survivor 2023’ün çekişmesine sahne olan 2 Nisan 2023 Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Günün hakimi Yargı oldu

Ünlü Oyuncu Yargı’nın Kadrosuna Katıldı

Kanal D ekranlarının Pazar akşamları yayınlanan başarılı ve reytingi yüksek dizisi Yargı’nın kadrosuna usta bir oyuncu daha katıldı.

Yargıya bir savcı daha

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve üçüncü sezonunda olan pazar akşamlarının sevilen ve reytingi yüksek dizisi Yargı'ya yeni bir savcı geliyor.

26 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Her hafta sonu Teşkilat, Yargı ve FOX Haber arasında yaşanan rekabetin takip edildiği 26 Mart Pazar günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı.

Uğur Aslan, Şarkılar Bizi Söyler’de

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu müzik programı Şarkılar Bizi Söyler programına depremlerde birçok yakınını kaybeden oyuncu Uğur Aslan katılıyor.

Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon bu kez jüri koltuğunda

Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon, DenizBank ve Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğiyle düzenlenen 6. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışmasında jüri olarak görevlendirildi.

19 Mart 2023 Pazar Reyting Sonuçları

19 Mart Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları belli oldu. Rekabetin en çok yaşandığı Total’de zirvede Teşkilat dizisi yer alırken Yargı dizisi takibini sürdürdü.

Yargı'nın Eren'i Uğur Aslan depremde kaybettiği yakınlarını paylaştı

Eren Komiser karakteriyle Yargı dizisinin başarıslı olmasını sağlayan ancak deprem nedeniyle oyunculuğu bırakan Uğur Aslan depremde kaybettiği yakınlarının fotoğraflarını paylaştı

Yurdaer Okur, tekrar Yargı dizisinde

İlk bölümünden beri dizisde Savcı Sarp karakterine can veren Mehmet Yılmaz Ak diziye veda etti. Mehmet Yılmaz Ak’ın yerine gelen isim Yurdaer Okur oldu.

Yargı’nın Pars Savcı’sından Yeni Açıklama

Yargı dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak hakkındaki iddialar için ikinci bir açıklamada bulundu.